Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
[PSY]Akcesoria dla zwierząt - hity, kity i mity...
Autor Wiadomość
agnes899
[Usunięty]
Wysłany: 2012-11-06, 14:08   

iwonaz52 napisał/a:
Tylko nie wiem, czy Huskiemu się wbije w futro. Ja używam z powodzeniem dla mojej suki mieszańca w okresach linienia, a dla sznaucerki do wyciągania podszerstka, ale tu nie sprawdza sie tak dobrze.

O to to, i tutaj mnie naszły rozmyślania, bo jak oglądałam w sklepie to się zdziwiłam, że te ząbki takie krótkie. I właśnie nie wiem czy mi się to przy mojej suni sprawdzi.

Marzenia
Focia
- jakie macie pieski? Krótkowłose?

Może sprecyzuje pytanie: Jak się sprawdza FURMINATOR na sierści dłuższej z podszerstkiem?

iwonaz52 Wysłany: 2012-11-06, 15:54   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

agnes zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=N5fj4P7oanI

tylko kup taki jak ona ma, są na allegro. trochę droższe, ale kudłów nie musisz ręcznie ściągac i szybciej idzie

Marzenia Wysłany: 2012-11-06, 16:38   

Net włączony- gar z zupą spalony

agnes899 napisał/a:
iwonaz52 napisał/a:
Tylko nie wiem, czy Huskiemu się wbije w futro. Ja używam z powodzeniem dla mojej suki mieszańca w okresach linienia, a dla sznaucerki do wyciągania podszerstka, ale tu nie sprawdza sie tak dobrze.

O to to, i tutaj mnie naszły rozmyślania, bo jak oglądałam w sklepie to się zdziwiłam, że te ząbki takie krótkie. I właśnie nie wiem czy mi się to przy mojej suni sprawdzi.

Marzenia
Focia
- jakie macie pieski? Krótkowłose?

Może sprecyzuje pytanie: Jak się sprawdza FURMINATOR na sierści dłuższej z podszerstkiem?

Ja mam beagle`a.
Furminator jest właśnie fajny do wyciągania podszerstka.

Asik0011 Wysłany: 2012-11-06, 18:52   

Poważnie uzależniona

agnes899, ja się podepnę pod Twoje pytanie :)
Potrzebuję czegoś, co porządnie wyczesze sierść u mojej spanielki.
Zwykłe szczotki ją głaszczą i nic a nic nie dają- nie rozczesują jej futra, a grzebienia z długimi igłami bardzo nie lubi..

iwonaz52 Wysłany: 2012-11-06, 22:46   

Asik0011 napisał/a:
agnes899, ja się podepnę pod Twoje pytanie :)
Potrzebuję czegoś, co porządnie wyczesze sierść u mojej spanielki.
Zwykłe szczotki ją głaszczą i nic a nic nie dają- nie rozczesują jej futra, a grzebienia z długimi igłami bardzo nie lubi..

a może tzw pudlówka?
Moja sznaucerka łatwiej znosi rozczesywanie sierści na łapach i firance pudlówką niż grzebieniem.

agnes899
[Usunięty]
Wysłany: 2012-11-07, 15:46   

iwonaz52 napisał/a:
agnes zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=N5fj4P7oanI

tylko kup taki jak ona ma, są na allegro. trochę droższe, ale kudłów nie musisz ręcznie ściągac i szybciej idzie

ooo super, dzięki wielkie!! :padam: Ten ma jakby dłuższe ząbki, poszukam na allegro. Trzeba będzie się uzbroić na kolejny sezon :)

Pudlówkę miałam i moja sunia strasznie jej nie lubi, mi też się jakoś ciężko nią pracowało.

iwonaz52 Wysłany: 2012-11-08, 04:55   

te ząbki są tak dziwnie nacięte, że z przodu wyglądają na 2X dłuższe niż z tyłu. A ważżne jest to z tyłu. W moim to jest 4-5 mm.

Salnera Wysłany: 2012-11-08, 10:47   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Furminator daje radę nawet przy dłuższej sierści. Mam taki tańszy, ale chyba warto zainwestować w droższy, bo te tanie szybko się tępią, ale i tak wyciąga więcej podszerstka niż grzebień czy szczotka.

Asik0011 Wysłany: 2012-11-08, 10:49   

Poważnie uzależniona

Salnera, i jak często używasz furminatora do czesania nim psa?

Salnera Wysłany: 2012-11-08, 11:28   

To zależy od intensywności gubienia sierści. Właśnie teraz jest tak, że powinnam co drugi dzień. Powinnam, ale dobrze jak uda się wyczesać dwa razy w tygodniu. Moja nie linieje przez cały rok więc np. latem furminatorem traktuję sucz gdy zależy mi na jej pięknym wyglądzie.

Asik0011 Wysłany: 2012-11-08, 11:33   

Poważnie uzależniona

Salnera, dzięki. Muszę się rozglądnąć i czegoś poszukać. Jakbyś miała konkretnie jakiś do polecenia, to będę wdzięczna. :)

iwonaz52 Wysłany: 2012-11-08, 13:08   

Asik0011 napisał/a:
Salnera, dzięki. Muszę się rozglądnąć i czegoś poszukać. Jakbyś miała konkretnie jakiś do polecenia, to będę wdzięczna. :)

Na allegro jest ich mnóstwo, już od jakiś 17zł, ja tam kupowałam. Wszystkie są jednakowe, różnią sie tylko ceną i ceną przesyłki. Ja mam ten żółty o szer 6,5 cm dla małego i średniego psa. Ostanio jadę nim także kota i daje radę (kot zwykły dachowiec, ale coś linieje)
Są tez, te oryginalne, jak na filmiku z YOUTUBE, ale pd 75 zł dla małego psa.

Salnera Wysłany: 2012-11-11, 17:31   

iwonaz52 napisał/a:
Asik0011 napisał/a:

Na allegro jest ich mnóstwo, już od jakiś 17zł, ja tam kupowałam. Wszystkie są jednakowe, różnią sie tylko ceną i ceną przesyłki. Ja mam ten żółty o szer 6,5 cm dla małego i średniego psa. Ostanio jadę nim także kota i daje radę (kot zwykły dachowiec, ale coś linieje)
Są tez, te oryginalne, jak na filmiku z YOUTUBE, ale pd 75 zł dla małego psa.

Ja mam tani z allegro, niestety tępi się. Koleżanka ma profesjonalny coś za ok. 200 zł i jednak widać różnicę. Po dokładnym przejechaniu moim furminatorem, poprawiłam jej sprzętem i muszę przyznać, że wyszło jeszcze naprawdę sporo sierści.

Matylda Wysłany: 2014-10-05, 14:29   

Starsza Kobieta

Polecicie jakieś miski dla psów? Najlepiej taką, którą będzie trudno psu nosić w zębach i gryźć.

FotoStwory

Asik0011 Wysłany: 2014-10-05, 15:25   

Poważnie uzależniona

Matylda, ja mam metalowe na stojaku.
O, takie:

Miski są wsadzone w metalowe obręcze, więc ciężko je psu stamtąd wyciągnąć.

Odpowiedz do tematu