Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabiegi wspomagające odchudzanie/modelowanie sylwetki
Autor Wiadomość
MarMaja Wysłany: 2014-04-15, 12:58   

Starsza Kobieta

sinusoida, na oponkę z pełnym przekonaniem polecam pas Slim Belly. Naprawdę działa, przetestowałam na sobie. Jeśli gdzieś masz okazję znaleźć taką usługę to warto wydać kasę.
Dodatkowo korzystałam też z pakietu zabiegów endermologicznych i też je polecam. Nie są tanie, ale efekty również widziałam na sobie.

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

MarMaja Wysłany: 2014-04-15, 15:12   

Starsza Kobieta

sinusoida napisał/a:
wychodzi mi na to, że drenaż limfatyczny (taki w ufo-kombinezonie) plus spodenki neoprenowe podczas aerobów (na podgrzanie kłopotiwej strefy) są w stanie załatwić temat w podobnym zakresie

drenaż limfatyczny - prawdopodobnie tak, bo działa podobnie, ale spodenki raczej można odpuścic, bo w porównaniu z SB to efekty są bardziej niż marne (przynajmniej u mnie, do tego notorycznie miałam wysypkę po sesji aerobów). Przy drenażu zostawiłabym te spodenki w spokoju w sklepie ;)

Zabiegów endo miałam 12 albo 14, nie pamiętam już teraz dokładnie, kupione w pakiecie za ok 1300zł (2 lata temu), ale efekt był widoczny w bardzo szybkim czasie, bo zabiegi miałam chyba 3 razy w tygodniu.

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Kary Wysłany: 2014-04-16, 06:19   

Starsza Kobieta

Na mnie wspomniany masaż rolletic nie zadziałał w ogóle. Może poz efektem gładkiej skóry, ale nie takiego oczekiwałam ;)

Na modelowanie sylwetki i cellulit pomogły dopiero regularne (codzienne) ćwiczenia i bieganie.

Łobuz Maksymalny
Miko

attika Wysłany: 2014-04-19, 19:34   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

MarMaja napisał/a:
sinusoida, na oponkę z pełnym przekonaniem polecam pas Slim Belly.
szukałam tego w moim mieście i amba. znalazłam tylko jakieś archiwalne promocje z Grupona w jednym z klubów - aktualnie nie mają już tego.
U mnie też oponka :( + rozstęp kresy białej - ale tu zamierzam wspomóc się chirurgiem plastycznym. Czekam właśnie na wizytę. Mam nadzieję, że dowiem się jak ten temat ogarnąć u mnie i jak się do tego przygotować.

Aspazja Wysłany: 2014-12-05, 10:04   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. /ciach/
regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2014-12-05, 11:33, w całości zmieniany 1 raz  

Qurczak Wysłany: 2014-12-16, 20:28   

Poważnie uzależniona

Kary napisał/a:

Na modelowanie sylwetki i cellulit pomogły dopiero regularne (codzienne) ćwiczenia i bieganie.

Kary, a co z nadmiarem skory na brzuchu? zeszla sie jakims cudem?

Kary Wysłany: 2014-12-16, 20:45   

Starsza Kobieta

Qurczak napisał/a:

Stała się bardziej napięta i elastyczna, ale jak się pochylam to nadal jest :kwasny:

Łobuz Maksymalny
Miko

Qurczak Wysłany: 2014-12-16, 21:32   

Poważnie uzależniona

Kary napisał/a:
Qurczak napisał/a:

Stała się bardziej napięta i elastyczna, ale jak się pochylam to nadal jest :kwasny:

Nie jest to budujaca informacja. Cala nadzieja w tym, ze masz bardzo wygorowane oczekiwania ;)
Duzo tego? U mnie masakra. A to juz 3 lata po porodzie. :kwasny:

Kary Wysłany: 2014-12-17, 07:04   

Starsza Kobieta

Qurczak napisał/a:
Cala nadzieja w tym, ze masz bardzo wygorowane oczekiwania
Duzo tego? U mnie masakra.

A nie, niedużo ;) Akceptowalnie, że tak powiem.

Łobuz Maksymalny
Miko

darkbulka Wysłany: 2014-12-17, 10:14   
Starsza Kobieta

Kary napisał/a:
Qurczak napisał/a:

Stała się bardziej napięta i elastyczna

zdecydowanie. do tego jakosc ciala sie zmienia, nic nie lata, nie majta sie. cialo jest napiete i sprezyste. wazna tutaj jest regularnosc, systematycznosc, konsekwencja i ......czas....

Kary Wysłany: 2014-12-17, 10:36   

Starsza Kobieta

darkbulka napisał/a:
wazna tutaj jest regularnosc, systematycznosc, konsekwencja i ......czas....

Fakt, ja się staram ćwiczyć/biegać (ostatnio raczej ćwiczyć) 5-6 razy w tygodniu przez min. 30 minut.

Łobuz Maksymalny
Miko

darkbulka Wysłany: 2014-12-17, 10:56   
Starsza Kobieta

Kary napisał/a:
darkbulka napisał/a:
wazna tutaj jest regularnosc, systematycznosc, konsekwencja i ......czas....

Fakt, ja się staram ćwiczyć/biegać (ostatnio raczej ćwiczyć) 5-6 razy w tygodniu przez min. 30 minut.

ja mam podobnie, 5-6 razy w tyg, czasem 7... 3-4 razy biegam, 2 razy fitnes i raz basen ( w wakacje bylo bez basenu i fitnesu, ale wtedy wiecej biegania). kazdy trening to odpowiednio: basen 40min, fitnes 1h, bieganie 1-2h plus rozciaganie po.

Qurczak Wysłany: 2014-12-17, 12:01   

Poważnie uzależniona

Ja - endomondo mi świadkiem, kilkukrotnie podejmowałam próbę biegania. No ale niestety to nie jest moja ulubiona formu ruchu. Poprostu nie. Nie dam rady.
Pływanie też mnie nudzi.

Czy można ćwiczyć codziennie?

Już 3 tydzień chodzę na fitness. Muszę miec trenera, który bedzie mowił co robić w jakiej kolejnosci etc. Chodzę 5 razy w tygodniu - po 55 min. - pilates, trx, plaski brzuch, streching, shape chest out. dołaczę do zestawu jeszcze zgrabne nogi.
Dzisiaj przed strechingiem przez 30 min pobiegałam na orbitreku - 4 km.
Wczoraj jeszcze zaliczyłam 15 km rowerem po lesie.
Widzę już poprawę kondycji i nastroju. Tyle, że teraz mam wolne od pracy i mogę sobie na to pozwolić. Zobaczymy, jak uda mi się zorganizować po powroecie do pracy.
Mam nadzieję, ze stanie się to nawykiem i konieczną koniecznośćią jak mycie zębów.

Po jakim czasie, mogę mniej więcej spodziewcać widocznych efektów? Do pracy wracam w drugiej połowie stycznia. Da radę ? ;)

darkbulka Wysłany: 2014-12-17, 13:31   
Starsza Kobieta

Powiem tak. Sama jestem w szoku, ze biegam i ze biegam regularnie. To nie bylo moje pierwsze podejscie do tego sportu, ale dopiero tym razem poukladalam sobie w glowie i poszlo :D Malo tego, najbardziej lubie biegac sama, dla mnie to jest czas na moje mysli, na spokoj...biegam juz pol roku.
Moje cialo przyzwyczailo sie do fitnesu, chodze juz blisko 6 lat i na mnie to juz nie dziala- tzn wyrabiam forme, cwicze inne partie miesni niz bieganie, ale efektow nie bylo. Za to wlasnie inetensywny trening cardio, a takim jest bieganie, przyniosl efekty, w postaci spalonej oponki tluszczowej, likwidacji celulitu na udach i posladkach, wyszczupleniu ramion, szyi. Dodam, ze nie trzymam sie zadnej diety, jem zdrowo, regularnie i duzo :D

Zaynah Wysłany: 2014-12-18, 11:36   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Qurczak, wszystko to kwestia indywidualnych cech - u jednych efekty przychodzą szybciej, inni muszą na nie trochę dłużej poczekać. Aktywność fizyczna jest oczywiście bardzo ważna, jednak jeśli liczysz na widoczne efekty (luźniejsze spodnie itp.), to warto pomyśleć również o sensownej diecie. Należę do zwolenników koncepcji, że dobra figura = 70% dieta + 30% aktywność fizyczna :)

Odpowiedz do tematu