Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawkowe hity i kity - 12-24 m-ce
Autor Wiadomość
kotetsu Wysłany: 2015-11-20, 20:35   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

malenka napisał/a:
czarnonaczarnym napisał/a:
kotetsu napisał/a:
Omg :masakra: ja nie zapomnę jak teść brata mało nie dostał zawału jak dostał klucze w wakacje z zadaniem podlewania kwiatków i Szczeniaczek Uczniaczek mu powiedział znienacka - Widzę Cię

:rotfl: :rotfl:

Nam też się odezwał w powiedzmy ekhm ekhm nieco intymnej sytuacji :masakra:

:rotfl: A to perwersyjny Szczeniaczek :rotfl:

Nasza krowa z Lamaze gra jak się na nią naciśnie, więc zdarzało mi się na niej stanąć jak nie była wyłączona i też się nieźle przestraszyć...

-lenka31- Wysłany: 2015-11-20, 20:53   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

U nas też faza na zwierzęta, głównie pies i kot przy czym oba według Szymona to "sici-sici", od kici-kici :oczami: .

madzik napisał/a:
kotetsu, a traktorek z Kiddielandu. Ja już nie pamiętam czy grał, ale odgłosy wydawał ;)

Traktorek fajny, ale on i śpiewa i wierszyk mówi :oczami: . Zastanawiam się nad nim, bo podobnie jak Ty kotetsu, za mało mam pomysłów na prezenty. Arkę mamy, ale w sumie o ile B.lubił, tak Szymek średnio i nawet jakoś te zwierzaki do niego nie trafiają ( może dlatego, że pieska i kotka nie ma). I głośna dość.

Fajnie się u nas sprawdzają zwierzątka z Duplo. Schleich to nie za wcześnie?

A co polecacie do zabawy w wodzie podczas kąpieli? Bartek prawie nie miał takich zabawek wiec nie mam doświadczeń żadnych.

edit: niezłe akcje z tymi gadającymi zabawkami u Was :rotfl: .

xmonixxx Wysłany: 2015-11-20, 21:04   

-lenka31- napisał/a:
A co polecacie do zabawy w wodzie podczas kąpieli?

boon pipes choć to chyba dla ciut starszych

Sasana Wysłany: 2015-11-20, 21:13   

Forumowy wyjadacz

Do kąpieli u nas najlepiej służą wszelkiego rodzaju kubki, pojemniczki, opakowania po... zużytych kosmetykach :hyhy:
Kuba ma zwierzątka z Fisher price ale szalu na nie nie ma. On ma teraz fazę na pojazdy to moze jakaś łódka pływająca byłaby ok.
Przypomniało mi się, że młody uwielbia bawić się w wannie zwierzątkami - marne podróbki schleich, ale jest szał na nie. Ma kota, psa i slonia i tym bawi się najczęściej nie licząc tych pojemniczków którymi przelewa sobie wodę i chlapie się z siostrą ;)

Nabla Wysłany: 2015-11-20, 21:18   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Sasana napisał/a:
opakowania po... zużytych kosmetykach

Miarka od proszku do prania rządzi już 3ci rok :cool2:

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

-lenka31- Wysłany: 2015-11-20, 21:36   

xmonixxx, fajne to!

No to mi pomogłyście dziewczyny wybrać prezent :rotfl: . A serio, to pojemniczków/kubeczków mamy dużo i też jest szał. Są też dwa auta zmieniające kolor, pistolet i kilka gumowych zwierzaków i dinozaurów. No dokupiłabym coś fajnego...

A swoja drogą, często te najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze :hyhy: .

xmonixxx Wysłany: 2015-11-20, 21:51   

-lenka31- napisał/a:
xmonixxx, fajne to!
fajne fajne
mamy jeszcze coś takiego ale z tym problem może być taki, że dziecko może zacząć to rozmontowywać, górna częśc jest plastikowa a dolna gumowa i jak sie za mocno ściśnie to rozpadają się - na zdjęciach tego nie widać.

no ale w wodzie się to w sumie trzyma kupy
https://www.youtube.com/watch?v=XANcMLPVwNU

mpk Wysłany: 2015-11-20, 21:59   

Poważnie uzależniona

-lenka31- napisał/a:

Skoro lego są fajne to dlaczego te typy Schleich mają być nieodpowiednie.
są to naturalnie wyglądające zwierzaki. Moje dzieciaki bardzo lubiły i lubią cały czas.

Pietruszka i Pietruszek

Podzieciowe gadżety

Wanderer Wysłany: 2015-11-20, 22:28   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Sasana napisał/a:
Do kąpieli u nas najlepiej służą wszelkiego rodzaju kubki, pojemniczki, opakowania po... zużytych kosmetykach :hyhy:

U nas też :) Generalnie wszystko, co stoi na wannie ;) Poza tym przynosi sobie do kąpieli klocki duplo :hyhy: Zresztą tymi wszystkimi klockami i opakowaniami i tak wciąż bawi się w to samo w wannie...w przedszkole :rotfl:

markdottir Wysłany: 2015-11-22, 20:10   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Nabla napisał/a:
Sasana napisał/a:
opakowania po... zużytych kosmetykach

Miarka od proszku do prania rządzi już 3ci rok :cool2:

dokładnie!

A jeśli chodzi o historie ze Szczeniaczkiem to popłakałam się ze śmiechu. Jak dobrze, ze nie mamy takich zabawek. :lol:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Caska Wysłany: 2015-11-23, 07:28   

Forumowy wyjadacz

markdottir napisał/a:
A jeśli chodzi o historie ze Szczeniaczkiem to popłakałam się ze śmiechu. Jak dobrze, ze nie mamy takich zabawek.

Kolegę szczeniaczek swoim "Widzę cię" zaskoczył, jak ten nocując u dzieciatych znajomych szedł w nocy do toalety ;)
My za to mieliśmy żółwia, który potrącony się śmiał - pewnego wieczoru dzieci śpią, w mieszkaniu ciemno, leci jakiś horror a tu nagle od strony balkonu dobiega dziecięcy chichot... :yikes:

sheila Wysłany: 2015-11-23, 08:49   

Poważnie uzależniona

Caska napisał/a:

markdottir napisał/a:
A jeśli chodzi o historie ze Szczeniaczkiem to popłakałam się ze śmiechu. Jak dobrze, ze nie mamy takich zabawek.

Kolegę szczeniaczek swoim "Widzę cię" zaskoczył, jak ten nocując u dzieciatych znajomych szedł w nocy do toalety

To samo przerabialiśmy! "A kuku! Widzę cię!" o 2-3 w nocy ... ;)

synek
córcia
córuteńka

-lenka31- Wysłany: 2015-12-02, 15:53   

Nasze hity po roczkowych urodzinach:
puzzle magnetyczne Djeco ( 12 zwierzątek po dwa elementy każde)

piiramida z pudełek - my mamy taką (Djeco), ale jest wiele wzorów i firm

kotetsu Wysłany: 2015-12-02, 20:06   

mpk napisał/a:
-lenka31- napisał/a:

Skoro lego są fajne to dlaczego te typy Schleich mają być nieodpowiednie.

są to naturalnie wyglądające zwierzaki. Moje dzieciaki bardzo lubiły i lubią cały czas.

One wyglądają super, sama uwielbiałam figurki zwierząt jako dziecko, ale czy one nie mają jakichś części, które mogą ulec obgryzieniu? Uszy, ogon czy coś? W obliczu wyłażących dwójek i czwórek to ten....mpk a od kiedy Twoje dzieci je miały mniej więcej? w sensie wieku?
-lenka31- taka sama piramida czeka u nas na jutro albo inne mikołajki (już nie wiem co kiedy, ale mam listę :rotfl: ) zobaczę reakcję i dam znać.

-lenka31- Wysłany: 2015-12-02, 20:38   

Nie miałam za bardzo do czynienia ze zwierzakami Schleich, ale zawsze jakoś kojarzyły mi się ze starszymi dziećmi :oczami: . Być może zupełnie nie słusznie.

kotetsu, no to ciekawa jestem jak Auri zareaguje na piramidkę. Ona sporo możliwości daje. Starszak buduje wieżę - Młodszy rozwala, Starszak buduje wieżę - Młodszy podaje klocki ( co irytuje Starszak, bo albo za szybko, albo za wolno i do tego zawsze nie w tej kolejności co trzeba :cool2: ) , Młodszy próbuje wkładać jedno pudło w drugie, rzuca na odległość, chowa w nich zwierzaczki, ogląda sam/ z mamą/ ze Starszakiem obrazki na kostkach, pluje do nich, miesza w nich łyżkami, całuje. Pewnie część zastosowań pominęłam. Jednym słowem: jest co robić :hyhy: .

Odpowiedz do tematu