Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre buty
Autor Wiadomość
esoes Wysłany: 2017-07-15, 05:23   
Net włączony- gar z zupą spalony

alexa napisał/a:
Moja szwagierka i jej corka noszą te kalosze któryś sezon, moj syn kiedys tez i jakosciowo jak najbardziej, ale dla mnie osobiscie są za krotkie. Po tym jak wydalam parę razy "prawie stówę" za kalosze a potem poszły na smietnik kupilam Huntery i mam je 4 lata, uzywane rok w rok i nic się z nimi nie dzieje, gdybym kupila od razu zaoszczędzilabym na tych wywalonych (przemakały, rozklejały się). Ale Crocsa polecam jeśli dlugość Ci pasuje.
Według ich tabeli W9 to 39,5.

Dzieki :)
Te huntery polecala mi sasiadka, ale jej byly bardzo ciężkie . Moze dlatego ze wysokie. Ja potrzebuje na caly dzien łazenia czesto wiec mysle ze bym sie w takiej ilosci gumy ugotowała :) . W dodatku istnieje duze prawdopodobieństwo że jednak wejdę starym zwyczajem na jskis gwozdz czy szklo...
A jak z szerokoscią crocsowych? Wszystkie klapki podworkowe ktore mamy sa bardzo szerokie, dlatego nigdy sama nie mialam. Panowie noszą u nas. Mlodej kupilam to tez gubi. Robią za goscinne ;)

Nabla Wysłany: 2017-07-15, 14:06   

Starsza Kobieta
Every man must dine

esoes, są buty z łączonych materiałów - dół kaloszowy, góra brezentowa. Lżejsze i wygodniejsze od pełnych gumowych kaloszy.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

esoes Wysłany: 2017-07-16, 12:01   
Net włączony- gar z zupą spalony

Pewnie tak, ale mnie tylko krotkie piankowe interesuja. Zeby szybko i latwo zakladac i zdejmować, tak jak klapki. One nie mają wygladac tylko robic swoja robotę ;)

Lussy Wysłany: 2017-11-13, 09:13   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja uwielbiam botki pod kolana, w takich butach moje nogi wyglądają też chyba najlepiej.

Jestem jedną z miliardów ludzkich historii...

ewaboberr Wysłany: 2017-11-20, 09:14   

Pampersa mi dali i nowym nazwali
MomOfDestruction

Jak do nas trafilas?: katalogi
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Kupowałam ostatnio nowe zimowe buty i muszę powiedzieć, że w tym roku postawiłam przede wszystkim na wygodę i ciepło, w obawie przed zimą stulecia. :D Zrezygnowałam więc z botków albo długich kozaków, choć takie mam z zeszłego roku, więc mogę jeszcze w nich chodzić na jakieś eleganckie wyjścia. Teraz jednak szukałam czegoś bardzo ciepłego i kupiłam https://regatta.pl/lady-bedford-p4024 z futerkiem w środku. Mam nadzieję, że pomogą mi przetrwać mrozy.

Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy

Lussy Wysłany: 2017-11-23, 09:13   

Może i takie buty do kostek są o wiele bardziej wygodne, ale ja całe lata w takich chodziłam. Teraz stawiam na kobiecość.

bernadetka Wysłany: 2017-11-28, 00:50   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Piekne skórzane buty od największych projektantów mody tu mają w Via Della SPiga, robi wrażenie ten sklep https://viadellaspiga.pl/projektanci/loriblu

Lussy Wysłany: 2017-11-29, 11:20   

Naprawdę śliczne, ale chyba nie dla mnie...ta cena!

Odpowiedz do tematu