Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wlosy - mycie i pielegnacja - cz.2
Autor Wiadomość
skrzacik Wysłany: 2016-10-13, 20:27   

Starsza Kobieta

Oba działają dobrze. Nie widzę ogromnej różnicy. Moje włosy w pewnym momencie za bardzo przyzwyczaiły się do MOMO, wtedy przerzuciłam się na serię HYDRATE.ME KM. I znów było dobrze.
Myślę, że można je stosować zamiennie.

Chyba zaczęłabym od MOMO (jest jednak sporo tańsze). Pamiętam, że zawsze zaskakuje mnie jakie mam gładkie włosy kiedy używam tej serii.

Grabcia Wysłany: 2016-10-13, 20:28   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Mi strasznie po porodzie zaczęły wypadać włosy i to trwało dobry rok. Jakoś nie wierzyłam, że pomogą mi jakieś specyfiki więc poszłam do fryzjera i ścięłam włosy na krótko :-) Zaczęłam brać jakieś witaminki i sytuacja się poprawiła. Choć do ideału jeszcze daleko :-/

madzia106 Wysłany: 2016-10-14, 07:34   

Forumowy wyjadacz

skrzacik a ten krem nawilżający MOMO też masz czy tylko szampon i odżywkę?

My

skrzacik Wysłany: 2016-10-14, 08:14   

Starsza Kobieta

Kremu nigdy nie używałam.

dobbi Wysłany: 2016-10-19, 08:26   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

madzia106, może warto zrobić keratynowe prostowanie?
ja po latach bronienia się jestem fanką, robię raz na 1,5 r i jestem bardzo zadowolona. a włosów mam bardzo dużo, bardzo grubych i bardzo puszących, kto mnie zna ten wie ;)

co do kosmetyków KM, to warto zapłacić, są rewelacyjne i bardzo wydajne

z pozdrowieniami

Puuu Wysłany: 2016-10-19, 09:41   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dobbi, a że się tak spytam może niezbyt taktownie ale -masz siwe włosy? mnie ostatnio wysypało przeokropnie a wiadomo siwe mają inną strukturę i zastanawiam się czy w ogóle keratyna coś da? do tej pory prostowałam raz na 6 mies - z tym, że moje wypadają i rosną jak szalone więc dla zachowania względnego efektu u mnie to minimalna częstotliwość.
mam za to hit - skusiłam się bardziej z ciekawości na olejek andrea z ali. Muszę przyznać że trochę się bałam czy to przeżyję ale ciekawość wygrała. Nie wiem jak działa na faktyczny porost włosów (bo to jego główny cel) ale włosy po nim są lśniące i wygładzone ale się nie przetłuszczają - z tradycyjnymi olejkami miałam często problem żeby je dobrze spłukać.

dobbi Wysłany: 2016-10-19, 12:35   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

no jasne że mam, raczyłam w tej kwestii odziedziczyć geny po tacie, który osiwiał w wieku 30 lat...tak więc pierwsze siwe zaczęły mi się pojawiać jak jeszcze byłam nastolatką. aktualnie regularnie co miesiąc farbuje odrosty siwiuteńkie. keratyna i siwizna, przynajmniej u mnie, zupełnie nie krzaczą, struktura włosa nie ma tu nic do rzeczy, bo to że one są siwe nie znaczy że zmienia się ich struktura, a jedynie brakuje w nich barwnika

z pozdrowieniami

Puuu Wysłany: 2016-10-19, 12:58   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dobbi, ja tam się na włosach nie znam ale moje siwe od nie siwych różnią się bardzo i nie o kolor tu chodzi. są wyraźnie grubsze i sztywniejsze od pozostałych które z natury delikatnie się falują i są bardzo miękkie. Różnica jest na tyle duża, że nie patrząc na odrost jak ściągam włosy ze szczotki jestem w stanie powiedzie które były siwe. Wydawało mi się że to zjawisko normalne - moja mama tak ma i to po niej zaczęłam wcześnie siwieć.

verdinna Wysłany: 2016-10-24, 06:00   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja z aprzedłużanie dziękuję:) Mi moje włosy pasują:) Mam do codziennej pielęgnacji szampon ziołowy pokrzywowy ulubiony i nie narzekam:)

Marta1989 Wysłany: 2016-11-10, 12:15   

Ja niestety ciagle zapuszczam i wlosy wolno bardzo rosną. Do tego sie lamia i są bardzo cienkie .Nie wiem juz co robic :( Doradźcie. :zalamany:

yobra Wysłany: 2016-11-10, 17:55   

Zrobiłam badania, wszystko ok. Na skórę głowy stosuję wcierki, maseczkę z żółtka i miodu, szampony delikatne. Plus suplementy diety, sok z pokrzywy.

Veni Vidi Vici...

genowefa-pigwa Wysłany: 2016-11-14, 13:14   

Maska WAX :)

genowefa-pigwa Wysłany: 2016-11-14, 13:31   

Natasza1 napisał/a:
Mi się przedłużanie włosów kojarzy z kitem, no chyba że ktoś zrobi mega profesjonalnie i nie przesadnie, że nie da sie poznać czy sztuczne czy prawdziwe:)

Mi też, strasznie to tandetnie wygląda. Już lepiej zapuścić i chwalić się swoimi :)

ullk33a Wysłany: 2016-11-21, 19:03   

Ja muszę się pochwalić :D odcięłam włosy ok 30cm i oddałam na cele charytatywne! Super uczucie, polecam wszystkim, to nic nas nie kosztuje a dzieci będą bardzo szczęśliwe.

katolickie randki

Andzia15 Wysłany: 2017-08-17, 06:40   

Bardzo fajny gest, moja siostrzenica też oddała, miała piękne długie blond włosy, moja córa też chce oddać ale póki co nie ma czego obcinać tym bardziej ze musi być to 30 cm.

[...]

edytowałam treści niezgodne z regulaminem, markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-08-18, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu