Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawkowe hity i kity 36mcy-3 lata
Autor Wiadomość
Puuu Wysłany: 2015-11-23, 08:33   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

justa, ja tylko napisze, że te wózki za 30 zł są nie do zdarcia. Mamy taki od chyba 3 lat i moja czterolatka się nim rozbija - potrafi wcisnąć tyłek do środka i odpychając się nogami jeździ po domu a wózek jak nowy :masakra: wizualnie nie powala i plastikowe kółka robią mnóstwo hałasu ale badziewnym bym go nie nazwała.

justa Wysłany: 2015-11-23, 08:40   
Forumowy wyjadacz

Puuu napisał/a:
justa, ja tylko napisze, że te wózki za 30 zł są nie do zdarcia. Mamy taki od chyba 3 lat i moja czterolatka się nim rozbija - potrafi wcisnąć tyłek do środka i odpychając się nogami jeździ po domu a wózek jak nowy :masakra: wizualnie nie powala i plastikowe kółka robią mnóstwo hałasu ale badziewnym bym go nie nazwała.

naprawdę tego typu wózki są wstanie długo posłużyć ?
ze zdjęć nie wyglądają na super solidne, a w Smyku u mnie w mieście ich nie ma, więc nie mam jak pomacać, a nie chciałabym kupić chłamu bo to prezent wymarzony, kupowany w ramach akcji Mikołajowej stowarzyszenia w którym się udzielam

markdottir Wysłany: 2015-11-23, 08:42   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

U nas to samo. Madame dostała taki rózowy do bólu i miałam nadzieje, ze zaraz się rozpadnie i kupię coś ładnego, a tu nic. Kółka kleczoczą, ale po wózku nie widac 2 lat maltretowania wcale.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Puuu Wysłany: 2015-11-23, 08:52   

justa, ja na prezent kupiłabym jakiś "ładniejszy-fajniejszy", chciałam tylko napisać, że te tanie to wbrew pozorom wcale nie są badziewne.
Nasz był takim "prezentem próbnym" w zestawie z lalką - chciałam sprawdzić czy M. w ogóle się nim zainteresuje, podejrzewałam, że rozpadnie się w ciągu 2 mies i jeśli będzie szał to wtedy kupimy jakiś bardziej wypasiony... a tu klops bo wciąż w stanie idealnym pomimo dosyć częstego użycia.

Olaja Wysłany: 2015-11-23, 09:04   

Starsza Kobieta

malutka1308, mpk, dzięki. Akurat duży domek nie jest dobrym pomysłem, bo mieszkanie małe. Ale kolorowanka w rulonie jak najbardziej.
A możecie polecić jakiś rzutnik/projektor do rysunku, albo matę wodną?

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

Puuu Wysłany: 2015-11-23, 09:22   

Olaja, a jaki dokładnie wiek? My mamy projektor elc jest fajny ale dla mojej 4l córki obrazki są chyba zbyt szczegółowe (chociaż ona jest "przeciętna" pod względem rysunkowym).
matę też mamy ale na nią był szał w okolicy 2,5-3lat

Olaja Wysłany: 2015-11-23, 09:37   

Starsza Kobieta

Puuu napisał/a:
Olaja, a jaki dokładnie wiek?

3 lata

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

alexa Wysłany: 2015-11-25, 22:27   

Starsza Kobieta

madzia106 napisał/a:
alexa napisał/a:
-lenka31- napisał/a:
madzia106 napisał/a:
- dla fana dinozaurów

U nas w tym wieku sprawdziły się dinozaury z serii Imaginext Fisher Price. Do dziś Bartek lubi się nimi bawić.

A jeśli nie zabawka to moze posciel? Smyk on line ma takie.

O dzięki za info idę poszukać, bo to super pomysł. Tylko ile dziecko może mieć pościeli chyba pokaźną kolekcje niedługo stworzymy. :rotfl:

madzia jakby co całkiem fajną posciel z dinozaurami widzialam dzisiaj w Biedronce.

madzia106 Wysłany: 2015-11-26, 15:28   

Forumowy wyjadacz

alexa napisał/a:
madzia106 napisał/a:
alexa napisał/a:
-lenka31- napisał/a:
madzia106 napisał/a:
- dla fana dinozaurów

U nas w tym wieku sprawdziły się dinozaury z serii Imaginext Fisher Price. Do dziś Bartek lubi się nimi bawić.

A jeśli nie zabawka to moze posciel? Smyk on line ma takie.

O dzięki za info idę poszukać, bo to super pomysł. Tylko ile dziecko może mieć pościeli chyba pokaźną kolekcje niedługo stworzymy. :rotfl:

madzia jakby co całkiem fajną posciel z dinozaurami widzialam dzisiaj w Biedronce.

W mojej "fantastycznej" biedronce nie bylo tej z dinozaurami. Nie widziałaś może zdjęcia na necie jak ona wygląda, bo nie wiem czy wysyłać męża na poszukiwania po Krakowie czy nie warto.

My

alexa Wysłany: 2015-11-26, 20:44   

Starsza Kobieta

Niestety nie widzę jej w necie, a dzisiaj już jej nie bylo, bo zrobilabym Ci zdjęcie ;)
A tą ze Smyka widzialas? To jedna z trzech, te dwie pozostale takie trochę "starsze" :)

ta niestety niedostępna już (tą kupowalam)

albo coś z tego
http://allegro.pl/listing...v2-bab-1-5-1120

figa Wysłany: 2015-11-28, 18:16   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: z g.;)
Ja kupiłam pościel z biedronki na prezent dla 6 latka.Na pościeli jest motyw z filmu Dobry dinozaur.

mpk Wysłany: 2015-12-15, 22:08   

Poważnie uzależniona

Czy możecie polecić garaż dla 2,5 letniego fana resoraków?
Myślałam aby może coś z remizą połączyć hmm. Przesta mnie zakup takich zabawek ;-)

Pietruszka i Pietruszek

Podzieciowe gadżety

An_Ka_2010 Wysłany: 2015-12-16, 10:16   

mpk napisał/a:
Czy możecie polecić garaż dla 2,5 letniego fana resoraków?
Podpinam się pod pytanie :D
Szukam garażu drewnianego, wpadł mi w oko z firmy Woodyland. Macie, polecacie? :) Gdzieś znalazłam info, że można łączyć z torami drewnianymi m.in. z Tesco. Wydaje się fajny, ale czy taki jest? ;)

My... Na zawsze razem :-)

madzia106 Wysłany: 2016-04-03, 19:48   

Forumowy wyjadacz

Szukam jakiegoś hitu na prezent dla 3,5 letniej dziewczynki. Coś co mogło by być w miarę kompaktowe aby to później samolotem przewieźć, ewentualnie nadać paczką. Cena tak do 200zł.

Jak zabawki dla chłopców mam rozpracowane, tak z dziewczynkami mam problem.

Wstępnie myślałam nad mapą Dumel Discovery.

My

maja papaja Wysłany: 2017-04-29, 09:10   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Nie wiem, czy wiecie ale dla dzieci w wieku od 0 - 6 lat opracowano także produkt... To taki zestaw książeczek dla rodziców, zawierających kreatywne scenariusze mądrych zabaw, które wpływają bezpośrednio na rozwój pociechy i jej konkretnych umiejętności. Np. dla 3- latka jest .. której celem jest skoordynowanie ruchów niezbędnych do nauki pisania. Proponowane w niej zabawy rozwijają też wyobraźnię, kreatywność i twórcze nastawienie wobec świata, a także kształtują charakter. To dosyć innowacyjny produkt ale sądzę, że zaciekawi wielu rodziców :) Poczytajcie więcej na ten temat albo zajrzyjcie na stronę ..

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2017-05-01, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu