Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty dla 4-5-6 ciolatkow
Autor Wiadomość
Zmora Wysłany: 2017-09-17, 19:24   

Starsza Kobieta

Julies, objawiły Wam się jakieś hity?

My teraz czekamy na dostawe Scottie Go! Wstępne poziomy syna bardzo zafascynowały.

Julies Wysłany: 2017-09-18, 07:10   

Poważnie uzależniona

Tymon dostał Robota Mio - ale to znasz. Chyba największym dla niego hitem okazały się gry - 5 sekund Junior i Państwa Miasta - choć tutaj bardziej cała bajera gry niż ona sama bo często nie zna odpowiedzi :cool2:
Poza tym królowało lego jednak :luka:

Scotie Go wpadło mi w oko, ale to pewnie z racji mojego zboczenia zawodowego :D
Daj znać jak się sprawdziło!

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

Zmora Wysłany: 2017-09-18, 08:46   

Starsza Kobieta

Julies, my robotowi Mio przyczepiliśmy silniejszy magnes do łapy i dużo lepiej zbiera spinacze ze swojej drogi ;)

Julies Wysłany: 2017-09-18, 08:51   

Poważnie uzależniona

Zmora napisał/a:
Julies, my robotowi Mio przyczepiliśmy silniejszy magnes do łapy i dużo lepiej zbiera spinacze ze swojej drogi ;)

O widzisz, dzięki! T się właśnie denerwuje, że sobie słabo z tym radzi.

Ale romantyk z tego mojego dziecka taki, że robot mi kartki z "kocham Cię" przynosi :love:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

poohatka Wysłany: 2017-09-18, 10:39   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
:love: :love: :love:

P.
:police: rodzinna pasja

madzik Wysłany: 2017-09-18, 12:29   

Starsza Kobieta

O fajny ten Robot Mio, muszę zapamiętać, gwiazdka się zbliża :hyhy:

Mój pięciolatek miał niedawno urodziny i oczywiście królowało Lego. Poza tym gry i puzzle oraz hit mojego dziecka - Transformersy. Tego nigdy dość ;-)

Tomek Alek

Lilek Wysłany: 2017-09-19, 08:53   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Gra Dobble - trzy wzory - w Lidlu za 43 zł.

Dwa łobuziaki P i A :)

Zmora Wysłany: 2017-09-22, 08:21   

Starsza Kobieta

No dobra, mam częściową recenzję Scottie Go! Byłam sceptycznie nastawiona, więc kupiłam tylko Starter mini, który daje dostęp do 12 poziomów. Dziecko zrobiło to w jeden wieczór i poprosiło o dokupienie reszty... Jedna rzecz, że dopiero 2 końcowe zadania były dla niego wyzwaniem, więc czuł niedosyt. Druga sprawa: od razu jest jasne, że ta gra ma więcej poziomów, więc nie dało się powiedzieć, że to już koniec gry i więcej nie ma. Także zamówiłam teraz tę pełną domową wersję (61 poziomów, ale podejrzewam, że policzone jest razem z tymi 12 już zrobionymi) i trochę się stresuję, że może trzeba było wersję Edu kupić, gdzie jest ponad 90 plansz. Jeszcze nie przyszła, ale rano syn się obudził i spytał, czy będzie Scottie Go! część 3 :rotfl:

Zmora Wysłany: 2017-10-05, 09:07   

Starsza Kobieta

Zmora napisał/a:
Byłam sceptycznie nastawiona, więc kupiłam tylko Starter mini, który daje dostęp do 12 poziomów. Dziecko zrobiło to w jeden wieczór i poprosiło o dokupienie reszty... Jedna rzecz, że dopiero 2 końcowe zadania były dla niego wyzwaniem, więc czuł niedosyt.

Tak jak pisałam, najpierw kupiłam Starter mini, potem dokupiłam pełną wersję. Niby umoczyłam w ten sposób trochę pieniędzy, ale w sumie jestem zadowolona, bo nie wiem, czy syn (6 lat) nie zniechęciłby się do tej gry, gdyby od razu dostał pełną wersję. Dlaczego? Bo pomimo ogromnego zapału, umiejętności samodzielnego układania programów w wersji mini (31 kartoników, tylko podstawowe komendy), przez pierwsze dwa dni był autentycznie przytłoczony liczbą kartoników w pełnej wersji i wyszukiwaniem ich w pudełku. Umiał zaproponować program (trzeba przyznać, że stopniowanie trudności jest bardzo spokojne), ale trzeba było mu szukać odpowiednich klocków. Po kilku tak zrobionych poziomach już rozwiązuje sam, także generalnie polecam :ok:

Przy czym to jest wątek dla 4-5-6-latków, ale gra oficjalnie jest 6+.

saga Wysłany: 2017-10-05, 09:35   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: OD ZNAJOMEJ
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Hej, dodam swoje 3 zdania do tematu, ponieważ sama jestem wielką fanka gier, a wiec dzieci moich sióstr zaraziły się ode mnie i razem testujemy różne gry. Testowaliśmy już dooble kids - polecam, wersja dla dorosłych też wciąga. teraz kupiliśmy grę 5 sekund przez internet w sklepie mamisie.pl, też wersję dla dzieciaków i też wciągająca, ale wymaga o wiele więcej od dziecka, więc polecam starszakom. W dalszych planach jest zakup LA CUCARACHA KARALUCH Z ROBOTEM HEXBUG, a potem jakaś gra w wersji angielskiej aby dzieciaki podłapały już języka.
Pozdrawiam

Wanderer Wysłany: 2017-10-05, 19:06   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ja ostatnio kupiłam swojej Pingwiny z serii Smart Games. Jej to kompletnie nie zainteresowała (za mała jeszcze chyba), ale mnie wciągnęło okrutnie :rotfl:

Atir Wysłany: 2017-10-09, 11:47   

Starsza Kobieta

Mamy dziewczynek potrzebuję kupić coś fajnego dla 6 latki do 200 zł, nie lego. Help :padam:

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

dagjes Wysłany: 2017-10-09, 19:43   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Może jakiś zestaw DohVinci?

DMB++

Odpowiedz do tematu