Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalne suplementy diety
Autor Wiadomość
kalinka Wysłany: 2013-08-14, 11:54   Naturalne suplementy diety
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Większość osób, przebywających na diecie zastanawia się, nad suplementacją- by wspomóc, czy wręcz przyspieszyć efekty. Czy znacie jakieś dobre suplementy, chodzi wyłącznie o naturalne. Co sądzicie o modnej ostatnio zielonej kawie, błonniku w tabletkach czy l-karnitynie?

shady Wysłany: 2013-08-16, 10:33   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: z innego forum ;)
Duzo z tych supli to tzw. termogeniki czyli przyspieszacze spalania tluszczu. Ale wiele z nich mozna przyjmować prosto ze tak powiem z natury - np. zielona herbata z imbirem podziala tak samo jak kupiony w aptece lek. Ja jestem za unikaniem suplementacji dopoki wszystkie inne warunki diety sa spelnione. A no i nawet najlepszy kupny suplement - spalacz, nie podziala jak nie bedziemy sie ruszac. Termogeniki daja najlepsze efekty przed treningkiem - czyli np. herbata z imbirem, 2 bluzy na siebie i min 40 min na biezni szybkim marszem. Efekt spalnia gwarantowany

*Instruktor Siłowni * Instruktor TRX *Trener Personalny, a to wszystko w jednym ;)

kalinka Wysłany: 2013-08-16, 10:52   

Zieloną herbatę piję na co dzień, ale racja- lepiej prosto z natury:) Zainteresuje się zieloną kawą w płynnej naturalnej wersji :)

Milaska Wysłany: 2013-08-16, 18:48   

Nie polecam Ci zielonej kawy w naturalnej wersji, chyba że nie masz kupek smakowych oraz nosa. Ja próbowałam i ostatecznie przerzuciłam się na tabletki, bo nie dałabym rady. Wcześniej przeczytałam dokładnie skład i tak jak pisane jest tu powyżej, że uznane za reklame/carol w składzie ma głównie składniki, które mają działacz na spalanie tłuszczu. Mi to właśnie było potrzebne, bo zaczęła biegać, a już wcześniej stosowałam parę miesięcy dietę 5 posiłków. Jednak na pewno nic oprócz jakiś sterydów, czy anabolików nie zapewni zrzucenia kilogramów bez ruszania się. To nie jest po prostu możliwe bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie.
Ostatnio zmieniony przez carol 2013-08-17, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Licho Wysłany: 2013-08-16, 19:37   

Forumowy wyjadacz

Milaska napisał/a:
nie masz kupek smakowych

kupek smakowych powiadasz.... :rotfl:

no trudno mi się na ten temat wypowiadać, bo przyznam się szczerze, że nie smakowałam swoich kupek... :cwaniak:

:police:

kalinka Wysłany: 2013-08-17, 08:22   

Mam i nos, i kubki smakowe :) Kupek co prawda nie próbowałam, ale nie wydaje mi się, by były smakowe :P
A tak na poważnie, to czytałam właśnie, że zielona kawa jest bardzo niedobra, choć znalazłam i opinie, że niektórzy piją sobie taką kawę na co dzień zamiast czarnej... Poszukam jakiegoś mniejszego opakowania i spróbuję, najwyżej przerzucę się na tabletki albo inny suplement:)

Milaska Wysłany: 2013-08-20, 16:34   

Powiadam, prawię, etc. Zapewniam Cię, że zielona kawa parzona w niczym nie przypomina w smaku czarnej kawy. Różnica jest po prostu kosmiczna. Kwaśny smak, a do tego w bardzo dziwny aromat. Próbować można, bo jest bardzo wiele odmian z różnych krajów. Są łagodniejsze odmiany meksykańskie. Jednak większość osób chcących stosować to w celu odchudzania prędzej, czy później sięgnie po tabletki, bo picie tak smakującego naparu przez 2, 3 miesiące jest sporym wyzwaniem.

kalinka Wysłany: 2013-08-20, 17:38   

Tak, natknęłam się też na opinie że zielona kawa w formie płynnej to po prostu ohyda... Ale z drugiej strony czytałam i opinie osób, które (podobno) piją tę kawę... Zatem polecasz raczej tabletki z zieloną kawą niż parzoną kawę?

Milaska Wysłany: 2013-08-21, 17:12   

Niestety smak jest naprawdę odrzucający. Nie jestem natomiast jakaś bardzo wybredna, a co więcej bardzo lubię na przykład yerba mate, choć znam osoby, które nie są w stanie przemóc się do jej gorzkiego smaku. Oczywiście znacznie lepiej jest pić zieloną kawę, bo to jest na pewno zdrowsze, ale sam proces parzenia jest czasochłonny plus to tego trzeba się przemóc do smaku i pić to przez kilka tygodni, więc dla osób które nie mogą się przemóc, nie mają czasu są po prostu tabletki stworzone.

kalinka Wysłany: 2013-08-22, 14:10   

W takim razie chyba jednak zdecyduję się na tabletki niż płynną zieloną kawę... Smak, trudności z jej zmieleniem, czasochłonne parzenie- za dużo tego :D

AnnaXZ Wysłany: 2013-08-22, 15:56   

Ja akurat stosowałam uznane za reklame/carol.W skład tabletek między innym wchodzi zielona herbata guarana,pieprz cayenne.W ciągu tygodnia waga spada ok. 1 kg.
Ostatnio zmieniony przez carol 2013-08-22, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  

Milaska Wysłany: 2013-09-22, 14:24   

ja polecam naturalną suplementację /ciach./

regulamin VI,4, kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2013-09-22, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

dzoana.de Wysłany: 2013-10-01, 09:48   

polecam l-karnitynę. W połączeniu z planem treningowym daje niezłe efekty. No i jest przy tym w 100% naturalna.

Luizka-ka Wysłany: 2013-10-22, 10:23   

Stosuję od jakiegoś czasu preparat Foreverslim.Ale same tabletki to nie wszystko trzeba zmienić co nie co w swojej diecie,i kilogram po kilogramie spadają.

ancymonka Wysłany: 2013-10-22, 14:10   

Net włączony- gar z zupą spalony

nie bardzo przekonuje mnie działanie suplementów diety

Dzieci odzwierciedlają to, co otrzymują. Hunt

Odpowiedz do tematu