Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zajazdy, przydrożne bary i restauracje
Autor Wiadomość
Wonderka Wysłany: 2008-10-07, 11:32   Zajazdy, przydrożne bary i restauracje

Net włączony- gar z zupą spalony
Wańka wstańka

Jak do nas trafilas?: Z tajnej skrzynki ;)
Możecie polecić fajne miejsca w Polsce? Gdzie warto się zatrzymać bo kuchnia wysmienita, ceny zachęcające? W piątek jadę do Wawy :hyhy: i jakiś obiad bym po drodze chętnie zjadła - polecicie coś obżartuchowi :masakra:

Później dopisze moje propozycje.

Moje 100letnie "M"

focia Wysłany: 2008-10-07, 11:38   

Starsza Kobieta

Malinowy Bzyk w okolicach Płońska, i po przeciwnej stronie trasy analogiczna knajpa - nie pamiętam nazwy. Jak jedziesz z Trójmiasta, to za płońskiem parę kilometrów, Malinowy po lewej stronie, to drugie po prawej :)

dobbi Wysłany: 2008-10-07, 15:02   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

na trasie, gdzies przed albo za Toruniem, jest zajazd z węgierskim żarciem i to takim że łzy ze szczęścia lecą. oczywiście nie pamiętam szczegółów, ale poszukam...

maaaam! przypomnialo mi się i znalazłam w sieci, wklejam
Tokaj, restauracja węgierska trasa Warszawa - Gdańsk, 8 km za Olsztynkiem

z pozdrowieniami

Zabunia Wysłany: 2008-10-07, 22:23   

Jak do nas trafilas?: Gimbla, Wiedzmowe, CAROL :))
Jadlam w Malinowy bzyku.
Skusil mnie swoja nazwa :hyhy:
Jedzonko pycha, znaczy sie tylku zur jedlismy podany w chlebie bo na wesele jechalismy, no ale pychota, a porcja taka, ze ciezko i mezowi bylo dokonczyc.
polecam :-)

new :)

Kinia Wysłany: 2008-10-08, 06:53   

oooo tak, Tokaj polecam i ja. O ile mnie pamięć nie zawodzi, to jest "chwilę" przed skrętem na Grunwald ? po lewej stronie (od strony Wondy rzecz jasna ;) ).

focia Wysłany: 2008-10-08, 07:16   

Starsza Kobieta

O, przpomniałam sobie - Młyn, przed Olsztynem :)

gonick Wysłany: 2008-10-08, 14:12   

Poważnie uzależniona
Bajabongo fajlure

focia napisał/a:
Malinowy Bzyk w okolicach Płońska

ogólnie polecam, ale to już tak blisko mnie, ze nie warto sobie zołądka rozpychać przed kolacją u cioci gonick:)

Wonderka Wysłany: 2008-10-09, 08:09   

Wańka wstańka

Jak do nas trafilas?: Z tajnej skrzynki ;)
Gonick :rotfl:

Ja mogę polecic na Kaszubach przy trasie Gdańsk Zukowo Kościerzyna za samym Żukowem Wyczechowo i zajazd u Przyjaciół - na styl kasaubski ale pierogi to pierwsza klasa. Potem Gdańsk KArtuzy to w Dzierżążnie Checz Rybacka - nie byłam ale opinie są wiecej niż zachęcające. :]

Musze oblukać ten Tokaj :D Malinowego bzyka - boska nazwa-A można ochaczyć w drodze powrotnej :D

Moje 100letnie "M"

Kalin_a Wysłany: 2008-10-09, 09:50   

Forumowy wyjadacz

to ja mogę polecić na trasie Wawa - Gdańsk w okolicach Ostródy niestety nie pamiętam dokładnej nazwy miejscowości - Gospoda u Mariaszka - super jedzonko i ładne miejsce.

bzyk

wit

Dobra Wysłany: 2008-10-09, 10:04   

Starsza Kobieta

jak wyjedziecie wczesnie z trojmiasta, albo jedziecie z Wawy i macie ochote na dobre sniadanie to polecam w dzisnitach - wiejskie zarlo (od strony Gda po lewej stronie)

jajecznica, dzem domowej roboty, arcypyszny chleb. mozna placic karta ;)

w rychwale na stacji benzynowej orlenu, jakies 12 km za zjadem z autostrady strykow - poznan w strone kalisza - cod miod zapiekanki i tanie a pyszne obiady domowe

kolejna stacja benzynowa z restauracja z prawdziwego zdarzenia, kelnerami etc :rotfl: i jedzeniem godnym najwyzszego polecenia to na trasie poznan - wroclaw przez jarocin - przy wjezdzie do krotoszyna po lewej stronie - IMPRESJA.

aniobelek Wysłany: 2008-10-23, 19:47   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje
Laurkowa i Karinkowa mamusia

na trasie Wroclaw-Kudowa Zdr. przed Klodzkiem na gorce po prawej stronie za stacja Orlen a przed Hotelem.zapomnialam jak sie nazywa :zdegustowany: pyyyycha placek wegierski .polecam.

DC Wysłany: 2008-11-18, 13:19   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak byście jechały w okolice Człuchowa to polecam CONPOL...super miejsce dla rozprostowania nóg i zjedzenia pysznego jedzonka...dodatkowo pociechy mają możliwość zwiedzenia ZOO, jadąc do Koszalina, zawsze tam zajeżdżamy z rodzinką...

Im bardziej poznaję ludzi-tym bardziej kocham zwierzęta

nata Wysłany: 2008-11-18, 13:46   

Poważnie uzależniona

12 km za Radomiem, jadąc w stronę Lublina, w Goździe po prawej stronie miniecie zbudowaną z drzewa, pokryta strzechą karczmę "Baba Jaga". Mają pyyyyyyyszne jedzenie, porcje taaaaaaaakie wielkie i baaaaardzo przystępne ceny. Polecam szczególnie schab w sosie kurkowym i placki po węgiersku :)
Jadąc dalej w stronę Lublina, za Puławami, w Bogucinie, też zbudowana z drzewa, w stylu góralskim "Bida". Dobre jedzenie, duże porcje, tylko zawsze tam baaaardzo tłoczno.
Jadąc z Kielc w stronę Krakowa, w Książu Wielkim po prawej stronie miniecie restaurację "Zameczek". Wygląda tak jak wskazuje nazwa - zameczek :) Mają tam pyszne jedzenie, dobrą obsługę i przystepne ceny. Również polecam.

:clover: :clover:

poohatka Wysłany: 2013-06-12, 07:28   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
Kalin_a napisał/a:
w okolicach Ostródy niestety nie pamiętam dokładnej nazwy miejscowości - Gospoda u Mariaszka - super jedzonko i ładne miejsce.

Istnieje dalej? Jedziemy w pt na wesele za Olsztynem (baza w Zalesiu/Barczewie) i chcielibyśmy coś zjeść po drodze.
Wonderka napisał/a:
a mogę polecic na Kaszubach przy trasie Gdańsk Zukowo Kościerzyna za samym Żukowem Wyczechowo i zajazd u Przyjaciół - na styl kasaubski ale pierogi to pierwsza klasa.
Bardzo polecam, jechaliśmy aż tam na roczek Pawełka i jego kuzyna. :hyhy:

P.
:police: rodzinna pasja

Hija_pija Wysłany: 2013-06-12, 08:15   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

poohatka napisał/a:
Kalin_a napisał/a:
w okolicach Ostródy niestety nie pamiętam dokładnej nazwy miejscowości - Gospoda u Mariaszka - super jedzonko i ładne miejsce.

Istnieje dalej? Jedziemy w pt na wesele za Olsztynem (baza w Zalesiu/Barczewie) i chcielibyśmy coś zjeść po drodze.

http://www.mariaszek.pl/

czyli raczej tak, chociaż osobiście nie byłam w żadnej.

Odpowiedz do tematu