Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zwalczyć rozstępy?
Autor Wiadomość
ewelka Wysłany: 2015-09-29, 15:32   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Da się wszystko zrobić, przecież po co jest chirurgia plastyczna czy chociażby bardziej złożona kosmetyka :) Najlepszy efekt zabiegów przeciw rozstępom widziałam u koleżanki Rozstępy to był jej największy kompleks... i szczerze to ja nawet nie wiedziałam, że można się ich pozbyć a tu takie zaskoczenie jak ją zobaczyłam po roku nie widzenia się :)

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-09-29, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  

kleopatra Wysłany: 2015-10-21, 19:35   

a olejki do ciala polaczone z masazem? szukam opinii na temat szczotek tych z brista, moze czegos sie od was dowiem?

AnnaW77 Wysłany: 2015-10-22, 07:42   
reklama

Z rozstępami nie da się nic zrobic, chyba ze operacja ;) ale dla mnie to głupota, urodziłam dwójke dzieci i mam rozstępy ale wcale sie ich nie wstydze, jestem z nich dumna :D

Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-02, 01:24, w całości zmieniany 1 raz  

banatu123 Wysłany: 2015-11-19, 09:52   

Barbara

Na rozstępy dobrze sprawdzają się zabiegi laserowe, a jeśli chodzi o rozstępy po ciaży to chyba najlepiej byłoby zdecydować sie na abdominoplastykę.
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-11-19, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  

elfik Wysłany: 2015-11-29, 22:48   

no faktycznie zabiegi laserowe sa najlepsze na tego typu rzeczy tak samo jak na cellulit

Judyta47 Wysłany: 2015-12-16, 13:38   

Powstałe rozstępy trudno zlikwidować całkowicie. Można jedynie zmniejszyć ich widoczność. Wizualnie będzie to wyglądało zdecydowanie lepiej. Jednak gdy wiemy, że problem rozstępów może nas dotknąć albo zaczyna dotykać to trzeba działać. Profilaktyka rozstępów to kluczowe wyrażenie. Trzeba pilnować by dieta nie była monotonna i uboga w składniki. Najlepiej wzbogacić ją w produkty zawierające takie składniki jak cynk i krzem. Pierwiastki te są związane z procesami dotyczącymi skóry. Dobrym rozwiązaniem są także masaże, które nadają skórze elastyczności. Jednak należy pamiętać, że powstawanie rozstępów to dziedziczna cecha.

monia65x2 Wysłany: 2015-12-16, 20:14   

Spam. Kary

monia65x2
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-12-17, 06:59, w całości zmieniany 1 raz  

oczarnulka Wysłany: 2015-12-21, 09:10   

@AnnaW77 Cieszę się, że jest ktoś kto akceptuje swoje rozstępy, ale myślę, że masz ich mało lub są mało widoczne. Nie pisz, że to głupota, bo są kobiety, od których w pracy wymaga się nienagannej sylwetki nawet po porodzie. Moja siostra niestety jest zatrudniona w takiej korporacji, gdzie nie zwraca się uwagi na to czy byłaś w ciąży czy nie, masz wyglądać po prostu ładnie. Dlatego, żeby pomóc siostrze powrócić do ładnego wyglądu, na święta dostanie bon na endermologię (może poczytaj trochę na ten temat). Ja na szczęście nie mam rozstępów, więc osobiście nie wiem jaki miałabym do nich stosunek:-)

Usunęłam link reklamowy. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-12-21, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

MalinowaKa Wysłany: 2016-03-07, 12:48   

Gwałtowne wahania wagi zawsze odbijają się na skórze, najczęściej w postaci rozstępów, o ile się da to można profilaktycznie stosować balsamy uelastyczniające skórę, no ale wiadomo różnie bywa, ja stosowałam intensywnie przez tydzień a potem zapominałam, rozstępy mam nieduże, ale całkiem ich sporo, jakoś nie spędzają mi snu z powiek, ale gdyby można się było pozbyć ich bez pomocy lasera, to chętnie na sobie coś wypróbuję :)

Cesia Wysłany: 2016-03-24, 13:38   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja na początku nie przejmowałam się zbytnio rozstępami, ale z czasem jednak szukałam sposobu aby się ich pozbyć, z lepszym lub gorszym skutkiem. Tak samo jak blizny po cesarce, na którą stosowałam *, a potem i rozstępy tym smarowałam, ładnie wyrównuje koloryt skory, bliznę zmiękcza skór na niej nie jest tak napięta.

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-03-25, 07:11, w całości zmieniany 1 raz  

mariakamcyk Wysłany: 2016-03-30, 14:09   

A ja miałam i mi zniknął !

reklama jest platna/carol

ancek Wysłany: 2016-05-27, 14:31   

Pozazdrościć - żeby mi zniknął, musiałam się nieźle namęczyć. Z kosmetyków polecam te, które mają w składzie colostrum - jest to naprawdę silnie działający, naturalny, bioaktywny składnik. Dodatkowo trochę ćwiczeń i da radę :)

ewelka Wysłany: 2016-10-31, 17:28   

Jeżeli te rozstępy są już zabliźnione, czyt. białe to już niewiele może pomóc tak naprawdę... ja głównie zapobiegałam ich powstawaniu podczas ciąży i tutaj mimo tego, że mam tendencję i genetyczne uwarunkowania, to dzięki samodyscyplinie i systematyczności udało mi się im zapobiec :) Głównie zdrowe odzywianie, zero folgowania sobie, rozsądna dawka ruchu i kosmetyki przeciwko rozstępom z serii mama's. Myślę, ze zabiegi podawane przez dziewczyny mogą jakoś spłycić te istniejące blizny, ale nic na ten temat nie wiem, na szczęście póki co nie jest mi ta wiedza potrzebna .

markdottir Wysłany: 2016-10-31, 20:38   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

ewelka, gratulacje. Mi pomimo
ewelka napisał/a:
amodyscyplinie i systematyczności
sie ta sztuka nie udała.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

esoes Wysłany: 2016-10-31, 21:37   
Net włączony- gar z zupą spalony

Taaa :)
A moze jednak to nie samodyscyplina tylko rodzaj skóry :)
Ja bez diety samodyscypliny i kremow nie mam rozstepow w ogole. Po ciazach, gdzie w jednej przytylam 20 kg.

Odpowiedz do tematu