Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
zamienniki do drukarki
Autor Wiadomość
pawba Wysłany: 2016-12-29, 20:15   zamienniki do drukarki
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Co sądzicie o zamiennikach tuszy do drukarki? Warto w to iść czy jednak lepiej kupować oryginalne?

Blutka Wysłany: 2016-12-30, 12:40   

Starsza Kobieta

pawba, ja używam zamienników, jak nie mam innej opcji na szybko, ale oryginały są bardziej przewidywalne i zdecydowanie wolę, bo zamienniki czasami kończą się podejrzanie szybko, albo drukarka nie pokazuje mi poziomów tuszu, itp.

Zmora Wysłany: 2016-12-30, 13:42   

Starsza Kobieta

"Konserwuję" drukarki najbliższej rodziny i wiele przeszło przez moje ręce. Zwykle kryterium jest po prostu cena za stronę. Do laserowych kupuję zamienniki. Do atramentowych bywa różnie, ale zdecydowane "nie" mówię pojemnikom uzupełnianym (nie piszę o producenckich systemach tego typu, tylko o reużywaniu nabojów, które teoretycznie są jednorazowe). Podobnie nie sprawdziło mi się dosypywanie toneru do wkładu do laserówki. Najlepsze doświadczenia mam z drukarką, która była kupiona od razu z wiedzą, że oryginały do niej są niedrogie - sam sprzęt był ciut droższy, ale tusze były bezproblemowe. Od wielu lat zamawiam przez Internet (sklepu nie polecę, bo kilka miesięcy temu zmienił właściciela i jeszcze nie testowałam nowej obsługi).

Julia Dariusz   Wysłany: 2017-01-10, 08:57   

Ja uzupełniam zamiennikami, zupełnie jak leki w aptece :p a tak całkiem serio. Kupuję zamienne tusze, ponieważ nie stać mnie za każdym razem na nowe. Prawa jest taka, że czasami mam objawy jak koleżanka wyżej - nie pokazuje właściwego poziomu tuszu czy znika w zastraszającym tempie. Oddałam ją nawet doserwisuTeraz, gdy widzę, że zaczyna mi łobuzować - poziom tuszu się waha itp to kupuje oryginalne. Gdy się skończą, znowu zwykłe. Taki mam patencik :oczami:

regulamin, VI,4, Kirka

Dobra mina do złej gry
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2017-01-10, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  

worelaf Wysłany: 2017-01-18, 09:23   

Ja zawsze kupuje zamienniki...

See more

pawba Wysłany: 2017-01-20, 09:42   

worelaf - a jakie polecasz? Masz jakieś sprawdzone? Bo mi jednak drukowanie na oryginałach się średnio kalkuluje :/

markdottir Wysłany: 2017-01-20, 09:57   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

pawba, daruj sobie. Jeśli worelaf, rzuci jakąś nazwą i tak zostanie - zgodnie z regulaminem - usunięta. :oczami:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

pawba Wysłany: 2017-01-28, 21:17   

Szkoda, no ale rozumiem regulamin ;) pozostaje testowanie po kolei oby drukarka to przetrwała

stokrotka7 Wysłany: 2017-01-30, 19:25   

Ja tez korzystam w swojej drukarce z zamienników i nie zauważyłam ani jej uszkodzenia ani pogorszenia jakości wydruku, za to mój portfel jest grubszy niż jakbym miała kupować oryginalne tusze :p

pawba Wysłany: 2017-12-21, 13:41   

Też jak już przeszłam na zamienniki to przy nich zostałam, spoko sprawa, a ile taniej to wychodzi :)

Odpowiedz do tematu