Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualnie w kinie
Autor Wiadomość
nituszka Wysłany: 2017-02-21, 21:22   

Net włączony- gar z zupą spalony

xmonixxx napisał/a:
wyszłam w nostalgicznym nastroju

ja też, jakoś tak smutno mi było.
przez połowę filmu było nudno i razem z koleżankami zgodnie stwierdziłyśmy, że dobrze, że w damskim gronie się wybrałyśmy, od połowy zaczęło sie dopiero robić ciekawie. suma sumarum, przyjemny film, można obejrzeć :)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

dobbi Wysłany: 2017-02-22, 07:21   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

obejrzałam:
Przełęcz ocalonych- wow, zdjęcia, historia, kreacje...siedziałam opadem szczeny,, bardzo mi się podobał (ale ja lubie filmy wojenne), oparty na faktach
Moonlight, piękna i smutna historia. bardzo mi się podobał.
Manchester by the sea - całkiem spoko, fajna historia, klimatyczny, ładne zdjęcia.
Lion - prawie dwie godziny szlochania i smarkania, mega wzruszająca (oparty na faktach) historia, nie da się nie płakać. no chyba że ja jestem miekką parówką. fajna rola Nicole Kidmann, za którą nie przepadam a tu mi się podobała.
Hidden Figures - bardzo fajny, na wskroś amerykańska historia i też oparty na faktach
Hell or High Water - współczesny western, który mnie zmiażdżył, świetna rola Jeffa Bridgesa, przeboskie krajobrazy Teksasu.

w weekend zamierzam obejrzeć jeszcze Fences, Loving, Elle i Lala Land, o którym jak pomyślę to mnie trzepie tak nie znoszę Gosslinga

z pozdrowieniami

anonimka Wysłany: 2017-02-22, 11:33   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

dobbi napisał/a:
Lion - prawie dwie godziny szlochania i smarkania, mega wzruszająca (oparty na faktach) historia, nie da się nie płakać. no chyba że ja jestem miekką parówką. fajna rola Nicole Kidmann, za którą nie przepadam a tu mi się podobała.

Ostatni film, który obejrzałam w kinie przed porodem. Fantastyczny, świetnie się oglądało i nie szło się nie wzruszyć i nie być poruszonym historią. Aczkolwiek były momenty zbyt przeciągnięte.

( )

Blutka Wysłany: 2017-02-22, 12:07   

Starsza Kobieta

dobbi napisał/a:
Lala Land, o którym jak pomyślę to mnie trzepie tak nie znoszę Gosslinga

Nie oglądaj. :masakra:

katha Wysłany: 2017-02-23, 10:14   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Sztuka kochani - warto! dla zobaczenia świetnej idei i bardzo fajnych ról kobiecych. Trochę przeszkadzały mi takie sceny "hollywoodzkie" przypominające scenki jak z "seks w wielkim miescie", ale to niunsy.

La la land - lubię musicale, więc przyjemnie mi się słuchało, jest plastikowy, ale jeśli ktoś poza nim zobaczy historię marzycieli, to coś w filmie znajdzie wartościowego według mnie

Toni Erdmann - polecam jeśli ktoś lubi absurdalny humor, kto by pomyślał, że niemcy wykażą się takim dystansem do siebie i "czeskim" humorem, ostrzegam - film trwa ponad 3 godziny i dość długo się rozkręca, ale warto dotrwać do końca!

Od zmierzchu do świtu

dobbi Wysłany: 2017-02-25, 18:39   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Blutka napisał/a:
dobbi napisał/a:

Myslalam ze będzie gorzej, lubie musicale. Ewidentnie widać inspiracje filmami muzycznymi z lat 40. Gdyby nie drewniany gossling mogłabym napisać ze film jest uroczy. Ale nie wrócę już do niego bo był po prostu strasznie nudny

z pozdrowieniami

Oleta Wysłany: 2017-02-25, 19:48   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
dobbi napisał/a:
Blutka napisał/a:
dobbi napisał/a:

Myslalam ze będzie gorzej, lubie musicale. Ewidentnie widać inspiracje filmami muzycznymi z lat 40. Gdyby nie drewniany gossling mogłabym napisać ze film jest uroczy. Ale nie wrócę już do niego bo był po prostu strasznie nudny
A ja lubię musicale i spodziewałam się, że będzie więcej piosenek. Było chyba z pięć...? :niepewny: Owszem, poza tym tańce, motywy muzyczne i jazz, którego akurat nie znoszę ;) , ale piosenek trochę mało.
Nie było źle, ale przyznaję, że nudnawo chwilami. ;)

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

karola82 Wysłany: 2017-02-25, 20:18   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

La la land-chwilami baardzo nudnawo, chociaż ogólnie ładny film.
Toni Erdman-nie przygotowałam się na taką dawkę naturalizmu. Film spoko, humoru jak dla mnie tam niewiele. W końcu zrozumiałam jak mogło wygląda życie mojej bliskiej koleżanki na banicji w korporacji właśnie m.in. Rumunii. Obraz bardzo do mnie trafił.

iga Wysłany: 2017-02-25, 20:25   

Forumowy wyjadacz

Czy warto wybrać się na "Pokot"?

dobbi Wysłany: 2017-02-26, 09:01   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Oleta napisał/a:
dobbi napisał/a:
Blutka napisał/a:
dobbi napisał/a:

A ja lubię musicale i spodziewałam się, że będzie więcej piosenek. Było chyba z pięć...? :niepewny: Owszem, poza tym tańce, motywy muzyczne i jazz, którego akurat nie znoszę ;) , ale piosenek trochę mało.
Nie było źle, ale przyznaję, że nudnawo chwilami. ;)

no i w dodatku nie rozumiem dlaczego az tyle nominacji i dlaczego jest to faworyt. w tym roku, jak w poprzednich, nominowane filmy są średnie, moim zdaniem wyjątki to Hell or High Water i wczoraj obejrzany Fences (Denzel Washington i Viola Davis czuję że dostaną nagrodę) i absolutnie magiczny Arrival. Jeśli Lala Land dostanie oskara za najlepszy film to czas umierać, serio.

iga napisał/a:
Czy warto wybrać się na "Pokot"

poki co słyszałam że tak. ja się wybieram

wczoraj byłam też na najnowszym Scorsese, którego uwielbiam, nie zawiodłam się. Milczenie to 3 godzinna rozkmina nt wiary, boga, sensu tego wszystkiego. na pewno nie dla miłośników kina akcji. film jest spokojny, cichy i zmusza do myślenia.

z pozdrowieniami

BlackAndBlue Wysłany: 2017-04-17, 21:17   

Ja oglądałam Babę Jagę i chociaż nie jestem fanką horrorów w szczególności, to przyznaję, że ciekawie pomyślany film.

xmonixxx Wysłany: 2017-05-30, 19:08   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

a czy ktos był na Alienie?
zabieram się i nie mogę coś dotrzeć do tego kina..

dobbi Wysłany: 2017-05-31, 12:09   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

xmonixxx napisał/a:
a czy ktos był na Alienie?
zabieram się i nie mogę coś dotrzeć do tego kina..

zaklinam Cię, nie idź!!!! scenariusz kupy się nie trzyma, byłam zażenowana poziomem tej produkcji :oczami:

z pozdrowieniami

xmonixxx Wysłany: 2017-06-01, 06:53   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

o rany :zdziwko: :rozpacz:

sileska Wysłany: 2017-07-12, 13:18   

Na co warto teraz pójść? Grają coś fajnego? Ostatnio byłam na Kongu i mnie miło zaskoczył.

Odpowiedz do tematu