Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
ZMYWARKI
Autor Wiadomość
Olaja Wysłany: 2016-03-10, 10:44   

Starsza Kobieta

Caska, Kary, mogę prosić byście podały mi model Waszych zmywarek. Z Waszego opisu wygląda, że mogą mi podpasować :)
Zaczęłam rozglądać się za zmywarka i im dalej w las tym gorszy mętlik mam w głowie.
Czy jest jakiś minus posiadania zmywarka z panelem odkrytym? Czy tu tylko o estetykę chodzi?

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

Caska Wysłany: 2016-03-10, 11:16   

Forumowy wyjadacz

Olaja napisał/a:
Czy jest jakiś minus posiadania zmywarka z panelem odkrytym?

To zależy czy masz/planujesz dzieci, które w pewnym wieku wciskają wszystkie przyciski w zasięgu :cool2:
A model zmywarki sprawdzę w domu.

esoes Wysłany: 2016-03-10, 11:21   
Net włączony- gar z zupą spalony

Dziecu nie są przeszkodą. Juz chyba wszystkie modele mają opcje blokowania przed dziecmi.

Olaja Wysłany: 2016-03-10, 11:34   

Starsza Kobieta

Moje dziecko ma ponad 7 lat, więc problemu w tym temacie nie ma :)

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

Caska Wysłany: 2016-03-10, 11:50   

Forumowy wyjadacz

esoes napisał/a:
Dziecu nie są przeszkodą. Juz chyba wszystkie modele mają opcje blokowania przed dziecmi.

Może, od jakiegoś czasu się nie interesowałam. Po tym, jak zmywarka teściów została kilka razy wyłączona lub przestawiona przez któreś z ich wnucząt zdecydowałam, że kupujemy z ukrytym panelem ;)

Kary Wysłany: 2016-03-10, 11:59   

Starsza Kobieta

Olaja napisał/a:
Caska, Kary, mogę prosić byście podały mi model Waszych zmywarek.

Ja mam tego Siemensa.

Łobuz Maksymalny
Miko

Caska Wysłany: 2016-03-10, 12:04   

Forumowy wyjadacz

Właśnie sobie przypomniałam, że przecież zamawiałam online :masakra:
Mam taką:
http://www.euro.com.pl/zm...kg&gclsrc=aw.ds

namdu Wysłany: 2016-03-21, 10:13   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja mam Beko DSFS 6831 X i jestem bardzo zadowolona. Mam 8 programów, skala temperatury od 30 do 70 stopni. Sprawdza się ;) Jedyny problem, ale to chyba w każdej zmywarce, że na naczyniach zostaje osad :/ zapewne to za sprawą twardej wody i kostek do zmywarki. Dlatego niezbędny staje się tu nabłyszczacz ;) Ogólnie to teraz już chyba nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki. Człowiek niestety bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego xP

yaska Wysłany: 2016-03-22, 07:41   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

U mnie nie zostaje żaden osad, nawet jak nie użyję nabłyszczacza. Mam Electroluxa w zabudowie, z ukrytym panelem. Dzieci nie dosięgną i ładniej wygląda. Poza tym jest bardzo pojemna, ma dodatkową szufladę na sztućce, wiec na dole w miejsce, gdzie standardowo stawia się koszyk mogę upchnąć jeszcze talerze albo garnki ;)

esoes Wysłany: 2016-03-22, 09:26   

Wg. mnie w zmywarce wazne są 3 programy: plukanie, mycie standardowe ponizej godziny i dokladne mycie do poltorej godziny. Programy do kieliszkow, czy mega dlugasne ekologiczne rzadko sa uzywane. Programu antybakteryjnego nigdy nie bede uzywac. Wazny jest tez czas do konca mycia w miejscu widocznym. Moze to byc panel albo rzutnik na podloge. Obowiazkowo 2 wiatraczki rozprowadzajace wode. Fajnie, jak sa skladane kosze. Pozwala to na ekonomiczny zaladunek. Szuflady na sztucce nie mam, alemysle ze jest to sensowny wynalazek.

kometa Wysłany: 2016-03-22, 11:24   

Starsza Kobieta

W 90% przxypadkow używam długiego ekologicznego programu ;)

Olaja Wysłany: 2016-03-22, 11:56   

Starsza Kobieta

A zmywarki o szr. 45cm też mają po dwa wiatraki, bo te co oglądałam na żywo to chyba po jednym miały, pod górnym koszem. A na gorze jakieś dysze tylko.

esoes Wysłany: 2016-03-22, 16:34   

Olaja napisał/a:
A zmywarki o szr. 45cm też mają po dwa wiatraki, bo te co oglądałam na żywo to chyba po jednym miały, pod górnym koszem. A na gorze jakieś dysze tylko.

Tez mają. Tylko nie wszystkie.

tamira Wysłany: 2016-03-25, 07:10   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja mam obecnie zmywarkę marki Candy. Nie napiszę Wam jaki model bo kupowałam juz 2 lata temu tak więc pewnie nie mają go już w dystrybucji ale jestem mega zadowolona. Zmywarka radzi sobie z umyciem nawet najbardizej zalepionych i zabrudzonych garnków. Jak na swoją szerokość 45 cm jest również bardzo pojemna. Ma wiele programów, klasę A +++. Poza tym chodzi ciuchutko.

Kupilam bo moi rodzice również mają zmywarkę tej marki i chodzi u nich nieprzerwanie bez żadnej awarii już prawie 10 lat ( a włączają ją codziennie).

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

Atir Wysłany: 2017-01-08, 17:42   

Starsza Kobieta

Wyciągam.

Szukam zmywarki do zabudowy, niestety 45tki, bo inna nie wejdzie.
Na co mam zwrócić uwagę?
Pewnie bajerów używać nie będę i tak.
Ale co? kosz na sztućce? Połowa programu ma sens w takiej małej?
Firma i model nie wiem jaki?
Chłop pewnie będzie za Amicą optował, ja niekoniecznie.
Kto ma małą i poeca coś konkretnego?

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

Odpowiedz do tematu