Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Nietrzymanie moczu
Autor Wiadomość
bernadettanoga Wysłany: 2016-01-11, 14:54   Nietrzymanie moczu
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Witajcie, zamawiałam podpaski i czytam teraz ten artykuł - uznane za reklame/carol]wysiłkowe nietrzymanie moczu[/url]. Nikt w moim otoczeniu nie cierpi na to schorzenie, jednak czy rzeczywiście wielu ludzi dotyka ten problem? Jestem przerażona naprawdę i bardzo współczuję osobom dotkniętym..
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-01, 06:52, w całości zmieniany 1 raz  

Judyta47 Wysłany: 2016-01-12, 18:10   

Nietrzymanie moczu dotyczy nie tylko kobiety, ale i mężczyzn. Objawia się to popuszczaniem moczu podczas wysiłku, kaszlu, kichania oraz chodzenia. Jest to dość wstydliwy problem i mało kto chce zdradzać, że ma problem z trzymaniem moczu dlatego nie jesteśmy świadomi, że aż tyle osób choruje na to schorzenie. Dolegliwość ta dopada głównie osoby po 50roku życia. Pierwszą osobą z jaką powinno się skontaktować jest ginekolog albo urolog. Rozpozna on dokładnie chorobę, przepisze leki i udzieli rad. Jednym ze sposobów radzenia sobie z dolegliwością jak i ćwiczeniem na zapobieganie jest ćwiczenie mięśni Kegla.

BeniaKa Wysłany: 2016-01-20, 22:14   

Moja znajoma, starsza niż ja, miała problem własnie z nietrzymanie moczu. Paskudna przypadłość, nie powiem. Tylko że jej ćwiczenia nie pomagały (nie była zbyt systematyczna). Poszła na zabieg laserowy, trochę się bała, ale potem była zadowolona. Jednak co te dzisiejsze technologie to coś jest. O laserowych zabiegach można tutaj poczytać trochę: uznane za reklame/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-01, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  

ona77877 Wysłany: 2016-01-21, 09:48   

cos w tym jest, tez o tym czytalam, ale nie dziwie sie, ze niektorzy sie wlasnie boja wykonania takiego zabiegu.

PaniIlona Wysłany: 2016-03-07, 18:10   

ona77877 napisał/a:
cos w tym jest, tez o tym czytalam, ale nie dziwie sie, ze niektorzy sie wlasnie boja wykonania takiego zabiegu.

Strach przed jakimkolwiek zabiegiem jest całkowicie dla mnie zrozumiały oraz uzasadniony. Jednak nigdy nie zrozumiem osób, które zdając sobie sprawę z problemu nie idą do lekarza tylko wolą męczyć się z dolegliwościami. Czasem przynajmniej stosuje się domowe sposoby na leczenie nietrzymanie moczu, ale nie działa to w każdym przypadku. Warto walczyć ze strachem i wstydem i w przypadku choroby iść do lekarza. Dla nas może i jest to coś krępującego, ale dla lekarza pomaganie pacjentom z takimi dolegliwościami to codzienność.

DirtyDiana27 Wysłany: 2016-04-05, 19:25   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Ja miałam nietrzymanie moczu w ciąży. Straszne i krepujace. Uzywałam na początku podpasek a potem wkładek urologicznych. Naprawde swietne. Po ciąży minęło. Ale zaczeło sie zapalenie pecherza. uznane za reklame/carol sprzedali mi w aptece i pomogło. Teraz nietrzymanie moczu powróciło i lekarz zaproponował mi zabieg. Powiedział, ze i zapalenie pęcherza rzadziej będą sie zdarzać. Chyba jednak się zdecyduję. czy któraś z pań już cos takiego miała?
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-10-09, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  

Lady Wysłany: 2016-05-27, 15:29   

DirtyDiana27 - a jaki zabieg zaproponował Ci lekarz? Zabieg laserowy, botoks czy może inną metod leczenia? Jest bardzo dużo różnych możliwości i warto dokładnie przemyśleć taką decyzje. Jeśli zaś chodzi o specjalistyczne wkładki, to ja polecam wkładki uznane za reklame/carol
Są najchłonniejsze i najwygodniejsze. Dzieki mikroperełkom zapobiegają również powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, przez co zdecydowanie poprawiają komfort życia osoby dotknietej dolegliwością nietrzymania moczu. I najistotniejsza rzecz z Twojego punktu widzenia - regularne korzystanie ze specjalistycznych wkładekuznane za reklame/carol oraz czeste dbanie o higiene intymną zmniejsza ryzyko jakiejkolwiek infekcji niemal do zera. Bezpłatne próbki wkładek można zamówić na stronie producenta, a pełne opakowanie można kupić w drogeriach i sklepach internetowych. Są też bez problemu dostepne w aptekach. W razie pytan - jestem do dyspozycji.uznane za reklame/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-05-31, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  

małe_licho Wysłany: 2016-06-29, 15:52   

Urofuragina nie jest na nietrzymanie... Jest jakieś forum, które nie jest zaspamowane tym lekiem? :/

DirtyDiana27 Wysłany: 2016-07-20, 10:37   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Jasne, uznane za reklame/carol nie jest na nietrzymanie moczu i nikt tego nie twierdzi co nie zmienia faktu jest na zapalenie pęcherza jest rewelacyjny. A ja jestem po zabiegu laserowym i zaczynam w koncu normalnie żyć. Ostatnio byłam na fitnesie bez podpasek i żadnej przykrej niespodzianki.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-10-09, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu