Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na film wojenny
Autor Wiadomość
layla Wysłany: 2015-08-07, 13:56   Pomysł na film wojenny

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Hej, zastanawiam się na filmem wojennym do obejrzenia razem z moim. Orientuje się co nieco, ale z nowości nie bardzo. Może coś w kinie jest ciekawego? Bardzo proszę o podpowiedzi :)

babusia-jagusia Wysłany: 2015-08-19, 08:43   Re: Pomysł na film wojenny

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
layla napisał/a:
Hej, zastanawiam się na filmem wojennym do obejrzenia razem z moim. Orientuje się co nieco, ale z nowości nie bardzo. Może coś w kinie jest ciekawego? Bardzo proszę o podpowiedzi :)
Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale helikopter w ogniu czy Snajper nawet ja uważam za rewelacyjne filmy, więc te bym polecała.

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

ancek Wysłany: 2015-08-19, 08:50   

Helikopter w Ogniu widziałam. Bylam pod mega wrazeniem, choć nie jestem fanka takich filmów. Ale ostatnio widziałam zajawkę "Karbali" w kinie. Opowieść o naszych żolnierzach, którzy walczyli w Karbali. No i powiem szczerze, ze chyba się wybiorę do kina....

layla Wysłany: 2015-08-26, 20:45   

Helikopter w ogniu to chyba już dość wiekowy film. Obawiam się, że za stary :) . Snajper słyszałam, że naprawdę dobry film, z tymże pewnie już nie ma w kinach. Karbala, to będzie film o wojnie w Iraku tak?

babusia-jagusia Wysłany: 2015-09-16, 15:04   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
layla napisał/a:
Helikopter w ogniu to chyba już dość wiekowy film. Obawiam się, że za stary :) . Snajper słyszałam, że naprawdę dobry film, z tymże pewnie już nie ma w kinach. Karbala, to będzie film o wojnie w Iraku tak?

TaK! Do tego naprawdę dobry - nawet mnie i mojej teściowej, która lubi tylko komedia i takie łddne obrazki się podobał. Moze średnio dobre słowo podobał, ale tak - siedziałyśmy wbite w fotel. Z całych sił polecam, choć wydaje się, że e tam jakaś wojna. O nie... tutaj napiecie i emocje - psychika głównego bohatera są tak pokazane, że to działa. POLECAM! Szczególnie jak ktos lubi Topę, bo na nim główny ciężar filmu i jeszcze aktor, który gra dowódce Bułgarów ;)

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

Odpowiedz do tematu