Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
dostawka do łóżka dla niemowlaka
Autor Wiadomość
markdottir Wysłany: 2017-01-23, 11:34   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

My generalnie nie mamy problemu z co-sleepingiem. Wystarczy odpowiednio szerokie łóżko. ;)
W pewnym momencie Madame przestała przychodzić, ale teraz znów regularnie śpi z nami i dostawka jest dla bezpieczeństwa niemowlaka, bo ona śpi jak helikopter.
U nas było tak przy pierwszym dziecku, że przestaliśmy spać razem z założenia jak skończyły się nocne karmienia, ale wtedy Madame już sama wychodziła z łóżeczka i przychodziła do nas (bo ona miała od początku łóżeczko). ;)
Jak Mademoiselle wyrośnie z dostawki, będę się martwić, co dalej. Może Madame się odechce spać z nami. Na razie nie mam planu. najwyżej dokupimy kolejny materac. :rotfl:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Mamuśka2017 Wysłany: 2017-01-29, 11:12   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja może troszkę nie w temacie, ale za 2 miesiące zostanę mamą i stoję przed koniecznością zakupu łóżeczka. Znajoma poleciła mi .. Czy ktoś z Was może używa i może się wypowiedzieć czy warto? Czy może kupić tradycyjne drewniane szczebelkowe łóżeczko?

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2017-01-30, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  

markdottir Wysłany: 2017-05-24, 19:57   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Wyciągnę, bo właśnie wystawiłam dostawkę na sprzedaż. :lol:
Cóż, Mademoiselle olała ją i woli spać z nami, a mi się nie chciało walczyć w nocy z odkładaniem jej, bo zawsze, ale to zawsze się budziła. :masakra:
Kupiłam barierkę do łózka i śpimy razem.
Co do samej dostawki to generalnie jest fajna, bo duża, ale jest jednostronna w tym sensie, że nie da się dowolnie ustawić kółek i u nas wypadły od ściany, więc ciężko mi było ją przesuwać. Oczywiście ani razu nie użyłam jej jako mobilnego łóżeczka i generalnie robiła za magazyn / nocny stolik. :rotfl:
Czy bym kupiła drugi raz - nie wiem. Z jednej strony sprzedam ja za tyle samo, co kupiłam, co jest fajne, z drugiej nie uważam, że jest warta swojej niemałej ceny.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Zmora Wysłany: 2017-05-25, 06:50   

Starsza Kobieta

A my już 10 miesięcy używamy :)

Odpowiedz do tematu