Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotelik 0-13 kg
Autor Wiadomość
Puuu Wysłany: 2015-12-01, 17:33   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Nabla, chcialabym ale z kasa krucho a dodatkowo Magda powoli wyrasta z 9-18 (niestety montowany przodem ale przyzwoity) wiec myslal ze przesadze Bartka do jej a ja do nowego bo i tak musimy ten do 36 kupic

Zmora Wysłany: 2015-12-01, 18:47   

Starsza Kobieta

Puuu, spróbować wozić z przodu przy bardziej odchylonym oparciu fotela (pamiętaj o wyłączeniu poduszki pow.)?

Nabla Wysłany: 2015-12-01, 18:50   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Jak nie masz innej opcji, to trudno. Ale w takim razie może spróbuj trochę poczekać i spacyfikować potomstwo, bo jednak wizja odlatującej głowy przy hamowaniu mnie zawsze mroziła ;)

http://www.independent.ie...t-31589889.html

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Puuu Wysłany: 2015-12-01, 18:52   

Zmora, moje magoczne auto nie ma mozliwpsci wylaczenia poduszki :/ najpierw wszyscy twoerdza ze to niemozliwe a pptem sie dziwia ze jednak. No w kropce troche jestem. Poki mam reke unieruchomiona to maz sobie radzi z fotelikiem ale tez ma juz dosyc :masakra:
Edit
Pacyfilacja pomomo prob nie udana ale staram sie nie poddawac.
Trocje sie zastanawiam jak to z tymi kryteriami wagowymi jest. Bo wiem, ze im dluzej tylem tym lepiej i zaluje ze Magdzie nie kupilam drugiego tylem ale z drugiej strony sa duzo mlodsze 12 kg dzieci ktore jeszcze nie chodza a ten moj lotr to od dobrych dwuch mies na nogach :oczami:

Zmora Wysłany: 2016-03-12, 14:50   

Starsza Kobieta

Chętnie poczytam opinie o:
- MC Pebble
- Besafe Izi Go
- Besafe Izi Sleep
- Kiddy Evolution Pro/ Pro2

Nomada Wysłany: 2016-04-11, 12:31   Najlepszy fotelik samochodowy
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja zanim kupiłam fotelik to przeprowadzałam wywiad w rodzinie, wśród znajomych i na forach właśnie i wyszło, że najbezpieczniejsze są chyba te foteliki... Szukałam w różnych sklepach, ale cena mi się nie zgadzała, bo były zbyt tanie np na allegro i w końcu przez internet zamówiłam w takim sklepie babybaam.com
Bardzo solidny fotelik, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, także z czystym sumieniem polecam.

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2016-04-11, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  

alexa Wysłany: 2016-05-10, 20:35   

Starsza Kobieta

Czy ktoras z Was miala/ma fotelik Kiddy Evolution Pro 2 - ten rozkladany? Zastanawiam się czy na rączkę od tego fotelika da się zamontowac tego typu pałąk jak nizej :niepewny:
Bo boki dość szerokie/grube (brat kupil ten fotelik dla synka, widziec go widzialam, ale nie chcialam przy nim się interesowac, pałąk chcialam kupic na prezent)
Moze ktos ma/widzial, że mozna?

samośka Wysłany: 2016-05-11, 19:09   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Może warto poszukać na allegro, polecam zwłąszcza aukcje? Można trafić na coś fajnego, do tego są programy do wsparcia aukcji i zwiększają sznase na ich wygranie. Kiedyś korzystałam z takiego z .. - jeżeli ktoś chce trochę zaoszczędzić, to warto sprawdzić jak to działa

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2016-05-11, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  

alexa Wysłany: 2016-05-11, 20:19   

Starsza Kobieta

Polecam czytać ze zrozumieniem..

markdottir Wysłany: 2017-01-15, 21:13   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Maxi cosi pebble plus z bazą czy cybex aton Q z bazą, oto jest pytanie.
Oba pasują do samochodów. :niepewny:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

jasiula Wysłany: 2017-01-16, 12:51   

Mark, my zdecydowalismy się na cybexy, bo wizualnie bardziej mi podchodzily i nie są tak oklepane jak MC :rotfl: a przede wszystkim wydaja się ciut większe i mają regulację wkladki dla noworodka, co sprawia że dziecko nie jest tak zwinięte i latwiej je ulokować (istotne przy drobnych dzieciach) :)

Zmora Wysłany: 2017-01-16, 13:09   

Starsza Kobieta

markdottir, MC macałam, Cybexa nie. Zauważyłam, że Pebble+ jest ciut lżejszy (o 350 g ?), ale ma głupawy sposób montażu daszka przeciwsłonecznego.

markdottir Wysłany: 2017-01-16, 15:59   

Starsza Kobieta

Mi też cybex się bardziej podoba, za to Pebble lżejszy.

1% dla Patryka

Zmora Wysłany: 2017-01-16, 16:19   

Starsza Kobieta

jasiula napisał/a:
Mark, my zdecydowalismy się na cybexy, bo wizualnie bardziej mi podchodzily i nie są tak oklepane jak MC :rotfl: a przede wszystkim wydaja się ciut większe i mają regulację wkladki dla noworodka, co sprawia że dziecko nie jest tak zwinięte i latwiej je ulokować (istotne przy drobnych dzieciach) :)

Mam wrażenie po filmach na YT, że Pebble+ jest baaaaardzo leżący dla noworodka. I ta pianka, z której jest wykonany, mnie zbajerowala ;) Sprawdziłam ile waży nasz fotelik (kiedy evolution pro 2) i jednak oba, o których pisze markdottir, wydają mi się strasznie ciężkie...

markdottir Wysłany: 2017-01-19, 13:56   

Starsza Kobieta

Mój dylemat się poniekąd sam rozwiązał: mężowi zmienia za jakieś 2-3 miesiące samochód, a do tego nowego cybex nie pasuje ;)
Za to ja sobie wynalazłam jeszcze inny fotelik: Fotelik Klippan KISS2
http://www.tylem.pl/fotelik-klippan-kiss2.html
Wchodzi do mojego mikro-samochodu, jest bardzo lekki w porównaniu do Pebble, więc teraz muszę męża wysłać na przymiarki, bo skradł moje serce. ;)

1% dla Patryka

Odpowiedz do tematu