Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
[KOTY]Akcesoria dla zwierząt - hity, kity i mity...
Autor Wiadomość
solis Wysłany: 2009-06-16, 09:21   

Net włączony- gar z zupą spalony

Cytat:
Ale o akcesoriach miało być. Pani w moim zoologicznym na pytanie czy mogłaby mi sprowadzić ten żwirek Golden Grey zrobiła wielkie oczy i mówi, że w życiu o takim nie słyszała, że w hurtowni nie widziała czegoś takiego.
No cóż, pozostaje mi chyba Allegro i transport za 15 zł...

ja już dawno przestałam kupować w sklepach zoologicznych, bo tam jest naprawdę drogo. Przykład, w zoodragonie saszetka Miamor 2,49, w zoologicznym 3,20!
Z drugiej strony, żeby nie przepłacać za przesyłke, robię duże zakupy (raz na miesiąc czy 2), albo z kimś na spółkę i wtedy przesyłak na pół :) Naprawdę opłaca się kupowac przez internet, bo pomimo przesyłki wychodzi taniej.

Nabla Wysłany: 2009-06-16, 09:41   

Starsza Kobieta
Every man must dine

solis napisał/a:
Nabla napisał/a:
Tak częściowo ot: przed chwilą umyłam kuwetę i odstawiłam na parapet do wysuszenia. Ozon wlazł i nasikał. Do pustej i to stojącej na oknie :masakra: Mój kot na prawdę nie jest wybredny.

Ciekawe czy ten Golden Grey jest do dostania we Włoszech, bo wszystkie włoskie betonity zachowują się jak glina, ciut zbrylą, na tyle, żeby było widać, ale wyrzucić tego nie idzie. CatSan śmierdzi już po 2 dniach, silikony mi się turlają po chałupie, trociny kleją do kota.

golden Grey jest w zooplusie, a zooplus ma swoje oddziały w wileku krajach. proszę bardzo :)
http://www.zooplus.it/ask?query=golden+grey

:padam: Jesteś wielka. Dzięki.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

MarMaja Wysłany: 2009-06-16, 10:18   

Starsza Kobieta

Właśnie kurier wniósł nam Golden Greya :)
Zrobię teraz test i jedną kuwete wysypię Cat's best a drugą Goldenem. Ciekawe co będą wolały koty :hmmm:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

lara Wysłany: 2009-06-16, 11:00   

Forumowy wyjadacz

MarMaja napisał/a:

Mi też właśnie przyniósł :)
Poczekam aż "wysikają" do końca cats best (już na dnie kuwety tylko trochę zostało) i zrobię im zamianę.

Aoi Wysłany: 2009-06-20, 12:57   

Poważnie uzależniona

U nas hitem nad hitami jest... makaron spaghetti ;) . Problem w tym, że jak dachówka widzi że wyjmuję z puszki makaron do gotowania, to mam przechlapane. Kiedyś przyłapałam ją jak próbowała wsadzić łapę w gotujący się makaron. Od tamtej pory siedzę i pilnuję dachówkę. Oczywiście ugotowany makaron nie służy do jedzenia, ale do podrzucania go i ganiania z nim po całym mieszkaniu.

Kitem absolutnym okazała się kuweta bezżwirkowa :( . Brytka w ogóle nie chciała słyszeć o takiej toalecie, dachówka jeszcze jeszcze cokolwiek się załatwiła pod warunkiem że chociaż garść grubego żwirku było rzucone, co by można było łapą w czym pogrzebać.

solis Wysłany: 2009-06-22, 18:33   

Net włączony- gar z zupą spalony

MarMaja napisał/a:
Zrobię teraz test i jedną kuwete wysypię Cat's best a drugą Goldenem. Ciekawe co będą wolały koty :hmmm:

i jak wypadl test Golden Greya? :)

MarMaja Wysłany: 2009-06-22, 23:06   

Starsza Kobieta

solis napisał/a:
MarMaja napisał/a:

i jak wypadl test Golden Greya? :)

pod względem roznoszenia się na łapach i łatwego zbrylowania zdecydowany "+" dla Goldena, jednak pod względem wydajności mój "+" idzie jednak dla Cat's Best. Golden zużywa się nam dużo szybciej a sypiemy go mało.
Zauważyłam jeszcze, że nasze koty wolą robić kupe do Cat'sa a siku do Goldena :hyhy:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

dagjes Wysłany: 2012-09-24, 18:09   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Odkopuję temat, bo chciałam zmienić Cat's Best Eco+ na coś, co się tak nie roznosi. Kupiłam Golden Grey Masters i jest do kitu :kwasny: To znaczy roznosi się dużo mniej, ale ma niefajny zapach i kiepsko się zbryla. Łopatka jest cała oblepiona. Czy Benek Compact albo Hilton są lepsze pod tym względem?

DMB++

focia Wysłany: 2012-09-24, 18:20   

Starsza Kobieta

Mam bezzapachowego Benka Compact i dla Juniora jest OK. Ciut się roznosi - w okolicach kuwety jest troszkę ziarenek, ale bez tragedii. Sprawę załatwia wycieraczka przed kuwetą. Zbryla się dobrze, nie pachnie zbyt intensywnie. Ddatkowo używam netralizatora do kuwety Benka i nie narzekam.

agnes899
[Usunięty]
Wysłany: 2012-10-11, 10:28   

szczotak urminator hit czy kit? Ktoś używał?

Aoi Wysłany: 2012-10-11, 10:41   

Poważnie uzależniona

agnes899 napisał/a:
szczotak urminator hit czy kit? Ktoś używał?

Chyba szczotka furminator?
Mam i zdecydowany hit. Rewelacyjnie wyczesuje kłaki. Jednak nie należy używać codziennie, a 2-3 razy w tygodniu.

Alma_ Wysłany: 2012-10-11, 11:07   

Starsza Kobieta

No dobra, będzie głupie pytanie :masakra: Gdzie wyrzucacie żwirek, który nie jest biodegradowalny? Do śmieci po prostu?

behemot Wysłany: 2012-10-11, 18:00   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Alma_ napisał/a:
No dobra, będzie głupie pytanie :masakra: Gdzie wyrzucacie żwirek, który nie jest biodegradowalny? Do śmieci po prostu?

My mamy ustawiony w toalecie mały kubełek na śmieci z workiem o małej pojemności i tam wywalamy żwirek.

A&R
blogowo
:police:

Aziza Wysłany: 2012-10-24, 11:43   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

behemot napisał/a:
Alma_ napisał/a:

My mamy ustawiony w toalecie mały kubełek na śmieci z workiem o małej pojemności i tam wywalamy żwirek.

u mnie jest dokładnie tak samo i jak na razie najlepiej sie sprawdza polecam :cool2:

Alma_ Wysłany: 2012-10-24, 12:01   

Starsza Kobieta

I nie śmierdzi ten kubełek? :masakra:

Odpowiedz do tematu