Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich błędów w urządzaniu nie popełnię?
Autor Wiadomość
Lussy Wysłany: 2017-09-26, 11:10   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

W mieszkaniu na pewno nie może byc kakofonii. Ja jestem za dopasowaniem kolorystycznym mebli, zasłon, obicia sofy i tak dalej.

Jestem jedną z miliardów ludzkich historii...

SweetCake Wysłany: 2017-11-15, 13:31   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Dom do skarbonka bez dna. Urządzaniu często nie ma końca. Ja ostatnio wzięłam pożyczkę w LatwyKredyt na 1500zł. Mogę spłacić w dowolnej chwili.

esoes Wysłany: 2017-11-16, 05:28   
Net włączony- gar z zupą spalony

SweetCake, nie szkoda czasu na wypisywanie tych pierdoletow? Masz z tego chociaz 10 groszy za wpis?

rafael_mach Wysłany: 2018-01-02, 12:03   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

witam
ktoś kiedyś powiedział pięknie, że pierwszy większy remont robimy dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci dopiero dla siebie. Ja jestem po drugim, przede mną trzeci, więc już wiem jakich błędów nie popełniać.
U mnie sprawa wygląda tak:
Na NIE:
- wenge meble w kuchni, widać każdy odcisk, kropko-zaciek itp.;
- nigdy więcej nie skuszę się na opcję obijania kanapy, mebli, nic to nie daje, lepiej kupić nowe;
- żadnych ciemnych, kolorowych ścian, wróciłam do bieli i szarości;
- ciemnych, mahoniowych czy innych ciemnych drzwi wewnętrznych w domu, never;
- dla baterii kuchennej z wężem prysznicowym i wyciąganą wylewką, psuje się, niepraktyczne;
- z podglądnięcia u znajomych, nie dla płyty solgaz i produktów tej firmy, zlewów granitowych, stojących mebli łazienkowych, mleczne szkła w meblach.

na TAK:
- zlew stalowy w kuchni;
- podwieszane szafki w łazience;
- jasne meble w kuchni;
- lakobel na szklanych drzwiczkach meblowych (wiem co mówię, kiedyś posłuchałam rady na forum i nie żałuję, każdy mnie pyta ale u Ciebie nic nie widać co w środku, jakie to szkło, droższe ale warto);
- płytki rektyfikowane w kuchni, gładkie, bez wzoru, z fugą 2mm, naprawdę płyn do szyb i ręcznik, praktyczne, podczytane na forum;
- szersza lodówka, te wąskie są niepraktyczne, bynajmniej nie chodzi o dwudrzwiowe, te drogie, tylko te co mają 70 cm szer.;
- oświetlenie led, oszczędność.

Odpowiedz do tematu