Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Skarpetki złuszczające
Autor Wiadomość
Alix Wysłany: 2017-07-23, 13:51   Skarpetki złuszczające

Starsza Kobieta
stara schizara...

Używacie?
Warto?
Które wybrać?

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Blutka Wysłany: 2017-07-23, 14:28   

Starsza Kobieta

Też chętnie poczytam, bo mnie szlag już trafia. Skóra moich stóp zrobiona jest z szorstkiego brezentu pokrytego papą. Nie da rady nic z nią zrobić na dłuższą metę. Każde ścieranie działa na pięć minut, a po tygodniu znowu wyglądam, jakbym pracowała w kamienistym polu na bosaka i nigdy nie widziała pumeksu. :mad:

Nabla Wysłany: 2017-07-23, 16:35   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Używałam jakichś tańszych - i tak, działają, skóra schodzi, ale niejednomiernie, trwa to tydzień a potem i tak wszystko wraca do stanu wyjściowego - bo w końcu używam stóp tak samo ;)

Edit:

Takie miałam. Po paru użyciach mi się znudziło ;)

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Alix Wysłany: 2017-07-23, 17:38   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Jak się tego używa? Cały dzień się nosi czy jak?
U mnie nie ma na piętach końca świata, ale mnie wkurzają, więc może u mnie to będzie "wypał" ;)

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Puuu Wysłany: 2017-07-23, 17:42   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

miałam kilkakrotnie, za pierwszym razem był efekt wow skóra mocno się złuszczała i przez jakiś czas była mięciutka jak u dziecka, każde następne użycie powodowało bardzo delikatne złuszczenie bez spektakularnego efektu - nie mam pojęcia czy to kwestia producenta skarpetek czy kondycji stup... nie pamiętam z jakich firm używałam ale wybierałam te w cenie ok 10 zł za parę - te pierwsze były chyba z allegro kupione rok albo dwa temu, reszta to rossman albo z marketu.

Oleta Wysłany: 2017-07-23, 17:48   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Nabla napisał/a:
działają, skóra schodzi, ale niejednomiernie, trwa to tydzień a potem i tak wszystko wraca do stanu wyjściowego
No niestety tak to już jest i to nie tylko ze złuszczaniem, czy też ścieraniem tarką pięt, ale i z obcinaniem paznokci, farbowaniem włosów, czy nawet myciem zębów. ;) Wszystko wraca po pewnym czasie do stanu wyjściowego i trzeba w kółko te zabiegi powtarzać! :zdegustowany: ;)

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

Nabla Wysłany: 2017-07-23, 19:42   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Oleta - tyle, że różnica jest balansie czasu kuracji i czasie trwania efektów. Włosy farbuje się w godzinę co 6 tygodni. Skarpetki robią masakrę ze skóry przez tydzień, a 3 dni później jest jak było ;)

Alix napisał/a:
Jak się tego używa? Cały dzień się nosi czy jak?

Alix, to są foliowe skarpetki z żelem z kwasem glikolowym w środku - zakładasz na stopy, siadasz przed TV (polecam włożyć stopy w miskę, bo kiedyś mi pękły) i po pół godzinie idziesz pod prysznic. 2 dni nic się nie dzieje, potem zaczynasz obłazić jak wąż. Nie wygląda to najlepiej na tym etapie - więc sandałki odpadają. Skóra schodzi wcześniej w jednych miejscach, wolniej w innych. Po stosowaniu, jak to po kwasach, trzeba uważać ze słońcem - zasadniczo, nie jest to produkt na lato.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Oleta Wysłany: 2017-07-23, 21:07   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Nabla napisał/a:
Oleta - tyle, że różnica jest balansie czasu kuracji i czasie trwania efektów. Włosy farbuje się w godzinę co 6 tygodni. Skarpetki robią masakrę ze skóry przez tydzień, a 3 dni później jest jak było ;)
E, no to faktycznie niezbyt zachęcający bilans. To już lepiej poskrobać sobie piętki tarką co jakiś czas i nie zapominać o smarowaniu kremem. (No właśnie, najgorsze w tych kremach i balsamach jest to, że samo kupienie i postawienie ich w łazience nie prznosi efektów. Jeszcze trzeba pamiętać, żeby je wcierać tu i ówdzie. ;) )

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

meggien Wysłany: 2017-07-23, 21:53   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Kiedyś próbowałam efekt był niezły ale jednak proces irytujący. Teraz sobie nie wyobrażam życia bez elektronicznego pilnika scholla.

Laurana Wysłany: 2017-07-24, 13:00   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Raz uzyłam ale bez efektu wow. Odgruzowałam stopy u kosmetyczki ostatnio i powiedziała, że najlepiej utrzymac ten efekt tarciem na sucho. póżniej robię peeling gruboziarnisty a na koniec krem. Raz w tygodniu trę, krem codziennie. Nie jest super gładko jak po pedicure w salonie ale znacznie lepiej niż tarcie na mokro. Poleciła mi też krem z mocznikiem, alantan jakiś ponoć ma go najwięcej. Jeszcze nie kupiłam ale zamierzam.

Iga

olala86 Wysłany: 2017-07-24, 16:22   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

ja z kolei oglądałam odcinek "wiem co jem, wiem co kupuję" (czy jakoś tak :) ) i Bosacka wraz z ekspertką bardzo negatywnie się o nich wypowiadała - że niezdrowe a jakiś czas po użyciu jeszcze większy problem ze stwardniałą skórą na piętach niż przed użyciem skarpetek. Używałam raz i bez większego wow. Ale koleżanka np. twierdzi, że u niej efekt super. Ciekawe, może zależy od danego człowieka i reakcji na substancje

Alix Wysłany: 2017-07-26, 11:15   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Zaczynam mieść wątpliwości... a juz jedne kupiłam w Rossmanie. Hmmm... Poczekają w takim razie do jesieni na bank.

Jeden raz mnie nie zabije...? :niepewny: :masakra:

Maura Wysłany: 2017-07-26, 11:59   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
Mamosaurus

Jak do nas trafilas?: G.
Uzyłam tych z Biedronki. Skóra zeszła skromnie, raczej sie drobno łuszczyla niz schodziła platami. Bez szału. Po zabiegu tez nie było ogromniej roznicy na plus.

Wanderer Wysłany: 2017-07-27, 22:38   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ja regularnie używam tych, które wkleiła Nabla. Efekt jest znacznie lepszy zimą niż latem ;) Latem zasuwam często boso po ogródku, więc moje stopy są zmasakrowane ;) Skarpetki złuszczające zakładam na 90 minut. W okresie noszenia skarpetek ;) efekt był spektakularny, dwie aplikacje doprowadziły moje pięty do porządku, skóra łuszczyła mi się masakrycznie (właściwie nie powinnam zdejmować skarpetek, bo wciąż musiałam sprzątać za sobą ;) ) Oczywiście, jak już stopy doprowadzi się do porządku to trzeba zacząć o nie dbać, żeby efekt się utrzymał (ścieranie plus natłuszczanie). Wcześniej próbowałam inne, efektu nie widziałam żadnego.

wiollaa Wysłany: 2017-08-08, 12:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ostrzeżeń:
 1/3/6
no właśnie próbowałam już dwóch różnych firm i zupełnie nie podziałały. Jedynie następnego dnia miałam skórę przyjemniejszą w dotyku

Odpowiedz do tematu