Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół - kogo polecamy
Autor Wiadomość
Licho Wysłany: 2008-10-01, 15:02   Zespół - kogo polecamy

Forumowy wyjadacz

Dj dostał swój wątek, więc tutaj polecamy zespoły

Schemat zapożyczony z postu o fotografach, bo po co wymyślać od początku
Trzymajmy się może schematu:

1. Nazwisko/nazwa firmy
2. Strona internetowa
3. Tereny, na których pracuje zespół
4. Krótki opis możliwości
5. Data ślubu i miejsce
6. Kontakt (telefon, mail)
7. Orientacyjna cena (obiecuję, że będę za każdym razem patrzeć kiedy to było i brać pod uwagę, że ceny się zmieniają.... :rotfl: )

Ponieważ wątek może skłaniać nieuczciwe firmy do autoreklamy (a tego oczywiście chcemy uniknąć) bardzo proszę przed wypowiedzeniem się w tym wątku zapoznać się z kilkoma zasadami :
1. proszę polecać firmy dopiero po ślubie *
2. proszę opisywać własne doświadczenia (posty dot. wesel znajomych czy członków rodziny - nawet najbliższych - będą kasowane)*
3. proszę o wypowiedzi tylko osoby przez jakiś czas już związane z forum

* UWAGA!!! Nie dotyczy Starszych_Kobiet (użytkowniczek posiadających powyżej 3500 postów)
Ostatnio zmieniony przez Alix 2008-10-09, 17:32, w całości zmieniany 2 razy  

kronikarz Wysłany: 2008-10-07, 16:24   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
kronikarz

Szkoda że są takie obwarowania, bo moja siostra śpiewa w zespole, który jest naprawdę dobry i mogłabym go z czystym sercem polecić :) Czego nie mogę powiedzieć o zespole, który grał na moim weselu...

Alix Wysłany: 2008-10-07, 16:51   

Starsza Kobieta
stara schizara...

kronikarz, to na pw chętnym :D

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

wwiola Wysłany: 2008-10-08, 08:31   

Nazwa zespołu: MEGIDO
Strona:www.megido.waw.pl
Teren: nie wiem czy cała Polska, Warszawa na pewno
Data ślubu/wesela: 16.08.2008
Cena: ok. 3000 PLN
Opis możliwości: Jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu, żywiołowości i repertuaru. Nikt z gości nie powiedział złego słowa o zespole, wszystkim sie podobało. Dodam, że przed weselem widzieliśmy się jedynie raz przy podpisywaniu umowy, a kolejne kontakty ograniczyliśmy do maili. Pierwsza piosenka w ich wykonaniu była cudowna, mimo, że nie wiele czasu mieli na nauczenie sie jej. Oczepiny takie jak chcieliśmy - krótkie, 2 zabawy poprowadzone przez wokalistkę Agnieszkę wyszły świetnie. Podziękowania dla rodziców - poprosilismy o "Radość najpiękniejszych lat" - wzruszająco i pięknie wykonane.

Z całego serca polecam!! Na pewno się nie zawiedziecie!

Licho Wysłany: 2008-10-08, 12:51   

Forumowy wyjadacz

Alix, a może wprowadzić *** małym druczkiem, ze ograniczenia nie dotyczą starszych kobiet ;) (czytaj powyżej 4000 postów na koncie - sądzę że nikt nie będzie chciał się tyle czasu witać, żeby się móc zareklamować ;) ) - wtedy z dokładnym opisem kogo polecamy (np. siostrę)

:police:

kronikarz Wysłany: 2008-10-08, 16:33   

kronikarz

To zostawię adres strony, a jeśli wolicie na pw, to niech moderator usunie posta ;)

http://www.dobryzespol.com

Alix Wysłany: 2008-10-09, 17:31   

Starsza Kobieta
stara schizara...

done :)

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

xmonixxx Wysłany: 2008-10-13, 17:40   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Nazwa zespołu: Johnny Bravo Band
Strona: www.johnnybravoband.com.pl
Teren: nie wiem czy cała Polska, Warszawa i okolice na pewno
Data ślubu/wesela: 20.09.2008
Cena: bardzo rozsadna za profesjonalny zespol
Opis możliwości:

z calego serca polecam zespol Johnny Bravo.
Pelen profesjonalizm od samego poczatku - juz od etapu pierwszych spotkań. Jak ich pierwszy raz usluszelismy to wystarczylo nam 5 min. na podjecie decyzji ze chcemy Ich miec na swoim weselu.
Super brzmienia i aranzacje. I cos dla starszych gosci i wiele dla mlodszego pokolenia. Od walczyków, po rocka, pop, klasyki. Przeboje polskie, angielskie, nawet francuskie i hiszpanskie - powaznie !!!! Trzeba tez dodac ze wszyscy bardzo dobrze spiewaja po angielsku, co szczerze mowiac nie tak czesto sie zdarza wsrod zespolow. Goscie wychodzac, mowili nam ze zespol byl super, kilka osob pytalo jak do nich trafilismy? jak znalezlismy taki rewelacyjny zespol?
Bardzo nam bylo milo z tego powodu.
Pani Ewa ma fantastyczny glos, a przy tym to bardzo ciepla osoba. Dziala z pelnym zaangazowaniem. Panowie z zespolu tak samo. Kilka tygodni wczesniej poprosilismy zespol zeby przygotowali specjalna piosenke na zyczenie, nie mieli jej w swoim standardowym repertuarze, ale bez wachania sei zgodzili i wyszlo SUPER.

Oczepiny - takie jakie chcecie, ale oczywiscie doradzaja bardzo trafnie co warto wybrac.
Ostatnio zmieniony przez Alix 2008-10-13, 23:18, w całości zmieniany 2 razy  

Jo76 Wysłany: 2008-11-03, 14:28   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Nazwa zespołu: 5 muza
Strona: http://www.5muza.com.pl/
Teren: cala Polska
Data ślubu/wesela: 24.05.2008
Cena: profesjonalny zespol - cena rozsadna za 6 osob i 12 godzin grania
Opis możliwości:
Dojechali do mnie 500 km w jedna strone, grali od 18 do 5 rano z przerwami krotszymi niz 15 minut. Solowki basisty i klawiszowca powodowaly zastoj na parkiecie, bo wszyscy wlepiali w nich oczy. A po kazdym utworze ludzie stawali i klaskali.
Ubrani elegancko, odpowiednio do sytuacji.
Polecam.

Anetuś Wysłany: 2008-11-03, 14:53   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
xmonixxx,
juz na gimbli mowilam Ci, ze Twoje posty o JBB sa miodem na moje stresujace sie przed slubem serce :-)

Dreamgirls

xmonixxx Wysłany: 2008-11-03, 19:46   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Anetuś co tu więcej pisac przekonasz sie sama, to dla mnie przyjemnosc Ich polcac, bo to byla jedna z lepszych decyzji okoloślubnych.

is_ka Wysłany: 2008-11-13, 20:15   

Net włączony- gar z zupą spalony
z G. krewecia :)

Jak do nas trafilas?: sTAMtąd
1. Nazwisko/nazwa firmy
KAZUAR
2. Strona internetowa
www.kazuar.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół
Mazowieckie ale dalsze chyba też
4. Krótki opis możliwości
Zespół gra typową weselna muzykę tzw. biesiadną ale i znane hity te nowe jak i te dawne przeboje. My z mężem jak i nasze rodziny jesteśmy zachwyceni, poziomem śpiewu, repertuarem i prowadzeniem wesela. Jeśli ktoś szuka zespołu na swojskie wesele, gdzie zespół chodzi z harmonią za stołami i śpiewają razem z gośćmi to jest to odpowiedni wybór.
Może to już przesada ale właśnie siostra mojego J zmieniła datę ślubu na 10.2010r bo Kazuar miał wtedy jedyny wolny termin……….
5. Data ślubu i miejsce
28.05.2005, wesele Chynów
6. Kontakt (telefon, mail)
Wszystko na stronie
7. Orientacyjna cena
Obecnie ok. 5000 pln

Swoje wesele planowałam jeszcze na G od 2004r, wiec z forum już jestem sporo związana, hehehe

Meg Wysłany: 2008-12-01, 15:18   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

1. Nazwisko/nazwa firmy The Nice
2. Strona internetowa http://www.thenice.repro.pl/
3. Tereny, na których pracuje zespół: na pewno Warszawa i okolice, dalej nie wiem
4. Krótki opis możliwości: grupa wokalno-instrumentalna, trzy osoby, w tym wokalistka. Zawodowi muzycy (instr. klawiszowe, saksofon, gitara). Repertuar - grają bardzo różne kawałki,tak, żeby i młodzi i rodzina dobrze się bawili. Dostosowują repertuar do życzeń klientów, pytają czego absolutnie nie grać (m.in. czego teść/teściowa nie lubi :hyhy: ) Dla mnie ten zespół to gwarancja dobrej zabawy.
5. Data ślubu i miejsce 19.06.2004, Zalesie Dolne
6. Kontakt (telefon, mail) Marian tel. (0-22) 663-41-99 lub tel. kom. 601-386-842, email
thenice@op.pl
7. Cena : zabijcie mnie, ale nie pamiętam. Na pewno zapłaciliśmy ponad 1500 zł, byli dość drodzy, ale nie przesadnie

Lorien Wysłany: 2008-12-01, 18:33   

Net włączony- gar z zupą spalony

1. Nazwisko/nazwa firmy : Laskowski Band
2. Strona internetowa : www.laskowskiband.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół : Warszawa, ale pewnie też dojeżdzają w inne miejsca
4. Krótki opis możliwości : Zespół jest po prostu rewelacyjny i bawił naszych gości, przy niemal ciągle pełnym parkiecie do 5 rano. Pan Krzysztof cudnie gra na trąbce, dzięki czemu nasz ślub miał piękna oprawę. A na weselu - standardy jazzowe na poczatek, kulturalne prowadzenie imprezy, muzyka dla każdego - dużo niestarndadrowych utworów, które rzadko się gra na weselach, a wszyscy sie przy nich świetnie bawilili, a także kilka zabaw, które angażowały naszych gości. I wreszcie na prośbe mojego taty, akompaniowali mu do piosenki, która dla mnie wykonał. Generalnie - przesympatyczny kontakt i otwartość, super granie (nawet o 4 rano brzmią jak na poczatku wesela) i zabawa - pełen profesjonalizm. Goście chwalili i sie bawili - my też nie schodziliśmy z parkietu. Naprawde polecam!
5. Data ślubu i miejsce : 20.09.2008, Sala Bankietowa "Królewska" w Jablonnej k. Warszawy
6. Kontakt (telefon, mail) : na stronie www
7. Orientacyjna cena : niecałe 4 000 PLN - w tym oprawa ślubu

Ginger29
[Usunięty]
Wysłany: 2009-03-26, 10:54   

1. Nazwisko/nazwa firmy : FORUM z Sokołowa Podlaskiego
2. Strona internetowa :http://www.forum.nwg.pl/
3. Tereny, na których pracuje zespół : województwo mazowieckie, ale pewnie też dojeżdżają w inne miejsca
4. Krótki opis możliwości : Zespół jest po prostu bardzo dobry i bawił naszych gości, przy niemal ciągle pełnym parkiecie do 3 rano. Nawet jak nam zabrakło prądu( z powodu tej strasznej ulewy w sierpniu) to wzięli instrumenty i wyszli do gości i śpiewali bez podkładu muzycznego. Goście byli zachwyceni i my też byliśmy zadowoleni. Naprawdę polecam! Kontakt z panem Adamem.
5. Data ślubu i miejsce : 15.08.2008, Dom weselny "Pokusa" w Kobyłce k. Warszawy
6. Kontakt (telefon, mail) : na stronie www
7. Cena : 2800 PLN

Odpowiedz do tematu