Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczymy z Ewą Chodakowską
Autor Wiadomość
mimi05 Wysłany: 2013-05-12, 21:18   Ćwiczymy z Ewą Chodakowską

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Czy są tutaj osoby, które ćwiczą z Ewą Chodakowską? Chciałam się dowiedzieć jak u Was wyglądają efekty oraz co myślicie o jej ćwiczeniach?
Ja ćwiczę z nią od połowy kwietnia, na początku było ciężko bo kondycji wcale nie miałam, teraz z dnia na dzień jest co raz lepiej. Jak na razie robię Skalpel II oraz jej nowy program Total Fitness, który kupiłam z ostatnim wydaniem Shape.
Co do ćwiczeń dla mnie są idealne, ćwiczą wszystkie partie ciała, można przy nich poczuć każdy mięsień no i może efekty wkrótce będą bardziej spektakularne.
Zapraszam chętne osoby do grona Chodakowskiej:)

pingu999 Wysłany: 2013-05-18, 11:15   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: przypadek
hej :) ja ćwiczę z nią od czasu do czasu.
Troszkę irytuje mnie jej głos ale ćwiczenia faktycznie dają efekty. Ja najczęściej robię skalpel, od czasu do czasu killera (ale z nim mam problemy bo kondycje mam nie najlepszą)
a jak obwody? pospadało Ci coś?

Zaynah Wysłany: 2013-05-21, 11:48   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Ćwiczyłam, dzięki niej wróciłam do formy i mogę wykonywać w chwili obecnej znacznie intensywniejsze treningi.

Nieważne z kim, ważne by ćwiczyć regularnie :)

kasiuchna_86 Wysłany: 2013-05-21, 11:54   

Zaynah napisał/a:
Ćwiczyłam, dzięki niej wróciłam do formy i mogę wykonywać w chwili obecnej znacznie intensywniejsze treningi.

o, ja własnie po to z nią ćwiczę :)
pingu999 napisał/a:
roszkę irytuje mnie jej głos

ja zazwyczaj podczas ćwiczeń i tak włączam swoją muzykę :)

ja od jakiegoś czasu cisnę kilera co najmniej 3razy w tygodniu, w pozostałe dni staram sie zrobić chociaż skalpel, chociaż ten już nie daje takiej satysfakcji po treningu :)

czy ktoś z Was ćwiczył z Ewą i z jej ostatnią płytą, która była w majowym Shape? na jakim poziomie są te ćwiczenia? Chodzi mi o intensywność - bardziej jak Skalpel czy Kiler?
Bo ja się jeszcze do niej nie przybrałam...

"Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna" Cz. Miłosz

Oliwka <3
Chłopcy [*]
Chustova

Nebi07 Wysłany: 2013-06-05, 22:19   

Ja też z nią ćwiczę. Miałam kilka podejść, ale szybko odpuszczałam, więc o efektach narazie nie ma mowy ale od wczoraj zaczynam znowu, regularnie:)

Lava Wysłany: 2013-06-06, 09:33   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

ja też zaczęłam :) od skalpela i niestety forma tak słaba, że zanim skończę ćwiczenia na nogi to całe mi się trzęsą z wysiłku, ale powolutku z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej plus do tego zumba na kinect-cie i może uda się co nie co zrzucić do wakacji :)

Mychaa Wysłany: 2013-06-06, 13:01   

Jak do nas trafilas?: z G.
Ja też ćwiczę od jakiegoś czasu, ale niestety nieregularnie, staram się 2 razy w tyg , ale nie zawsze wychodzi :(

mimi05 Wysłany: 2013-06-12, 06:52   

[quote="kasiuchna_86"]
Zaynah napisał/a:
czy ktoś z Was ćwiczył z Ewą i z jej ostatnią płytą, która była w majowym Shape? na jakim poziomie są te ćwiczenia? Chodzi mi o intensywność - bardziej jak Skalpel czy Kiler? Bo ja się jeszcze do niej nie przybrałam...

Ja ćwiczyłam z jej ostatnią płytą i jak dla mnie ćwiczenia są super, to jest bardziej mieszanka killera i skalpela, ćwiczenia fajne.
Mi trochę ubyło centymetrów i co najważniejsze stałam się regularna w ćwiczeniach, zmotywowała mnie do aktywności.

Zresztą zgadzam się z przedmówczynią, że nie ważne z kim się ćwiczy ważne że się zaczęło ;)

roza20 Wysłany: 2013-06-12, 07:40   
Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ja wczoraj z ciekawosci właczyłam sobie na youtube jej ćwiczenia i powiem nawet mi sie spodobało, może zacznę od dzisiaj ćwiczyć zobaczymy jak mi pójdzie :rotfl:

kasiuchna_86 Wysłany: 2013-06-12, 08:16   

mimi05 napisał/a:
Ja ćwiczyłam z jej ostatnią płytą i jak dla mnie ćwiczenia są super, to jest bardziej mieszanka killera i skalpela, ćwiczenia fajne.

ja też już ćwiczyłam, bardzo mi sie podoba, wprawdzie intensywność ćwiczeń z tego nowego programu mniejsza niż w kilerze (w mojej opinii), ale po tych ćwiczeniach pojawiły mi się zakwasy w mięśniach w całkiem nowych miejscach :rotfl:

roza20, a jaki program ćwiczyłaś?

"Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna" Cz. Miłosz

Oliwka <3
Chłopcy [*]
Chustova

roza20 Wysłany: 2013-06-12, 08:53   
Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

kasiuchna_86 napisał/a:
mimi05 napisał/a:

ja też już ćwiczyłam, bardzo mi sie podoba, wprawdzie intensywność ćwiczeń z tego nowego programu mniejsza niż w kilerze (w mojej opinii), ale po tych ćwiczeniach pojawiły mi się zakwasy w mięśniach w całkiem nowych miejscach :rotfl:

roza20, a jaki program ćwiczyłaś?

Włączyłam sobie SKALPEL jak na poczatek ok.

magdalenab Wysłany: 2013-06-14, 20:34   

A jakie efekty dziewczyny ?? Cm czy kg ubywają ??

zouza Wysłany: 2013-06-18, 08:56   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Ćwiczyłam z Ewą przez 5/6 miesięcy.

Zaczęłam w listopadzie, kiedy doszłam do takiego etapu w swoim wyglądzie, że nawet w lustrze nie mogłam na siebie patrzeć :zalamany:
Poszłam do niej na treningu 3 x w tygodniu przez jeden miesiąc, potem - z uwagi na brak czasu - zaczęłam ćwiczyć w domu, ale tylko treningi kardio - killer, szok trening, turbo. Dla mnie skalpel to nuda :masakra: Po drugie wiem, ze jak chcesz schudnąć = musisz robić kardio. Skalpel mogę rozbić teraz, na rzeźbę ;)

Po 2 miesiącach byłam w szoku, jak wiele ze mnie zeszło.

Dieta - normalne, zdrowe i regularne odżywanie się - nic szczególnego. Jadłam co 2,5 /3 godziny, posiłki zrównoważone, dużo węglowodanów zdrowych, białka, przestałam pić alkohol.

Po 3 miesiącach ćwiczyłam 5 razy w tygodniu.

Efekt po 5 miesiącach ćwiczeń - mam fajne, jędrne ciało, którego się nie wstydzę :cwaniak: rozmiar zmieniłam na mniejszy, wszystko leży na mnie idealnie.
Schudłam na pewno 6 kg ale ta waga się nie przekłada na wyglad bo mam mięśnie! a one też ważą ;) Nie mierzyłam się centymetrem ale z rozmiaru 40/42 noszę spokojnie 38 ;)

Od kwietnia już tylko biegam bo to uwielbiam i w sezonie letnim wolę taką formę treningu ;)

Ewa dała mi ogromną motywację i narzędzie - gotowe, dobrze skomponowane ćwiczenia funkcjonalne. To żadna nowość ale podana w przyjemny dla mnie sposób. Każdy trening funkcjonalny (PX90, Instanity, CX works) przyniesie takie efekty jeżeli będziemy to robiły regularnie i intensywnie ;)

Polecam!

...uśmiechać się mimo przeciwności losu...
...wierzyć, bo wiara czyni cuda...

Bettie56 Wysłany: 2013-06-18, 14:29   

Ja tez cwicze i powiem szczerze, ze Ewa niezly wycisk daje :) Z poczatku masakra totalna a teraz coraz lepiej.

regulamin, VI, 4 - Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2013-06-18, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

Ania882 Wysłany: 2013-06-25, 15:20   

Jak do nas trafilas?: od znajomej
Póki co nie widziałam jeszcze ani razu treningu z Ewą, ale coraz częściej słyszę naprawdę pozytwyne opinie na ten temat. Powiedzcie, jak najlepiej zacząć? Kupić płytę czy wystarczą ćwiczenia dostępne na youtubie i w innych miejscach w sieci?

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód

Odpowiedz do tematu