Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Moda dla maluszków i trochę starszych - część 25
Autor Wiadomość
Zmora Wysłany: 2016-07-02, 19:09   

Starsza Kobieta

czarnonaczarnym napisał/a:
Rzuca się w oczy, że to chłopięca a nie dziewczęca koszula? Szukam od dawna w dobrej cenie koszuli dzinsowej. Dziewczynkom też nie przypadła do gustu

Chciałam ją kupić swojemu synowi, ale dziwnie na nim wyglądała - mało obszerna, więc gdyby mi ktoś powiedział, że to jednak na dziewczynki szyte było, to bym uwierzyła ;) Dodatkowo kiepsko się zapinała. Nam nie była pisana ;)

alexa Wysłany: 2016-07-03, 18:05   

Starsza Kobieta

justa sandały zamawialam zawsze co sezon o dwa rozmiary większe niz poprzednie (inne buty o rozmiar) więc wychodziłoby, że potrzebuję 37 - że nie pamiętalam rozmiaru sprzedanego zasugerowalam się wkladką w 38 ;) Póki co nic nie zamowilam, myślę. I nad rozmiarem i nad tym czy same Crocsy nie wystarczą ;) Albo jak będę gdzies z Mlodym to wejdę do sklepu mierzyc i najwyzej potem jak cos znajde w miarę chociaz sensownej cenie to wezmę.

alexa Wysłany: 2016-07-04, 10:00   

Starsza Kobieta

Szlag mnie zaraz trafi :cenzura: :cenzura:
Zamowilam w H&M paczkę 26.06 w piątek dzwoni do mnie kurier, że nie dotrze z braku czasu będzie dzisiaj, dzisiaj sprawdzam na stronie a przesyłka wrocila do nadawcy... pomijając juz fakt, że zupelnie nie rozumiem w tej sytuacji kuriera to H&M kolejny raz (zgłaszalam to juz chyba 4 razy) "zapomniał" dopisac w adresie numeru mieszkania. Na infolinii mi powiedzieli, że mogę to sobie zamowić jeszcze raz - jasne, bo to wszystko przez te dni na stronie na mnie czeka wciąż :cenzura: :cenzura: Składał ktos kiedys u nich skargę? Bo ja zamierzam choc to pewnie i tak nic nie da :cenzura: :cenzura: :cenzura:

justa Wysłany: 2016-07-04, 13:58   
Forumowy wyjadacz

alexa napisał/a:
Szlag mnie zaraz trafi :cenzura: :cenzura:
Zamowilam w H&M paczkę 26.06 w piątek dzwoni do mnie kurier, że nie dotrze z braku czasu będzie dzisiaj, dzisiaj sprawdzam na stronie a przesyłka wrocila do nadawcy... pomijając juz fakt, że zupelnie nie rozumiem w tej sytuacji kuriera to H&M kolejny raz (zgłaszalam to juz chyba 4 razy) "zapomniał" dopisac w adresie numeru mieszkania. Na infolinii mi powiedzieli, że mogę to sobie zamowić jeszcze raz - jasne, bo to wszystko przez te dni na stronie na mnie czeka wciąż :cenzura: :cenzura: Składał ktos kiedys u nich skargę? Bo ja zamierzam choc to pewnie i tak nic nie da :cenzura: :cenzura: :cenzura:

ja też tak miałam, kurier zadzwonił że chce przyjechać była środa, ja byłam na wyjeździe służbowym i powiedziałam, że wracam w piątek i sobie sama z bazy odbiorę, przyjeżdżam w piątek do punktu odbioru paczek, a mojej paczki nie ma bo podobno powiedziałam kurierowi, że jej nie chcę :zdziwko: - na szczęście rejestruje rozmowy w telefonie i wyszło jak było, chciałam zgłosić reklamację, ale powiedzieli mi , że może to zrobić tylko H&M - więc napisałam maila do nich, ale usłyszałam to samo, że mogę jeszcze raz zamówić

a co do danych adresowych, to sama sobie wpisz w danych w swoim koncie numer mieszkania

Beatrycze Wysłany: 2016-07-04, 14:54   

Net włączony- gar z zupą spalony

z 5 10 15

dla starszego

dla młodszego

alexa Wysłany: 2016-07-04, 16:50   

Starsza Kobieta

justa napisał/a:

a co do danych adresowych, to sama sobie wpisz w danych w swoim koncie numer mieszkania

Wpisalam, na samym początku, prawidłowo więc tym bardziej nie rozumiem sytuacji. A kurier to już chyba nie pracuje (to czwarty kurier tej firmy w ciągu miesiąca :masakra: przed tymi zmianami chłopak pracował z rok i z nim zawsze wszystko bylo w porządku), bo chcialam z nim wyjasnic tą sprawę, ale telefon jest wyłączony. H&M w ramach przeprosin zaoferowało 10% znizki na kolejne zakupy i darmową przesylkę. Wolalabym odeslaną paczkę.. Zamowilam to co bylo kolejny raz i chociaz tyle dobrego, że posciele udało mi się na nowo skompletowac, pal licho te ciuchy.

madzik Wysłany: 2016-07-11, 10:30   

Starsza Kobieta

Gdzie mogę kupić dobrej jakości spersonalizowaną koszulkę piłkarską? Poszukuję w rozmiarach 110 i 122 :)

Tomek Alek

alexa Wysłany: 2016-07-18, 21:52   

Starsza Kobieta

justa napisał/a:

E chyba się rozpędzilas z tym 38 ;)

I jak się okazało jednak nie :masakra: Dotarły, są w sam raz..
Plus

a ostatnio te buty i zrobiły furorę wśród kolegow Oliviera jako prawdziwe buty mistrzowskie :rotfl:

Beatrycze Wysłany: 2016-07-19, 14:20   

z h&m

zalando

alexa Wysłany: 2016-07-25, 18:41   

Starsza Kobieta

Info ze strony Mivo.pl
"Wkładka prosta. Wartości tabeli przedstawiają jej długość całkowitą."

Moze mi ktos powiedziec o jakiej tabeli mowa, bo ja chyba ślepa jestem :masakra:

Zmora Wysłany: 2016-08-01, 15:34   

Starsza Kobieta

alexa, zamowilas z mivo w końcu? Doszło do ciebie?

alexa Wysłany: 2016-08-01, 22:41   

Starsza Kobieta

Tak z Mivo, ale koniec koncow dopiero przedwczoraj, czekam. Tym bardziej z niecierpliwoscią, że podczas wyprzedazy w zeszłym w roku prowadzilam z nimi korespondencję na temat "jak mozna spierdzielić sobie opinię czasem oczekiwania na przesyłkę" :cool2: A było tych przesylek wtedy bodajze z pięć (dla rodziny tez) i wszystkie dotarły po długim oczekiwaniu.
A jak im wystawilam odpowiednią opinię to mnie "męczyli" potem dlugi czas oferując znizkę za usunięcie jej :cool2:

Zamówilam w Mango

Beatrycze Wysłany: 2016-08-02, 06:08   

coccodrillo

h&m

alexa Wysłany: 2016-08-02, 20:57   

Starsza Kobieta

Zmora napisał/a:
alexa, zamowilas z mivo w końcu? Doszło do ciebie?

Dostalam maila, że dzisiaj wysłane.

Zmora Wysłany: 2016-08-03, 06:48   

Starsza Kobieta

alexa, trochę mnie zaniepokoiło,ze konto mivokids na Allegro jest zawieszone, ale zamowilam ze strony, myślę, że dojdzie :)

Odpowiedz do tematu