Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Stres - jak sobie z nim radzicie w pracy?
Autor Wiadomość
basia0101 Wysłany: 2015-07-21, 06:54   Stres - jak sobie z nim radzicie w pracy?

Pampersa mi dali i nowym nazwali
wielka turystka

Dokładnie jak powyżej. Pracuje w wielkiej korporacji i od jakiegoś czasu nie odczuwam radości z pracy, dłuży mi się a w dodatku odczuwam lekki stres - jak to jest u was z tymi sprawami?

martinetta Wysłany: 2015-07-21, 12:40   

Tak właśnie wygląda z pracą w wielkich korporacjach - kasa może i jest, ale zmęczenie + stres po jakimś czasie zaczyna męczyć coraz bardziej. Jedyna rada, to zmiana pracy :)

bluevelvet27 Wysłany: 2015-08-10, 19:26   

Wypalenie zawodowe może trafić każdego. Warto o tym pamiętać...ja od jakiegoś czasu staram się bardziej wyluzować po pracy. Żelazna zasada nie przynoś pracy do domu.

tamirra Wysłany: 2015-08-13, 12:57   

U mnie podobnie, wcześniej do pracy chodziłam z przyjemnością teraz mnie to stresuje :/ zmieniła nam się szefowa i jest niezła nerwówka, nie mogę spać w nocy :( ktoś miał podobnie?

Betana Wysłany: 2015-08-23, 07:35   

Dokładnie praca jest w pracy - a w domu jest rodzina, relaks i codzienność związana z bliskimi - jeśli nie jesteśmy zmuszeni to nie należy przynosić pracy do domu. Bo wcześniej czy później mocno na tym ucierpią nasi najbliżsi i wówczas mogą się stworzyć realne i prawdziwe problemy i stres - perspektywa rozpadu związku ??? nie polecam!.

bluevelvet27 Wysłany: 2015-09-10, 07:19   

Dokładnie moja znajoma miała do tego stopnia, że groził jej rozwód. Zaczęła chodzić do specjalistów. Szukała pomocy praktycznie wszędzie. Do tego stopnia, że trafiła nawet na Babiniec.

Koszmar, panie. Koszmar.
Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-09-10, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  

Balais Wysłany: 2015-09-10, 12:15   

Dobrze jest, jeżeli ktoś potrafi oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Nie jest to łatwe, ale warto nad tym pracować:-)

Najpiękniejsza reklama jest platna/carol

bluevelvet27 Wysłany: 2015-09-11, 06:38   

Czasami jest ciężko!!! Każdy z nas ma potrzebę bycia najlepszym

Bridget Wysłany: 2015-09-14, 12:57   

tamirra sposobów na stres jest dużo, ale obawiam się, że jeżeli szefowa naprawdę jest taka zła, to mogą być nieskuteczne. Mam nadzieję, że z czasem zacznie wam się lepiej współpracować.

Kobiety rzadko przebaczają temu, kto forsuje okazję, ale nigdy temu, kto pomija sposobność. |reklama jest platna/carol

Percy27 Wysłany: 2015-09-23, 07:53   

Też miałam kiedyś niezbyt miłą szefową. Nerwy z pracy zaczęłam przenosić do domu. Przed pracą musiałam łykać *** by funkcjonować w pracy. Gdy byłam spokojniejsza to i atmosfera w pracy lekko się poprawiała. Zero nerwów kochane.

[color=green]Regulamin. Kary[/color]

Rodzina to najważniejsza wartość na świecie
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-09-23, 09:44, w całości zmieniany 1 raz  

RomaM Wysłany: 2015-10-13, 12:33   
Mama jedynaka

Mój sposób na stres to po prostu go unikać!

monia65x2 Wysłany: 2015-12-16, 20:21   

Spam. Kary

monia65x2
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-12-17, 06:59, w całości zmieniany 1 raz  

Judyta47 Wysłany: 2015-12-21, 10:01   

Jestem ciekawa jak długo pracujesz w korporacji. Czy są to początki i nie jesteś przyzwyczajona do takiego trybu życia i pracy czy też pracujesz w ten sposób bardzo długo i doszło do wypalenia zawodowego. Zawsze rozwiązaniem jest zmiana pracy jeśli nie trzymają Cię długoterminowe umowy. Możesz znaleźć coś co będzie Ci sprawiało radość. Skoro masz już doświadczenie prawdopodobnie nie będzie to trudne. Jeśli nie chcesz zmieniać pracy to może warto pomyśleć o urlopie? Odpoczynek na pewno dobrze Ci zrobi i będziesz miała wtedy czas by przemyśleć swoje sprawy.

e.czarna90 Wysłany: 2016-01-12, 17:06   

Jak do nas trafilas?: e.czarna90
ze stresem jest cieżko wygrać, jak kiedyś stosowałam metodę 10 oddechów i odejście od biurka, ale nie pomagało, więc sięgnełam po ksiażkę tytuł: wewnętrzna gra - stres i już po kilku kartkach zobaczyłam ze ten autor mnie rozumie i mam ciekawe i działające sposoby na pozbycie się stresu!

a więc polecam wszystkim tą pozycję! Pomaga
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-01-13, 07:10, w całości zmieniany 1 raz  

moniczka78 Wysłany: 2016-01-12, 17:55   

e.czarna90 napisał/a:
ze stresem jest cieżko wygrać, jak kiedyś stosowałam metodę 10 oddechów i odejście od biurka, ale nie pomagało, więc sięgnełam po ksiażkę tytuł: wewnętrzna gra - stres i już po kilku kartkach zobaczyłam ze ten autor mnie rozumie i mam ciekawe i działające sposoby na pozbycie się stresu!

a więc polecam wszystkim tą pozycję! Pomaga

Jakie sposoby na pozbycie stresu są zaprezentowane w tej książce? Stres chyba pojawia się w każdej pracy. W szczególności daje o sobie znać gdy kończy nam się czas na wykonanie zadania lub projektu albo gdy robimy coś na czym nam bardzo zależy. Wtedy często emocje biorą nad nami górę. Musimy walczyć z tym i nie pokazywać, że coś nas stresuje. Jeśli poznamy swój orgaznizm i swoje zachowania to uda nam się zamaskować stres tak by inni go nie widzieli. Później jednak należy go rozładować relaksując się lub uprawiając sport.

Odpowiedz do tematu