Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualnie w kinie
Autor Wiadomość
nirwanaa Wysłany: 2016-07-04, 13:54   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Byliśmy wczoraj na "Warcraft -początek". (Mąż miał niedawno imieniny i wybierał). Myślałam że będę się nudzić, a tu miłe zaskoczenie. Klimatami podobne do Avatara- dwie walczące rasy, nowy świat, a w tym całym bałaganie jednostki, które chcą budować nowy porządek w oparciu o jakieś tam zasady moralne (w tym przypadku kodeks honorowy orków).
W grę nigdy nie gralam i kojarzyła mi się jedynie z mordobiciem. A film mi się podobał i z chęcią obejrzę kontynuację, jeśli taka powstanie.

My

Cafe-boy Wysłany: 2016-07-07, 20:08   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

nirwanaa napisał/a:
Byliśmy wczoraj na "Warcraft -początek". (Mąż miał niedawno imieniny i wybierał). Myślałam że będę się nudzić, a tu miłe zaskoczenie. Klimatami podobne do Avatara- dwie walczące rasy, nowy świat, a w tym całym bałaganie jednostki, które chcą budować nowy porządek w oparciu o jakieś tam zasady moralne (w tym przypadku kodeks honorowy orków).
W grę nigdy nie gralam i kojarzyła mi się jedynie z mordobiciem. A film mi się podobał i z chęcią obejrzę kontynuację, jeśli taka powstanie.

Ja jestem graczem trochę., ale mnie nie ciągnie wcale ;)

Cytat:

Dokładnie.
Zerknęłam jak byliśmy na Alicji - "nagrody" to jakieś słodycze, które można odebrać tylko, jak się KUPI zestaw z popkornem. :rotfl:

My akurat braliśmy zestaw wiec baton był, miło. Ale to jest dodatkowe, bo sednem chyba są nagrody za 5 filmów uzbieranych, już rzeczowe, a do tego konkursy z figurkami ponyi jakimiś dla chłopców. Ale najważniejsze dla dzieciaków - naszej córki i jej przyjaciółki, z którą byliśmy są same naklejki. Nasza już ma 3 filmy, tamta jeden i jest rywalizacja trochę.

Moja K jest fanką Pezeta, więc teraz to chce isc na Kampera, a córa oczywiście na Szajbusa i wszysktie bajki...

I Bóg stworzył kobietę...

Cindrella Wysłany: 2016-07-25, 11:57   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Kamper to ten film z jego najnowszego klipu? Jeśli tak to chyba średnio dla dzieci. :P
Ja tam wolę iść na nową Epokę Lodowcową. Już niedługo... ;) A naklejki też zbieramy i to będzie 4 film! :hyhy:

Cafe-boy Wysłany: 2016-08-07, 14:16   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Cindrella napisał/a:
Kamper to ten film z jego najnowszego klipu? Jeśli tak to chyba średnio dla dzieci. :P
Ja tam wolę iść na nową Epokę Lodowcową. Już niedługo... ;) A naklejki też zbieramy i to będzie 4 film! :hyhy:

To ten film i ma dobre recenzje. Musimy się ogarnąć, bo zaraz przestaną grać...

I Bóg stworzył kobietę...

babusia-jagusia Wysłany: 2016-08-10, 20:05   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
No własnie chciałam dzisiaj iść bo tania środa i już go nie znalazłam. :/ Mam jeszcze dwa bilety z wygranej w loterii cc, ale chciałam wykorzystać w weekend na mój przyjaciel smok, młoda czeka.

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

alexa Wysłany: 2016-08-11, 17:13   

Starsza Kobieta

Był ktoś na Epoce? Cudów się nie spodziewam, ale mozna to obejrzeć czy enta część z rzędu już nie zachęca? ;)

Zmora Wysłany: 2016-08-11, 18:26   

Starsza Kobieta

Ja nie byłam, bo dla mnie tylko 1 jest strawne. Mój niespelna pięciolatek powiedział, że fajne i nawet jakimiś cytatami strzelał, ale szybko zapomniał o tym filmie. Maz powiedział: dobrze, że było krótkie :rotfl: ale raczej w tonie pochwalny, że bez dluzyzny. Więc chyba da się obejrzeć, ale na zachwyt nie ma co liczyć

alexa Wysłany: 2016-08-12, 16:37   

Starsza Kobieta

To i nie tak najgorzej, dziecku obiecalam, moze przezyję w takim razie ;)

Nabla Wysłany: 2016-08-12, 18:33   

Starsza Kobieta
Every man must dine

alexa napisał/a:
Był ktoś na Epoce? Cudów się nie spodziewam, ale mozna to obejrzeć czy enta część z rzędu już nie zachęca? ;)

Byliśmy, film słaby ale moje dziecko zachwycone - bo to pierwszy raz w kinie.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

xmonixxx Wysłany: 2016-08-14, 19:11   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dawno nie byłam w kinie i na własne życzenie poszłam na Ligę Samobójców.. :zdegustowany:
nie wiem dlaczego myślałam, że akcja jest osadzona w rzeczywistym świecie :oczami:

alexa Wysłany: 2016-08-17, 20:02   

Starsza Kobieta

Gdzie te bajki z kiedyś.. :oczami: Ale Młody zadowolony, w sumie po to z nim do kina chodzę ;)

Zmora Wysłany: 2016-08-18, 08:22   

Starsza Kobieta

alexa napisał/a:
Ale Młody zadowolony, w sumie po to z nim do kina chodzę ;)

Otóż to ;) jeśli trailery już zupełnie mnie nie przekonują, to po prostu kombinuję tańszy bilet (środy z Orange, payback itp.)

alexa Wysłany: 2016-08-18, 22:32   

Starsza Kobieta

Teraz widząc zapowiedź w kinie Młody napalił się na "Jak zostać kotem" i przynajmniej raz dziennie pyta kiedy pojedziemy. Takiego zainteresowania dawno nie widzialam więc na pewno kolejny na liscie ;)

babusia-jagusia Wysłany: 2016-08-30, 11:51   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
alexa napisał/a:
Teraz widząc zapowiedź w kinie Młody napalił się na "Jak zostać kotem" i przynajmniej raz dziennie pyta kiedy pojedziemy. Takiego zainteresowania dawno nie widzialam więc na pewno kolejny na liscie ;)

Byliśmy - moja powiedziała, ze najlepszy film jaki pamięta :)

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

nieznajowa Wysłany: 2016-08-30, 18:50   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

a od jakiego wieku to "Jak zostać kotem?"

Odpowiedz do tematu