Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zniszczone paznokcie- co zrobić?
Autor Wiadomość
Dominia43 Wysłany: 2016-04-18, 21:53   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Nie wiem, chyba też odżywki bym poleciła. I suplementy diety. Ja robiłam i robię hybrydy, niby powinno się od czasu do czasu odstawić, żeby płytka się zregenerowała, ale jakoś nic mi się nie dzieje :) może dlatego że mam dobre produkty (długo szukałam)

bottila Wysłany: 2016-04-22, 05:20   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

A próbowałyście olejków ? ja mam arganowy, taki o z venity kupiony w Auchanie, i jest dobry na kruche, łamliwe paznokcie, dobrze je wzmacnia. No i odpuściłam na trochę hybrydę, muszę popracować nad odbudową płytki.

esoes Wysłany: 2016-04-22, 06:51   
Net włączony- gar z zupą spalony

bottila napisał/a:
A próbowałyście olejków ? ja mam arganowy, taki o z venity kupiony w Auchanie, i jest dobry na kruche, łamliwe paznokcie, dobrze je wzmacnia. No i odpuściłam na trochę hybrydę, muszę popracować nad odbudową płytki.

Zamiast reklamowanego polecam przez 2 tygodnie raz dziennie moczyc paznokcie w oliwie. Ja podgrzewam w malym garnuszku i w tymze mocze w czasie ulubionego serialu ;) . Efekt gwarantowany. Odzywki wszelkie bije na glowę, tylko odrobina zachodu z tym. Tzn trzeba sie wdrozyc ;)

Nabla Wysłany: 2016-04-22, 07:29   

Starsza Kobieta
Every man must dine

esoes napisał/a:
tylko odrobina zachodu z tym.

Wystarczy posmarować paznokcie/dłonie dowolną oliwą czy tłustym kremem i założyć gumowe rękawiczki. Żadnego paprania, efekt ten sam.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

esoes Wysłany: 2016-04-22, 08:02   

Nabla napisał/a:
esoes napisał/a:
tylko odrobina zachodu z tym.

Wystarczy posmarować paznokcie/dłonie dowolną oliwą czy tłustym kremem i założyć gumowe rękawiczki. Żadnego paprania, efekt ten sam.

Na zimno to zupelnie nie to samo.
Probowalam z lenistwa, ale nie ma porownania. Goraca oliwa cuda czyni.

violka91 Wysłany: 2016-06-04, 15:36   

Ja na rozdwajające się paznokcie robię hybrydę. I to bez żadnych przerw. Wtedy się nie rozdwajają bo są utwardzone :)

Katarynata Wysłany: 2016-07-06, 14:39   

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Jak mi się rozdwajały paznokcie to nakłądałam odzywki, żeby je wzmocnić i potem jak przerosły to obcinałam. Teraz już nie rozdwajają mi się, ale odzywki staram się kłąsć systematycznie. Teraz kupowałam od Sensique i całkiem nieźle się sprawdza, a nałozona na poznokcie daje fajny efekt takiej naturalności.

Malinkowa Wysłany: 2016-08-08, 16:44   

Dziec­ko jest chodzącym cu­dem

rozdwajające się i łamliwe paznokcie zawsze są objawem jakiś niedoborów. Zazwyczaj tak jest - chyba że były jakieś uszkodzenia mechaniczne. Wskazane jest nie tylko dobre natłuszczanie paznokci ale też wzmocnienie się od środka. Ja w takich wypadkach miałam jeszcze problem z włosami bo mi wypadały i zawsze rano do płatków owsianych zaczynałam sobie dorzucać sporą dawkę migdałów i orzechów. Rano też piję wodę z miodem - na wzmocnienie i oczyszczenie. Możesz też zadziałać suplementami np oeparol jest bardzo dobry bo ma mega dużą dawkę wiesiołka a to ogólnie wzmacnia cały organizm. Po miesiącu będziesz widzieć różnicę.

caffe Wysłany: 2016-10-05, 17:15   

A kupowałyście zestaw do hybryd w biokur? Bo znalazłam tam fajny, mały zestaw i nie wiem czy warto.

esoes Wysłany: 2016-10-05, 17:20   

Nie warto

Alma_ Wysłany: 2016-10-06, 11:29   

Starsza Kobieta

Marchefka napisał/a:
Nandini napisał/a:
A mi z kolei kosmetyczka mówi, że nałożenie hybrydy poprawi znacznie stan paznokci, bo będzie je chronić przed rozdwajaniem, pękaniem etc. Ściema pewnie?

Wg mnie pani nie wie co mowi. Ja mam mocne paznokcie. Zwykly lakier nie trzyma mi sie dluzej niz jeden dzien dlatego hybryda to bylo dla mnie wybawienie. Ale po kilku miesiacach kiedy zdejmowalam jedna i nakladalam nastepna zrobilam sobie niezla masakre. Paznokcie mialam jak papier, rozdwajaly sie, lamaly. Przez wakacje mialam zalecenie odstawic hybryde, malowalam tylko odzywka, skracalam papierowym pilnikiem paznokcie prawie do zera i po 2 mcach wrocily do normy. Lubie hybryde za jej trwalosc, ale uzywam juz z doskoku.

Noszę hybrydę bez przerwy (żadnej!) od 2008 roku. Nigdy nie złamał mi się żaden paznokieć. To bzdura z tym, że hybryda osłabia paznokcie - osłabia je ewentualnie nieumiejętne zdejmowanie hybrydy pilnikiem, przy zdejmowaniu acetonem i patyczkiem drewnianym nic się złego paznokciom nie dzieje.

markdottir Wysłany: 2016-10-09, 19:36   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Wow. Szkoda, że nie mogę poprosić o namiaru na miejsce, gzie robisz, bo mi hybryda (lub być może zdejmowanie jak piszesz) okropnie zniszczyła pazury.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Natasza1 Wysłany: 2016-10-10, 14:59   

Chyba powinnaś zacząć działać od środka, brakuje Ci czegoś. Zacznij pić siemie lniane, super na paznokcie włosy. Dobre też są tabletki Calciumpanthotenicum fakt że brałam je na włosy żeby szybciej rosły, ale zauważyłam że paznokcie też nabrały tempa i stały się twardsze:)
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-10-11, 09:43, w całości zmieniany 1 raz  

BlackAndBlue Wysłany: 2016-10-11, 07:05   

Ja dwa razy w tygodniu smaruję olejkiem rycynowym, i grubą warstwą dobrego kremu. A na co dzień staram się używać rękawiczek do zmywania i pomaga

lenkaaao Wysłany: 2016-10-18, 20:00   

Jak do nas trafilas?: od znajomej
przede wszystkim wzmocnij sobie czymś od środka. ja na przykład odkąd kupiłam sobie zestaw do hybryd non stop robię hybrydy. Zawsze mialam problm z zapuszczeniem dlugich i mocnych paznokci. Teraz w końcu takie są. Tylko, ze ja pod hybrydę daję dwie warstwy odżywki, potem ją matowie i normalnie cały proces. I nie sa w ogóle zniszczone. I wszystko normalnie się trzyma. Tylko ja dodatkowo codziennie piję skrzyp. To też je wzmacnia. ;)

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-10-25, 07:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu