Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół - kogo polecamy
Autor Wiadomość
Cza_net Wysłany: 2009-05-19, 11:55   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
1. Nazwisko/nazwa firmy - Akord
2. Strona internetowa - nie znam
3. Tereny, na których pracuje zespół - na pewno Warszawa i okolice, ale może tez dalej ...
4. Krótki opis możliwości: zespól grał na naszych poprawinach (na wesele już niestety miał zajety termin). W ub roku byłam na weselu, gdzie grali i starsznie sie nam spodobali.
Maja dobry kontakt z publicznością, mozna dedykowac piosenki, mają duży repertuar, graja świetnie - aż nogi same rwą się do tańca. Maja swoje światła i inne bajery - bańki mydlane. Skład: 4 lub 3 panów i pani wokalistka. Zabawa była świetna. Szczerze polecam.

5. Data ślubu i miejsce POPRAWINY 26.04.2009 Marki k. Warszawy
6. Kontakt (telefon, mail) p. Michał 601680849
7. Orientacyjna cena (obiecuję, że będę za każdym razem patrzeć kiedy to było i brać pod uwagę, że ceny się zmieniają.... ) ceny za wesele nie znam

[/url]

ciuszki małe i większe

Anetuś Wysłany: 2009-06-18, 09:07   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
1. Nazwisko/nazwa firmy: JOHNNY BRAVO BAND
2. Strona internetowa: http://www.johnnybravoband.com.pl/
3. Tereny, na których pracuje zespół: na pewno całe województwo mazowieckie, możliwe, że pojadą i dalej
4. Krótki opis możliwości: nie da sie krótko opisać możliwości wokalno muzycznych zespołu :) P. Ewa ma wspaniały głos, świetnie prowadzi całą imprezę, od powitania tuż po przyjeździe do 5 nad ranem. Panowie również śpiewają. Zespół ma ogromnie zróżnicowany repertuar, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Były chyba wszystkie "obowiązkowe" elementy wesela, znane wszystkim przeboje, pociągi, macareny, kankany, nawet na życzenie mojej świadkowej salsę zagrali. Grają dla każdego, cały czas trzymają rekę na pulsie.
Jesteśmy zachwyceni ich graniem, śpiewem, wspaniałymi oczepinami (nie za długie, nie za krótkie), kontaktem z gośćmi i pełnym profesjonalizmem.
Pamiętam, jak jakiś czas temu xmonixxx mnie przekonywała o słuszności wyboru JBB i absolutnie się z nią zgadzam, była to jedna z najlepszych naszych ślubno-weselnych decyzji :)
5. Data ślubu i miejsce: 6 czerwca 2009, hotel Windsor w Jachrance
6. Kontakt (telefon, mail): p. Ewa Dubis: 606 719 283
7. Cena: 4100 pln, na przyszły rok na pewno więcej.

Dreamgirls

xmonixxx Wysłany: 2009-06-18, 09:20   

Anetus, ciesze sie ze Ci sie podobalo :D

Cza_net Wysłany: 2009-06-18, 09:54   

JBB bardzo mi się podobal jak sluchałam na www, ale niestety był juz zajęty na nasz termin :(

[/url]

ciuszki małe i większe

Anetuś Wysłany: 2009-06-26, 06:03   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
Anetuś napisał/a:
1. Nazwisko/nazwa firmy: JOHNNY BRAVO BAND
2. Strona internetowa: http://www.johnnybravoband.com.pl/
3. Tereny, na których pracuje zespół: na pewno całe województwo mazowieckie, możliwe, że pojadą i dalej
4. Krótki opis możliwości: nie da sie krótko opisać możliwości wokalno muzycznych zespołu :) P. Ewa ma wspaniały głos, świetnie prowadzi całą imprezę, od powitania tuż po przyjeździe do 5 nad ranem. Panowie również śpiewają. Zespół ma ogromnie zróżnicowany repertuar, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Były chyba wszystkie "obowiązkowe" elementy wesela, znane wszystkim przeboje, pociągi, macareny, kankany, nawet na życzenie mojej świadkowej salsę zagrali. Grają dla każdego, cały czas trzymają rekę na pulsie.
Jesteśmy zachwyceni ich graniem, śpiewem, wspaniałymi oczepinami (nie za długie, nie za krótkie), kontaktem z gośćmi i pełnym profesjonalizmem.
Pamiętam, jak jakiś czas temu xmonixxx mnie przekonywała o słuszności wyboru JBB i absolutnie się z nią zgadzam, była to jedna z najlepszych naszych ślubno-weselnych decyzji :)
5. Data ślubu i miejsce: 6 czerwca 2009, hotel Windsor w Jachrance
6. Kontakt (telefon, mail): p. Ewa Dubis: 606 719 283
7. Cena: 4100 pln, na przyszły rok na pewno więcej.

Samą siebie cytuję, bo muszę wprowadzić pewne zmiany, otóż:

Na skutek zmian w JJB (o których nawet nie wiedziałam), zespół, który u nas grał i który gorąco polecam, to DUBIS BAND.
Krótko mówiąc, dwie osoby z pierwotnego JJB grają teraz w Dubis Band :)

Strona internetowa: http://www.dubisband.pl/

Gorąco polecam więc DUBIS BAND :) :)

Dreamgirls

xmonixxx Wysłany: 2009-06-26, 14:01   

xmonixxx napisał/a:
Nazwa zespołu: Johnny Bravo Band
Strona: www.johnnybravoband.com.pl
Teren: nie wiem czy cała Polska, Warszawa i okolice na pewno
Data ślubu/wesela: 20.09.2008
Cena: bardzo rozsadna za profesjonalny zespol
Opis możliwości:

z calego serca polecam zespol Johnny Bravo.
Pelen profesjonalizm od samego poczatku - juz od etapu pierwszych spotkań. Jak ich pierwszy raz usluszelismy to wystarczylo nam 5 min. na podjecie decyzji ze chcemy Ich miec na swoim weselu.
Super brzmienia i aranzacje. I cos dla starszych gosci i wiele dla mlodszego pokolenia. Od walczyków, po rocka, pop, klasyki. Przeboje polskie, angielskie, nawet francuskie i hiszpanskie - powaznie !!!! Trzeba tez dodac ze wszyscy bardzo dobrze spiewaja po angielsku, co szczerze mowiac nie tak czesto sie zdarza wsrod zespolow. Goscie wychodzac, mowili nam ze zespol byl super, kilka osob pytalo jak do nich trafilismy? jak znalezlismy taki rewelacyjny zespol?
Bardzo nam bylo milo z tego powodu.
Pani Ewa ma fantastyczny glos, a przy tym to bardzo ciepla osoba. Dziala z pelnym zaangazowaniem. Panowie z zespolu tak samo. Kilka tygodni wczesniej poprosilismy zespol zeby przygotowali specjalna piosenke na zyczenie, nie mieli jej w swoim standardowym repertuarze, ale bez wachania sei zgodzili i wyszlo SUPER.

Oczepiny - takie jakie chcecie, ale oczywiscie doradzaja bardzo trafnie co warto wybrac.

to i ja zmieniam polecenie na DUBIS BAND

katew3 Wysłany: 2009-08-03, 08:44   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
1. 5 muza
2. www.5muza.com.pl
3. cała Polska
4. Muszę ich polecić bo się uduszę! Są po prostu genialni. 5 osobowy zespół - wszyscy z wykształceniem muzycznym (o ile się nie mylę kilka osób po akademii muzycznej). Ludzie po weselu twierdzili, że jeszcze nigdy nie bawili się przy takiej muzyce. Miałam wrażenie, że jestem na koncercie jakiejść świetniej grupy, a nie na weselu. Plus to trzy (momentami wydawało mi się że 4) wokale. Grają w 100% na żywo. Solówki sprawiały że zatrzymywaliśmy się na parkiecie z wrażenia. Świetnie dostosowują repertuar do gości bawiących się na parkiecie.
5. 26.07.2009 Wyszków
6. zespol@5muza.com.pl
7. Początkowo wydaje się, że sporo kosztują, ale jest to zespół 5 osobowy+ 1 osoba odpowiedzialna za nagłośnienie, oświetlenie itp

Goniacha Wysłany: 2009-09-22, 10:26   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Nazwa zespołu: HADES ( :rotfl: :rotfl: )
strona internetowa http://www.hades.biz.pl/
Zespół, o którym nie słyszałam żadnych opinii. Wzięliśmy ich w ciemno z internetu. Spisali się na medal :) . Ubrani w białe koszule,czarne kamizelki i kapelusze dodawali charakteru imprezie ;) . Cztery osoby. Nagłośnienie profesjonalne. 100% na żywo.Głos wokalistki śliczny :lizak: . Repertuar różny,z naciskiem na polskie utwory . Grają do ostatniego gościa (u nas do 6 rano :) )
Ogólnie szok. Jeszcze nie byłam na weselu,gdzie za stołami siedziało kilka osób ,a na parkiecie miejsca brakowało ;) Goście zachwyceni ;)
Ślub odbył się 19.09.2009 w Warszawie
Cena na rok 2009:3500 (więc nie dużo ;) )
Polecammmmm

p. Wysłany: 2009-09-22, 21:54   

Net włączony- gar z zupą spalony

Dopiero tu zajrzałam ;)
I chciałam z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecić zespół navis
Spisali się na medal, choć w między czasie zmieniła się wokalistka. Lider zespołu zapewniał, że na lepsze nie na gorsze i faktycznie trzeba się z nim zgodzić :) Choć tamta dziewczyna też pięknie śpiewała :)
Repertuar mają różny, każdy znajdzie coś dla siebie :rotfl: Goście super się bawili, prawie wszyscy młodzi tańczyli, a i starsze pokolenie się uaktywniało na ile siły pozwoliły ;) Nam się bardzo podobali i nie mamy żadnych zastrzeżeń :] Mają duży wybór zabaw oczepinowych bardziej tradycyjnych i tych mniej. I co najważniejsze kontakt z liderem super, zawsze był miły i chętny do współpracy!
Wesele odbyło się data usunięta na prośbę pusiak - ziel_lena
Koszt: 4 200 PLN ale naprawdę warto!
Zespół liczy 3 osoby :] więcej można się dowiedzieć na ich stronie, którą podałam wyżej. Można także posłuchać wykonywane przez nich utwory :) I naprawdę one tak brzmią w rzeczywistości także jeszcze raz polecam!

.
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2010-08-23, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

magdagee Wysłany: 2009-10-04, 20:59   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
1. Nazwisko/nazwa firmy Fraglesi
2. Strona internetowa www.fraglesi.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół: są z Zielonej Góry, ale do Warszawy przyjechali, wiem tez że byli u Panny Anny w Poznaniu-mozna wiec uznac ze pojadą wszędzie
4. Krótki opis możliwości: są przesympatyczni, wszechstronni, profesjonalni, mają wykształcenie muzyczne, nie grają disco-polo
5. Data ślubu i miejsce 29.05.2004 Drwalewo
6. Kontakt (telefon, mail) www.fraglesi.pl
7. Orientacyjna cena - nie wiem jak teraz, w 2004 roku placilam 2 tysiące

Genialne, przesympatyczne chłopaki, ściągałam ich z Zielonej Góry bo wtedy w Waie nie znalazłam nic ciekawego, rewelacyjny jest z nimi kontakt, świetnie grają, są mega kulturalni - czego chcieć więcej?

Mariuszek :)

Mn Wysłany: 2009-10-23, 07:00   

Starsza Kobieta

1. Nazwisko/nazwa: zespół Laguna
2. Strona internetowa: brak
3. Tereny, na których pracuje zespół: zespół jest z Grodziska Mazowieckiego i na pewno pracuje na terenie Warszawy oraz w okolicach. Być może grają też w innych miastach.
4. Krótki opis możliwości: zespół składa się z trzech Panów. Panowie są bardzo sympatyczni i profesjonalni. Mają pewien ustalony repertuar weselny, ale na życzenie Młodych może on ulec modyfikacjom. My mieliśmy pewne sugestie dot. piosenek i wszystkie one zostały spełnione.
Mieliśmy bardzo zróżnicowanych gości: młodszych, starszych, Polaków oraz gości z zagranicy, którzy przyzwyczajeni są do DJa i wszyscy świetnie się bawili. Parkiet niemalże cały czas był pełny, a goście podchodzili do mnie i pytali gdzie ja znalazłam taki zespół. Mój mąż, który początkowo chciał zamówić DJ również był zachwycony i obydwoje uważamy, że wybór zespołu to był strzał w dziesiątkę. Zespół gra przez około 45 min, a w przerwach (około 15 min) grane są piosenki z płyty/mp3.
Jeszcze jedno, Panowie mówią po angielsku i zabawy oczepinowe mogą poprowadzić w dwóch językach :)
5. Data ślubu i miejsce: 12.09.2009 - Jachranka, nad Zalewem Zegrzyńskim
6. Kontakt (telefon, mail) - Marek Słowiński, mares@autograf.pl, 502406021
7. Orientacyjna cena -cena zależy od miejsca, ilości osób, roku kalendarzowego itp. My płaciliśmy 2700zł

Filip Emilka
my

Rybka Wysłany: 2009-10-23, 11:08   

Poważnie uzależniona

1. Nazwisko/nazwa: zespół MEGIDO
2. Strona internetowa: www.megido.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół: na pewno na terenie Warszawy
4. Krótki opis możliwości: Zespół wyszukany w internecie, pierwszy i jedyny z którym umówiliśmy się na spotkanie i odrazu podjęliśmy decyzję, że się decydujemy. Grają dla każdego, doradzają, ale i potrafią dostosować się do preferencji pary młodej i gości. Praktycznie cały czas parkiet był pełny. Po weselu doszły mnie słuchy, że ktoś zażyczył sobie jako dedykację piosenkę, której zespół nie znał. Po jakimś czasie piosenkę zaśpiewali :szok: (w troszkę zmienionej formie, ale szacunek dla całego zespołu za to). Oczepiny poprowadzone przez panią Agnieszkę, krótkie, ale bardzo wesołe, takie jak chcieliśmy. Na koniec wesela, gdy zaczęli się żegnać, goście krzyczeli "BIS". Do tej pory w rozmowach ze znajomymi i rodziną słyszymy zachwyty nad tym zespołem.
5. Data ślubu i miejsce: 26 września 2009 Warszawa-Wesoła
6. Kontakt: na stronie www
7. Orientacyjna cena - płaciliśmy 3500 zł

Cza_net Wysłany: 2009-10-27, 10:34   

Rybka, potwierdzam, ze Megido to super zespół (weszłam nawet na www, zeby sprawdzić czy o tym samym zespole myślimy). Wybralismy ich, ale kiedy zmieniliśmy termin z września na kwiecień okazało się, ze mają już umowę na 25.04. Więc musieliśmy znaleźć inny zespół :( .

Byliśmy na weselu, gdzie grali i ludzie super się bawili.

[/url]

ciuszki małe i większe

KPatulka Wysłany: 2009-12-07, 14:28   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: Gimbla.pl
1. Nazwisko/nazwa firmy - De Facto
2. Strona internetowa - nie wiem czy beda miec mieli: www.members.lycos.co.uk/defacto/news.php

3. Tereny, na których pracuje zespół - mysle,ze jak przyjechali ze slaskiego (Konskie) do Warszawy sa elastyczni

4. Krótki opis możliwości: Zespol od 2 do 5 os piosenki polskie (glownie) lecz takze obcojezyczne (angielskie,francuskie, rosyjskie), bardzo fajne zabawy oczepinowe, graja tak,ze nie musza wyciagac ludzi "na sile" na parkiet, robia biesiade za stolami, u nas nawet parokrotnie, robia przerwy jedynie na cieple dania - gdy wszyscy sa przy stolach. wysylaja DVD do wglądu

5. Data ślubu i miejsce 22.08.2009 Blonie pod Warszawa

6. Kontakt (telefon, mail) konrad.mniow@wp.pl, Konrad Miroslawski nr.tel: 784 035 169,692091131

7. Orientacyjna cena (obiecuję, że będę za każdym razem patrzeć kiedy to było i brać pod uwagę, że ceny się zmieniają.... ) 2200zl

"Twoja przeszłość jest ważna ponieważ to ona doprowadziła Cię do miejsca, w którym jesteś, ale jeszcze ważniejszy jest sposób w jaki widzisz swoją przyszłość." dr Tony Compolo z Eastern College

just Wysłany: 2010-02-22, 18:23   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: z gimbli ;)
1. Nazwisko/nazwa firmy : ELDORADO
2. Strona internetowa : http://eldorado.band.prv.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół : Z tego co wiem dojeżdżają wszędzie
4. Krótki opis możliwości : Skład zespołu to 3 osoby(pan + 2 panie). Zespół ma własne oświetlenie i nagłośnienie. Od momentu spotkania do końca wesela rewelacyjny kontakt z zespołem. Cała trójka dawała z siebie wszystko do ostatniego gościa mimo 30 stopniowego upału i słabo działającej klimatyzacji. Wszyscy goście, włącznie z nami na czele są zachwyceni i zabawą jaką nam zgotowali :) Muzyka jaką grają to przekrój praktycznie od lat 60 do współczesnych hitów.
5. Data ślubu i miejsce: 4.07.2009, Warszawa
6. Kontakt (telefon, mail): dostępne na ich stronie
7. Orientacyjna cena : zapłaciliśmy 2800

Odpowiedz do tematu