Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozegnanie
Autor Wiadomość
Caska Wysłany: 2017-08-23, 05:28   

Forumowy wyjadacz

Zabunia napisał/a:
A oprócz zamkniętego forum awaryjnego i zwykłego ogólnego na FB (na których też raczej cisza) jest coś już założone, podzielicie się na priv? Nie chciałabym tak zgubić kontaktu całkiem z Wami.

Właśnie :) może któraś z Was zna jakieś miejsce w sieci, gdzie mogłybyśmy się przenieść?

karola78 Wysłany: 2017-08-23, 05:37   

Forumowy wyjadacz

:rozpacz:
Od 2003 każdy mój dzień zaczynał się od wizyty na forum. Jak żyć? :zalamany:

Julies Wysłany: 2017-08-23, 05:54   

Poważnie uzależniona

Wciąż naiwnie liczę na to, że forum nie zniknie... Grupa FB to kompletnie nie to samo, ciężko się tam ogarnąć, połapać....

Wielka szkoda...

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

esoes Wysłany: 2017-08-23, 06:53   
Net włączony- gar z zupą spalony

Julies napisał/a:
Wciąż naiwnie liczę na to, że forum nie zniknie... Grupa FB to kompletnie nie to samo, ciężko się tam ogarnąć, połapać....

Wielka szkoda...

A przede wszystkim nie ma miejsca na dyskusje... Zatem idea zupelnie inna.

esoes Wysłany: 2017-08-23, 06:55   

Caska napisał/a:
Zabunia napisał/a:
A oprócz zamkniętego forum awaryjnego i zwykłego ogólnego na FB (na których też raczej cisza) jest coś już założone, podzielicie się na priv? Nie chciałabym tak zgubić kontaktu całkiem z Wami.

Właśnie :) może któraś z Was zna jakieś miejsce w sieci, gdzie mogłybyśmy się przenieść?

Masz na mysli inne forum?
Myślę ze wiekszosc w zaniku.
Ale chetnie tez bym sie gdzies przeniosla.

kamila-t Wysłany: 2017-08-23, 06:58   

:zalamany:

Laurana Wysłany: 2017-08-23, 11:45   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

JA tylko na Babińcu byłam ale już 8 lat ponad... Każdy dzień zaczynałam od tego. Smutno będzie bez tego miejsca w sieci bo to jedyne moje takie, gdzie tak przywiązałam się. Grupa na fb fajnie ale po nazwiskach totalnie nie moge sie odnaleźć - jednak nicki (i avatary) scaliły się ze sobą i jakos łatwiej to ogarnąć.

Tak czy inaczej - dziękuję, że miałam to miejsce :)

Iga

Blutka Wysłany: 2017-08-23, 12:10   

Starsza Kobieta

Zabunia, Caska jest założona grupa na FB (nie awaryjna, tylko nowa ;) ), jak macie kogoś z forum w znajomych na fejsie, to zapytajcie, może już tam jest i może Was zaprosić.

Będzie żal forum, grupa na FB rządzi się innymi prawami, brak działów itp. jednak sporo zmienia. No ale cóż, znak czasów. Było mi bardzo miło przez te wszystkie lata. Do zobaczenia gdzie indziej!

Asia 77 Wysłany: 2017-08-23, 17:32   

Poważnie uzależniona

Ja z Wami od 2006 :love:
Babiniec zazwyczaj jako pierwszy czytany po włączeniu kompa.
Dziękuje za OGROM wsparcia w najtrudniejszych momentach mojego życia, i w tych najpiękniejszych, za wszystkie rady, namiary, pogaduchy, przepisy, za WSZYSTKO!!!! :serce:

I nie wierzę, no nie wierzę że to już koniec :rozpacz:

malutka1308 Wysłany: 2017-08-23, 19:45   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Mi też szkoda. Doda mnie ktoś na fejsie?

Addek Wysłany: 2017-08-23, 19:52   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jaka szkoda, nie mialam konta ale zawsze chetnie czytalam wszystko :(

Po fali srebrzystej

carol Wysłany: 2017-08-23, 19:56   

Starsza Kobieta

Dziekuje Kirka za wyręczenie mnie w tej niezrezecznej sytuacji ;)

Kilka słow wyjasnienia.
Od dwoch lat patrzymy na wyswietlenia forum. Na pisane posty. I to spada. Na tyle spada, ze forum od jakiegos czasu sie nie utrzymuje. Stad tez przerwy w dzialaniu.
Bo forum utrzymywalo sie z wyswietlen, ktore zlicza google. Nie ma wchodznenia na forum, nie ma wyswietlenia. Nie ma "wyslij" nie ma kolejnego odswiezenia.
Od pół roku probowalismy przejsc na slabszy serwer - z braku czasu nie udalo sie.
Obecnie (W sensie te 2 lata? ) 90% ruchu przejał FB. Łatwiej, szybciej, znajomi blizsi i dalsi.
Mi sama forma FB kompletnie nie odpowiada, a grupy FB bez dobrej administracji kuleja i to mocno.. no ale coz. Takie zycie.

NIE PODJELISMY jeszcze decyzji. Nie wiem kiedy ja podejmiemy, czy po 2 wrzesnia forum bedzie dzialac jeszcze, czy juz nigdy nie wstanie. Narazie mamy inne zagadnienia do rozwiazania.
Backup chcemy zrobic i trzymac.. jak moze bedzie lepiej.
Albo jak FB jednak sie nie sprawdzi.. (bo takie "ryzyko") rowniez istnieje.

Za to lepiej zabezpieczyc sie, i jesli sa jakies watki, które chcecie sobie zapisac - pod watkiem, a przed szybką odpowiedzia jest w linkach po prawej stronie - wersja do druku. Nie jest to moze super hiper widok, ale zawsze jakis jest.
Jesli szukacie czegos , czego na forum nie widac, moze byc tak, ze to ukrylam przed "Zwyklymi" uzytkownikami przy porządkach, Napiszcie pw - sprawdze.

Ze swojej strony dziekuje moderatorkom, za wklad, uzytkownikom za zglaszanie postów i za bycie tutaj.

Ale sie jeszcze nie zegam ;)

Atir Wysłany: 2017-08-23, 20:37   

Starsza Kobieta

Z posta Szefowej jakąś nadzieja na dobranoc powiało.

FB... Hm... Długo nie dawałam się namówić na utworzenie konta.
Dołączyłam dużo później, niż wielu znajomych.

Dla mnie jest on do szybkiej komunikacji, podglądania i chyba zabicia czasu.
Nie ma tam miejsca na dyskusje.
Jestem w paru grupach.
Wszędzie panuje ( jak dla mnie chaos).
Nie mam siły na wyszukiwanie i wracanie do tematów.
Forum to jak regał z poukładanymi książkami, gdzie o każdej porze wiadomo, co i gdzie się znajduje.
Fejsbuk trochę jak kosz ze zmietymi kartkami, w którym mnie osobiście rzadko chce się grzebać.

I na grupach nie jestem w stanie się przebić przez srylion postów, więc nie chce mi się dyskutować.
Fota, like ot taki wysiłek wkładam w fejsika.

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

irish Wysłany: 2017-08-23, 22:21   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: za gimblówkami ;-)
Ja też. Dziękuję za te lata wspólne, kochane moje :)
Pomimo mniejszego ruchu na forum jestem, czytam, rzadko piszę, ale jestem (niemal codziennie, poza przerwami wakacyjnymi, wtedy kompletnie offline). Wydaje mi się, że forum ewoluowało w platformę komunikacji "za kurtyną": ktoś rzuca problem/pytanie, natychmiast dostaje pomoc/odpowiedź, ale na priv, bez upubliczniania wypowiedzi. Na forum nie widać, że "podziemna" komunikacja pomiędzy babińcówkami wciąż jest żywa. Starsze jesteśmy, z mniejszą chęcią podchodzimy do puszczania do ogólnej sieci prywatnych informacji/myśli/opinii. Co nie znaczy, że forum zarzuciłyśmy...Ale może się mylę...

Wrócę z wakacji w końcu września, jeśli forum już nie będzie, będzie mi bardzo smutno, ale cóż, la vida es dura...

Dziękuję za info o facebooku, niestety starość nie radość, facebook to zupełnie nie moja konwencja, dla mnie czas na zmiany już nie ten :zawstydzony:

Telefony mam, mam nadzieję, że mój numer/mail zatrzymacie, jakby co, będziemy w kontakcie :hyhy:

Trafiony. Zatopiony.

korndora Wysłany: 2017-08-24, 11:10   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: z G-li
a czemu? swojego czasu dziewczyny mówiły ze dennie sie tu zrobiło ze kontrola i krytyka

Always look on the bright side of life...

Odpowiedz do tematu