Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa lokówka
Autor Wiadomość
AgnieszkaGrzela Wysłany: 2017-10-23, 07:10   Nowa lokówka
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jakie lokówki są teraz dobre??? szukam czegoś, bo czas najwyższy moją staruszkę wymienić. chciałabym coś z babyliss bo mam prostownicę od nich i spoko się sprawuje. myślałam o tych lokówkach curlu secret ale boję się że włosy mi się tam zaplączą albo spalą albo nie wiem co :D :D możecie napisać czy dobrze się ich używa?? ostatnio nawet w mediamarkt je widziałam ale stwierdziłam, że najpierw dowiem się trochę więcej, czy na pewno warto. W week będę w galerii więc jak coś to bym po nią poszła

esoes Wysłany: 2017-10-23, 08:50   Re: Nowa lokówka
Net włączony- gar z zupą spalony

AgnieszkaGrzela napisał/a:
Jakie lokówki są teraz dobre??? szukam czegoś, bo czas najwyższy moją staruszkę wymienić. chciałabym coś z babyliss bo mam prostownicę od nich i spoko się sprawuje. myślałam o tych lokówkach curlu secret ale boję się że włosy mi się tam zaplączą albo spalą albo nie wiem co :D :D możecie napisać czy dobrze się ich używa?? ostatnio nawet w mediamarkt je widziałam ale stwierdziłam, że najpierw dowiem się trochę więcej, czy na pewno warto. W week będę w galerii więc jak coś to bym po nią poszła

Są fatalne. Nie kupuj.

Lussy Wysłany: 2017-11-23, 09:09   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Teraz chyba philips wypuściła jakąś nowa lokówkę, ale według mnie jest dość dziwna.

Jestem jedną z miliardów ludzkich historii...

Odpowiedz do tematu