Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabiegi wspomagające odchudzanie/modelowanie sylwetki
Autor Wiadomość
mikus Wysłany: 2014-12-18, 11:57   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Qurczak, gdzie chodzisz na fitness? 8)

Kalina i Leon

Qurczak Wysłany: 2014-12-18, 12:21   

Poważnie uzależniona

Zaynah, - mam to szczęscie, że mam dobre predyspozycje genetyczne do bycia szczupłą. Stad własciwie nic nie musiałam robić by zgubić kg. Natomiast jest problem z jakością tego ciała :( Zwisanie, celulit etc.

Staram się jeść zdrowo, ale wiem, ze jak sobie narzucę rezim np. nie jem słodyczy, to nie będzie dnia, zebym nie marzyła o jakimś snikersie. :oczami: Wiem, bo to trenowałam. Więc przyjęłam inną taktykę.
Jem poprostu to o co mój organizm prosi ;) Jasne, że nie jadam w fastfoodach, regularnie i codziennie białych bułeczek, ale jesli mam na to ochotę to to robie.

mikus, na Mrugacza ;)
darkbulka, jedyne co jestem w stanie zrobić, to wejsc na orbitreka lub bieżnię - mogę na nich oglądać TV lub filmy.;) Mam nadzieję, że efekt będzie jak u Ciebie po bieganiu.

Kary Wysłany: 2014-12-18, 12:51   

Starsza Kobieta

Qurczak napisał/a:
darkbulka, jedyne co jestem w stanie zrobić, to wejsc na orbitreka lub bieżnię - mogę na nich oglądać TV lub filmy.;) Mam nadzieję, że efekt będzie jak u Ciebie po bieganiu.

To ja trochę jako adwokat diabła wystąpię, ale u mnie większy efekt w zdobyciu tej jakości dały treningi niż samo bieganie. Z tym że ja z braku czasu na siłownię i zajęcia poza domem, wszystko odwalam przed tv (najpierw programy Jillian Michaels, teraz Shaun T).

Łobuz Maksymalny
Miko

Kinia Jones Wysłany: 2014-12-18, 12:55   

Starsza Kobieta

Qurczak napisał/a:
mikus, na Mrugacza ;)
Qurczaku, to się musimy jakoś mijać, bo ja tam chodzę 2-3 razy w tygodniu ;)

Zaynah Wysłany: 2014-12-18, 12:58   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Qurczak napisał/a:
Zaynah, - mam to szczęscie, że mam dobre predyspozycje genetyczne do bycia szczupłą. Stad własciwie nic nie musiałam robić by zgubić kg. Natomiast jest problem z jakością tego ciała :( Zwisanie, celulit etc.

To Kochana... ćwicz, smaruj ciałko (nawilżenie + wspomagacze) i cierpliwości ;) W 2 tyg, skóra się nie wchłonie, ale myślę że po miesiącu efekty powinnaś widzieć.

Podobnie jak Kary jestem fanką programów domowych - w zależności od stopnia zaawansowania zerknij sobie na: Jillian Michaels, czy programy Insanity, PX90, czy Focus T25 - może coś wpadnie Ci w oko :)

darkbulka Wysłany: 2014-12-18, 12:59   
Starsza Kobieta

Kary, ale pewnie te treningi dosc wyczerpujace sa to raz, a dwa, tu juz budujesz rzezbem a nie spalasz?
Zaynah napisał/a:
dobra figura = 70% dieta + 30% aktywność fizyczna :)

oj nie do konca. widac to na plazy szczuple laseczki "zrobione" dieta, i fajne jedrne kobiece ciala wyrzezbione na silowni
i z przymruzeniem oka ;)

mikus Wysłany: 2014-12-18, 13:11   

Qurczak napisał/a:
mikus, na Mrugacza

:rotfl: fajny klub? mają stronę www? ja chodzę na Reymonta do fit-line

Kalina i Leon

Kinia Jones Wysłany: 2014-12-18, 13:13   

Starsza Kobieta

mikus napisał/a:
Qurczak napisał/a:
mikus, na Mrugacza

:rotfl: fajny klub? mają stronę www? ja chodzę na Reymonta do fit-line

Mają ;)
http://www.bonifit.pl/

A jak ten klub na Reymonta? Tam są tylko zajęcia fitness czy też siłownia?

Kary Wysłany: 2014-12-18, 13:18   

Starsza Kobieta

darkbulka napisał/a:
Kary, ale pewnie te treningi dosc wyczerpujace sa to raz, a dwa, tu juz budujesz rzezbem a nie spalasz?

Zależy które. Generalnie te programy podzielone są tak (opórcz Inasnity, który jest nastawiony na podkręcone na maxa cardio), że masz 6 dni w tygodniu ćwiczeń i w tym wszystko (cardio, rzeźbę, abs - kompleksowo).

Ale myślę, że każdy musi znaleźć coś dla siebie. To co podpasuje jednej osobie, niekoniecznie sprawdzi się komu innemu.

Ja zaczynałam od samego biegania. Po pół roku przeszłam na treningi w domu (zima), potem od wiosny mieszane pół na pół mniej wiecej. Teraz nie biegam, bo załatwiłam zatoki i nie mogę z nimi do ładu dojść. A czas na bieganie mam tylko wieczorem, kiedy nie dość że chłodniej, to niekoniecznie mi się chce z domu wychodzić :zawstydzony:

Łobuz Maksymalny
Miko

mikus Wysłany: 2014-12-18, 13:20   

Kinia Jones, tam są tylko zajęcia fitness http://www.fitline.net.pl/
ja tam chodzę od lat, to jest raczej mały, nie-sieciowy klub, z doskonałą kadrą, w tym właścicielką Gosią.

Kalina i Leon

Qurczak Wysłany: 2014-12-18, 13:25   

Poważnie uzależniona

Kinia Jones, Ale ja chodzę na 9.30 od 3 tygodni. Do Kamila :hyhy:
Choć miałam już zrezygnować po tym jak jedna z Pań, mało nie roztrzaskała mi nosa zamykając drzwi tuż przed. :oczami:

Kinia Jones, - a kiedy i na co chodzisz? Co robisz?

mikus, Chodziłam też do zdrofitu, ale tam inna pani, mało nie zmiarzdzyła mi stopy sztangą na zajęciach u Miłosza :cool2:
Dochodzą do wniosku, ze sport to wcale nie samo zdrowie. :cwaniak: Zaynah, i Kary, - to o czym wy piszeci, to dla mnie czarna magia i nie rozumiem ani słowa ;)
Ja narazie mam ambicję nie poprzestać na jakiejkolwiek aktywności fizycznej. jestem z siebie mega dumna, ze jestem w stanie zmotywować się i wyjść z domu na cwiczenia. I obym to utrzymała. :padam:

Ostatnio zmieniony przez Qurczak 2014-12-18, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  

Zaynah Wysłany: 2014-12-18, 13:30   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Qurczak, to zerknij na wątki na babińcu:
-Insanity
-P90X
-Focus T25

Na YT po wpisaniu nazw treningów możesz zobaczyć jak one wyglądają.

Qurczak Wysłany: 2014-12-18, 13:40   

Poważnie uzależniona

Zaynah, to będzie kolejna forma wtajemniczenia. ;) To za dużo dla mnie
.

Ja najpierw muszę utrzymać nawyk wychodzenia z domu, by jakolwiek ruszyć reką i nogą. Myslę, ze to i tak mocny szok dla mojego ciała. :cool2: Nie chcę siebie zabić. Ja po strechingu miałam zakwasy :hyhy:
Generalnie ja naprawdę mam mała potrzebę ruchu. Nienawidzę się męczyc i miec wzrosty tętna. Mogę jeszcze od biedy robić coś siłowego - machać sztangami, brzuchy, ale kardio? w zyciu.

Kary Wysłany: 2014-12-18, 13:47   

Starsza Kobieta

Qurczak, jak Cię to pocieszy, to ja po strechingu mam większe zakwasy niż po ćwiczeniach siłowych czy cardio ;)

Łobuz Maksymalny
Miko

Antka Wysłany: 2014-12-18, 14:45   

Forumowy wyjadacz

Qurczak napisał/a:
Generalnie ja naprawdę mam mała potrzebę ruchu. Nienawidzę się męczyc i miec wzrosty tętna. Mogę jeszcze od biedy robić coś siłowego - machać sztangami, brzuchy, ale kardio? w zyciu.

Jestes moim rucho-przeciwienstwem ;) Uwielbiam spinning i kardio (ale nie bieganie bo mnie nudzi, musi byc w grupie i z instruktorem). Kary ma racje, kazdy musi znalezc cos dla siebie.

No dobra, ale odbiegamy od watku - tez mnie interesuje jak sie pozbyc cellulitu. Brzuch juz w miare ok, jak sie schylam troche ekstra skory widac, ale bez tragedii. Natomiast cellulit to moja zmora, tym bardziej ze mam tendencje do pekajacych naczynek, wiec zadne chinskie banki sranki w gre nie wchodza :masakra: Podobno oklady borowinowe dobrze robia...

Odpowiedz do tematu