Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotelik 9-18 kg - cz.2
Autor Wiadomość
Zmora Wysłany: 2017-06-28, 18:39   

Starsza Kobieta

A większy wybór tam jest? :P 8* mam u siebie, myślałam o jakimś full wypasie w sklepie stołecznym podczas krótkiego pobytu ;)

markdottir Wysłany: 2017-06-28, 19:18   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Zmora, nie wiem, ale jak szukałam fotela dla Mademoiselle, to mieli lepsze ceny. ;)

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Zabunia Wysłany: 2017-06-28, 20:04   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: Gimbla, Wiedzmowe, CAROL :))
Zmora nie wiem po ile jest Joie, ale Axkid Woolmax kosztuje 999 i właśnie dostał Test Plus.
A panowie z Osiem Gwiazdek pomogą też zamontować fotelik, ustawić pod odpowiednim kątem itp. (przynajmniej w Łodzi tak jest).

new :)

Nabla Wysłany: 2017-06-28, 20:19   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Zmora, jeśli nie masz wprawy przy montowaniu RWFu, to polecam pierwszy montaż w sklepie. To nie jest prosta sprawa, bo trzeba wymyślić jak i o co zahaczyć przednie pasy. Potem już idzie łatwo, tylko ten pierwszy raz to jest trochę kombinowania.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Wanderer Wysłany: 2017-06-29, 21:25   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Zmora, ja też polecam jakiś sensowny sklep do przeszkolenia w montażu (ja swojego nie odważyłam się montować ani razu przez ponad 3 lata wożenia w nim dziecka ;) ...małż się nauczył i on to ustrojstwo obsługiwał).

Ja z 3 miesiące temu wymieniłam właśnie mój BeSafe Izi Combi X3 isofix na większy i sobie stoi czekając na lepsze miejsce docelowe to mogę się go pozbyć (dobry pretekst, żeby w razie potrzeby później móc kupić coś innego ;) ), aczkolwiek teraz to już jest chyba i nowa wersja tego modelu.

Ja nowy fotelik kupowałam w fotelik.info i jestem megazadowolona. W mojej opinii usługa warta zainwestowanych pieniędzy. Mierzyliśmy chyba z 7 fotelików-na zasadzie dziecko-fotelik-kanapa w samochodzie i przez te 2 godziny dowiedziałam się mnóstwo rzeczy, o których nie miałam pojęcia...choć zawsze wydawało mi się, że o bezpieczeństwie przewożenia wiem sporo, bo starałam się zgłębiać temat. Koniec końców dobrali fotelik tak, że mój śpioch samochodowy śpi w nim na każdej drodze jak przyklejony...mimo że fotelik wcale się jakoś rewelacyjnie nie rozkłada...ale to był jedyny fotelik, w którym w trakcie przymiarek pas samochodowy zarówno w części na brzuchu, jak i w tej na ramieniu układał się tak jak powinien, a dziecko nie siedziało niemal na baczność ;)

Amaretti Wysłany: 2017-09-07, 21:21   

Net włączony- gar z zupą spalony

Wyciągam wątek, bo właśnie stoję przed wyborem drugiego fotelika.

Zmora zdecydowałaś się w końcu na Joie? Zadowolona jesteś?

Zmora Wysłany: 2017-09-08, 05:30   

Starsza Kobieta

Amaretti, zdecydowana jestem, że od Joie zacznę przymiarki, ale ponieważ nadal nie ma problemów ze zmieszczeniem się w 0-13, więc dałam sobie na wstrzymanie. Także nie poradzę.

Zmora Wysłany: 2017-09-08, 06:14   

Starsza Kobieta

Zmora napisał/a:
ze zmieszczeniem się

Się to bym miała :P ale ze zmieszczeniem dziecka nie mam :rotfl:

;)

Odpowiedz do tematu