Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Niania elektroniczna - cz. 2
Autor Wiadomość
alexa Wysłany: 2016-03-01, 16:43   

Starsza Kobieta

Dzięki, spojrzę.

cola Wysłany: 2016-03-02, 17:07   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

A sprzedaja angel care z jedna plytka? :niepewny: Jedna plytke uzywa sie przy noworodku. Jak dziecko jest wieksze montuje sie dwie plytki. Przynajmniej tak bymo napisane w mojej instrukcji. My mielismy angelcare z niania i bylismy bardzo zadowoleni.

Snuze rowniez mielismy. Nie polecam. Szczegolnie jesli ma byc w uzytku podczas spaceru, bo ruch dziecka w wozku tj wszelkie podskakiwanie wozka wplywa na dzialanie urzadzenia. Nie wiem czy jet snuza z niania. My mielismy bez.

adriana Wysłany: 2016-03-02, 18:58   

Starsza Kobieta

cola napisał/a:
Snuze rowniez mielismy. Nie polecam. Szczegolnie jesli ma byc w uzytku podczas spaceru, bo ruch dziecka w wozku tj wszelkie podskakiwanie wozka wplywa na dzialanie urzadzenia. Nie wiem czy jet snuza z niania. My mielismy bez.

Nam się w wózku sprawdzała, sprawdzaliśmy nawet i snuza wrzucona do wózka zaczynała za chwilę wyć. Dla mnie to było genialne urządzenie bo młody często spał z nami w łóżku, czy np. w wózku w ogrodzie. No i w szpitalu ją miałam co pozwalało mi na spokojny sen :)

mama domowa
ArtAda

cola Wysłany: 2016-03-02, 19:30   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Nasza snuza jadaca w wozku bez dziecka nie alarmowala :oczami: . Jak lezala na stole, to wlaczal sie alarm, wiec dzialala. Moze felerny model nam sie trafil ( malo czuly)

alexa Wysłany: 2016-03-02, 21:39   

Starsza Kobieta

cola napisał/a:
A sprzedaja angel care z jedna plytka? :niepewny: Jedna plytke uzywa sie przy noworodku. Jak dziecko jest wieksze montuje sie dwie plytki. Przynajmniej tak bymo napisane w mojej instrukcji. My mielismy angelcare z niania i bylismy bardzo zadowoleni.

Chcieli Angelcare to zamowilam Angelcare, ale z jedną... mozna dokupic potem samą płytkę? Dziecko dopiero się urodzi więc na początek ok :niepewny:

markdottir Wysłany: 2016-03-03, 06:54   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

alexa, wprawdzie nasz monitor starutki, ale jedna płytka dała radę do końca używania. :)

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Wanderer Wysłany: 2016-03-04, 21:35   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

alexa napisał/a:

Chcieli Angelcare to zamowilam Angelcare, ale z jedną... mozna dokupic potem samą płytkę? Dziecko dopiero się urodzi więc na początek ok :niepewny:

Nie wiem czy płytki starsze są kompatybilne z nowymi nianiami :hyhy: , ale jakby co to mam do oddania dwie płytki (w ogóle nieużywane). Nianię już zdążyłam zutylizować (czytaj: upadek na podłogę skutecznie unicestwił ekran :kwasny: ) Ale generalnie podgląd wideo był bardzo przydatny.

kalizka Wysłany: 2016-04-19, 12:53   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja do domu polecam ... monitor oddechu z nianią elektroniczną i kamerą ... - działa doskanale przez 2 lata. :ok: A kiedy jedziemy na wakacje lub do babci, korzystam z aplikacji na smartfonie ... którą pobrałam przez .... Działa podobnie jak klasyczne elektroniczne nianie, trzeba mieć tylko dwa smartfony, no i tak jest zawsze pod ręką i działa też super!

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2016-04-20, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  

krysi1/1 Wysłany: 2016-04-20, 12:51   

kalizka napisał/a:
Ja do domu polecam ...- działa doskanale przez 2 lata. :ok: A kiedy jedziemy na wakacje lub do babci, korzystam z aplikacji na .., którą pobrałam przez Gooogle Play. Działa podobnie jak klasyczne elektroniczne nianie, trzeba mieć tylko dwa smartfony, no i tak jest zawsze pod ręką i działa też super!

a ta aplikacja może również pokazać wideo? czy tylko dźwięk?

Ostatnio zmieniony przez alexa 2016-04-26, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

kalizka Wysłany: 2016-04-26, 07:24   

Hej! pewnie że tak :-) ), tylko jakość obrazu zależy od jakości aparatu w telefonie. Popatrz tu I super ma ona też nie ograniczony zasięg (funkcjonuje przez Wi-Fi, 3G lub sieć LTE). I maleństwo może obserwować więcej rodziców razem (tatuś z pracy, babcia,....) Fajna, fajna :hurra:

Ostatnio zmieniony przez alexa 2016-04-26, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  

zosiabg Wysłany: 2016-08-16, 06:56   

Starsza Kobieta

Dziewczyny, potrzebuję czegoś do domu. Młode będzie miało pokój na poddaszu, potrzebuję przekde wszystkim czegoś z dobrym zasięgiem, tak zebym mogła do ogrodu też wyjśc spokojnie. Przede wszystkim do ogrodu tak naprawde :)

Asik0011 Wysłany: 2016-08-19, 17:09   

Poważnie uzależniona

adriana, mogę dopytać o Snuzę? Zapinaliście ją na pieluszkę dziecka? Trzyma się to? Jak z fałszywymi alarmami?
Zastanawiam się nad zakupem i chcę coś przenośnego, bez płytek pod materacyk..

adriana Wysłany: 2016-08-19, 18:44   

Starsza Kobieta

Asik0011 napisał/a:
adriana, mogę dopytać o Snuzę? Zapinaliście ją na pieluszkę dziecka? Trzyma się to? Jak z fałszywymi alarmami?
Zastanawiam się nad zakupem i chcę coś przenośnego, bez płytek pod materacyk..

Na pieluchę, na spodenki, w różnych konfiguracjach się sprawdzała - trzeba wyczuć ale naprawdę ja tym wynalazkiem byłam zachwycona. U nas sprawdziła się rewelacyjnie, fałszywych alarmów było mało.

Ja miałam monitory oddechu przy wszystkich dzieciach (przy pierworodnym były wskazania ale ja też miałam mała schizę na tym punkcie) i przy starszakach miałam angelcare płytkowy, który mnie bardzo denerwował swoją stacjonarnością dlatego dla mnie snuza była niesamowicie bardziej przydana i praktyczna (wózek, nasze łóżko, fotelik samochodowy - nie ma ograniczeń stosowania).

mama domowa
ArtAda

Asik0011 Wysłany: 2016-08-19, 18:53   

Poważnie uzależniona

adriana napisał/a:
Na pieluchę, na spodenki, w różnych konfiguracjach się sprawdzała

Dziękuję! A dziecku to urządzenie nie przeszkadza?

adriana Wysłany: 2016-08-19, 19:01   

Starsza Kobieta

Asik0011 napisał/a:
adriana napisał/a:
Na pieluchę, na spodenki, w różnych konfiguracjach się sprawdzała

Dziękuję! A dziecku to urządzenie nie przeszkadza?

Ona tą końcówkę ma gumową i dość delikatną. Jak dziecko śpi na plecach to w ogóle żaden problem a jak na brzuszku to trzeba ją trochę z boku przyczepić. Ale to naprawdę łatwo wyczuć :)

Ja naprawdę miałam ogromne wymagania odnośnie tego urządzenia i używaliśmy go intensywnie (przy każdej drzemce) przez kilka miesięcy - sprawdziło się :)

mama domowa
ArtAda

Odpowiedz do tematu