Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
MAC - kosmetyki
Autor Wiadomość
MiuMiu Wysłany: 2014-08-23, 10:48   MAC - kosmetyki

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Nie znalazłam tematu tylko o MAC-u więc pozwolę sobie założyć - bo mam kilka produktów, które lubię, chętnie podzielę się opinią i poczytam wasze opinie o innych :)

Z nowinek, w gazecie JOY jest kupon do MAC (nie na jakiś tam makijaż jak zwykle :oczami: ), ale na gratis do zakupów. Jeśli zrobicie zakupy w dniach 6-7 września za 250 zł dostaniecie szminkę gratis (za 86 zł). Wybór szminek pewnie będzie ograniczony, ale myślę, że warto jeśli ktoś i tak planował zakupy w najbliższym czasie.

Ja akurat mam na liście puder Soft and Gentle i chciałam wypróbować podkład pro longwear, bo korektor uwielbiam. Więc akurat nadarza się okazja :D

Syn i Synek

noon Wysłany: 2014-08-24, 07:04   
Net włączony- gar z zupą spalony

MiuMiu, a jakie masz produkty?

Ja mam jeden i kocham go bardzo bardzo- puder soft& gentle :hyhy: Kupiłam go w ciemno bo to rozświetlacz, no ale pudru wykonczeniowego czy podkładu tak nie kupię, a niestety do stacjonarnego sklepu daleeeeeeeeeeko. Marzy mi się jeszcze róż i cienie...no, ale jak już napisałam chciałabym zmacać przed użyciem. I pędzelki.

Nabla Wysłany: 2014-08-24, 07:29   

Starsza Kobieta
Every man must dine

noon napisał/a:
niestety do stacjonarnego sklepu daleeeeeeeeeeko

Nie żałuj, obsługę mają fatalną - chyba jako politykę firmy, bo w każdym kraju było podobnie :/ Toleruję stoiska MACa tylko na lotniskach.

Bardzo lubię ich kredki do oczu, więc jak muszę, to biorę głęboki wdech, łapię sprawdzony koleor i do kasy :rotfl:

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

MiuMiu Wysłany: 2014-08-24, 11:51   

noon napisał/a:
MiuMiu, a jakie masz produkty?

Korektor Pro longwear, świetny jest - buteleczka starcza mi na 1.5 roku codziennego użytkowania :zdziwko:

Korektor Studio Finish

na wypryski i wszelkie takie - długo trzyma się na twarzy, podkład zejdzie a ten dalej trwa :hyhy:

Mam jeszcze róż w kamieniu (Well dressed), Cream Colour Base - rozświetlacz w kremie i Fix do twarzy - fajnie stapia makijaż i walczy z moimi suchymi skórkami na nosie :zawstydzony:

Na Soft and gentle teraz się skuszę, szczególnie, że ta nowsza wersja ma mniejsze drobinki :)
[/list]

Syn i Synek

noon Wysłany: 2014-08-24, 18:57   

Nabla napisał/a:
noon napisał/a:
niestety do stacjonarnego sklepu daleeeeeeeeeeko

Nie żałuj, obsługę mają fatalną - chyba jako politykę firmy, bo w każdym kraju było podobnie :/ Toleruję stoiska MACa tylko na lotniskach

Możesz rozwinąć co jest z tą obsługą nie tak?
Czyżby każdy kto nie jest wizażystą nie był godzień przekroczyć próg MACa? ;)

Żałuję bo przez net trudno dobrać sobie odcień albo sprawdzić konsystencję, a sporo produktów mnie ciekawi bo mają świetne opinie.

Nabla Wysłany: 2014-08-25, 06:32   

Starsza Kobieta
Every man must dine

noon, panie są bardzo "zajęte", zbywają klientki (to się bardzo rzuca w oczy w irlandzkim krajobrazie, bo tutaj ludzie są wyjątkowo grzeczni a obsługa w sklepach to już do zemdlenia), zajmują się w zasadzie malowaniem klientek, doproszenie się o podanie kosmetyku "na wynos" oznacza latanie za ekspedietkami i dopraszanie się o uwagę. No i nie dają próbek, a ja nie znoszę jak ktoś obcy mnie dotyka i nie chcę, żeby mnie malowały w sklepie (zwłaszcza, jak przychodzę już z własnym makijażem w przerwie obiadowej z pracy :oczami: ).

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

MiuMiu Wysłany: 2014-08-25, 07:37   

Nabla napisał/a:
panie są bardzo "zajęte", zbywają klientki

Jeśli mówisz o wrocławskim sklepie, to fakt kiedyś też tak było. Mam wrażenie, że dobrze traktowały tylko panie, które wyglądały bogato, a zakup studentki za 100 zł to dla nich był poniżej poziomu i nie wart zachodu :niepewny: ale ostatnio byłam 3 razy, tylko po próbki podkładów (dały bez problemu we wszystkich kolorach i dwóch rodzajach) potem byłam sprawdzić róże - a potem i tak wszystko kupiłam ze zniżką 20% na douglas.pl ;)

Ale ekipa się zmieniła, chętniej tam wchodzę w ostatnim roku, nie czuję się jak intruz ;) dziewczyny są młodsze, nie ma tych starych wyg :oczami:

Syn i Synek

Ajka Wysłany: 2014-08-25, 09:18   

Forumowy wyjadacz

Ja uwilbiam ich pdklad

Bardzo, bardzo wydajny i fajny efekt.

MiuMiu Wysłany: 2014-08-25, 09:35   

Nad tym podkładem też się zastanawiam.

I kuszą mnie bardzo pudry mineralne (mam wrażenie, że wszystkie produkty w kamieniu to najlepsze co MAC ma w ofercie).

Syn i Synek

Ulcia Wysłany: 2014-08-25, 09:43   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
MiuMiu napisał/a:
Korektor Pro longwear, świetny jest - buteleczka starcza mi na 1.5 roku codziennego użytkowania :zdziwko:

Też go uwielbiam.

MiuMiu napisał/a:
I kuszą mnie bardzo pudry mineralne (mam wrażenie, że wszystkie produkty w kamieniu to najlepsze co MAC ma w ofercie).

Miałam i planuję kupić kolejny :) ale w sumie nie mam porównania z produktami innych marek bo wcześniej używałam podkładu i pudru sypkiego.

N.
A.

eylem Wysłany: 2014-09-13, 10:34   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

czy Mac oferuje coś dla spektakularnie tłustych cer? bo jednak ceny są trochę wysokie i wolałabym nie ryzykować :D

Marta1989 Wysłany: 2016-11-10, 12:00   

Ja polecam z MACA wlasnie korektory bo podkładow z tej firmy akurat nie uzywam . :rotfl:

Malwina84 Wysłany: 2016-11-10, 21:27   

Właśnie, co z cerami tłustymi ale wrażliwymi? Czy MAC coś ma dla takich? Bo że na ladnej cerze dobrze się trzymają to żadna wielka zasługa.

oliwialiwia Wysłany: 2016-12-23, 09:34   

Z MACa najbardziej podobają mi się szminki. Mają duży wybór kolorów i do tego długo utrzymują się na ustach

Odpowiedz do tematu