Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
wybielenie zębów
Autor Wiadomość
blumarinee Wysłany: 2013-03-11, 10:50   białe zęby

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Macie jakieś sprawdzone środki wybielające zęby? Oczywiście w grę nie wchodzą żadne domowe sposoby, bo wiem że są szkodliwe...

Kida Wysłany: 2013-08-05, 05:55   Re: białe zęby

Temat po temacie, a bałagan w chacie

blumarinee napisał/a:
Macie jakieś sprawdzone środki wybielające zęby? Oczywiście w grę nie wchodzą żadne domowe sposoby, bo wiem że są szkodliwe...

Ja używałam pastę dla palaczy, choć nie paliłam.
Jednak najpierw trzeba usunąć kamień nazębny, aby uzyskać zadowalający efekt.

Pomarańcza2 Wysłany: 2013-08-05, 08:03   
wcześniej Pomarańcza

Ja używam*** żelu do stosowania dwa razy dziennie. Konsultowałam ten wybór ze stomatologiem i pani powiedziała, że może być (o ile nie śpi się w tych nakładkach, jak to robi moja koleżanka...). Po tygodniu stosowania koleżanki w pracy zaczęły pytać czy wybielałam zęby. Ja różnicę zauważyłam po ok. dwóch tygodniach. Terz stosuję kilka razy w tygodniu, żeby utrzymać efekt. Myślę, że nie ma co przesadzać, bo to jednak może niszczyć szkliwo.

*** Podejrzenie reklamy. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-05-31, 07:11, w całości zmieniany 1 raz  

Karinka55 Wysłany: 2015-08-19, 15:26   Problem z barwą zębów

Mam strasznie żółte zęby. Chcę jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Macie jakiś skuteczny sposób na śnieżnobiałe zęby?

Betana Wysłany: 2015-08-19, 18:59   

Jeśli nie palisz, i nie pijesz dużo kawy to może taka Twoja uroda ?

Kida Wysłany: 2015-08-19, 19:18   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Może powinnaś najpierw usunąć kamień nazębny u stomatologa. Po np. piaskowaniu zęby powinny stać się jaśniejsze. Jeśli nadal kolor nie będzie Ci odpowiadał możesz spróbować z paskami.
Ja używam past wybielających do codziennego mycia zębów. Można też kupić szczoteczki do szczoteczek elektrycznych z gumowym środkiem, które też pomagają wybielać zęby.

luizaaaa Wysłany: 2015-09-01, 14:19   

Pasty wybielające i można też iść na wybielanie do stomatologa chyba, albo kupić jakąś "białą perłę " czy coś tego typu, aczkolwiek słyszałam, że to ma jakieś skutki uboczne, także nie wiem...

Babeczka Wysłany: 2015-09-09, 15:27   Mam problem z zębami...

Od kilku miesięcy mam problem z zębami, a konkretnie z ich barwą. Są żółte i wyglądają naprawdę źle. Co zrobić? Czy warto zastosować pastę wybielającą?

Aleksja Wysłany: 2015-10-22, 13:41   

Moim zdaniem to najlepiej się udać do stomatologa. On najlepiej dostosuje metodę do stanu Twoich zębów.

banatu123 Wysłany: 2015-11-13, 10:38   

Barbara

Domowe sposoby lub te ogólnodostępne są mniej skuteczne, ponieważ procentowa zawartość środka czynnego jest na bardzo niskim poziomie, między innymi dlatego można dostać je bez recepty. U stomatologa masz nakładki na zeby, które przymasz przez okreslony czas przykładowo 20 minut. Nie stosuj płynów wybielających bo choć mają ten sam składnik to styczność z zebami jest o wiele krótsza.
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-11-13, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  

banatu123 Wysłany: 2015-11-19, 09:56   

Barbara

Stomatolog jest dla Ciebie ratunkiem, domowe sposoby sa mało skuteczne lepiej zainwestować i skorzystać z profesjonalnych usług. A ostatecznie koszt będzie zbliżony do domowych sposobów z tym, że skuteczniejszy i 5 razy szybszy.
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-11-19, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  

Rileril Wysłany: 2015-11-23, 18:16   

Ja bardzo dużą różnice zauważyłam po zdjęciu kamienia u stomatologa. Drugą rzeczą było zainwestowanie w szczoteczkę soniczną *, z której jestem bardzo zadowolona bo faktycznie ładnie doczyszcza zęby i praktycznie osad mi się już nie tworzy.

Usunęłam nazwę. Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-11-24, 09:14, w całości zmieniany 1 raz  

bernadettanoga Wysłany: 2016-01-27, 16:25   

Paski wybielające /ciach/ lub olej kokosowy :)

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-01-28, 07:05, w całości zmieniany 1 raz  

*Pandora*
[Usunięty]
Wysłany: 2016-01-28, 14:21   

Jeśli chodzi o wybielanie to najlepiej jest iść z tym do dentysty, może i nie jest to najtańsze ale napewno bezpieczniejsze niż kombinowanie na własną rękę, a na te całe pasty wybielające też wydasz kupe kasy, stracisz czas a efekt jeśli wogóle będzie będzie znikomy. Tylko kolejną sprawą jest naturalny kolor Twoich zębów, ja miałam 3 sesje wybielające, i po trzeciej dentystka powiedziała że nie wybieli mi już więcej bo zęby zaczną przechodzić w niebieskawy odcień, a jak dla mnie moje zęby nie były jeszcze tak śnieżnobiałe jak bym chciał. Okazało się że naturalny kolor moich zębów jest taki trochę żółtawy i już nic z tym więcej się nie da zrobić żeby to dalej wyglądało naturalnie a nie jakbym sobie jakieś sztuczne zęby wkleiła... :/

Judyta47 Wysłany: 2016-01-30, 11:39   Re: Problem z barwą zębów

Karinka55 napisał/a:
Mam strasznie żółte zęby. Chcę jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Macie jakiś skuteczny sposób na śnieżnobiałe zęby?

A czy obecny kolor Twoich zębów to efekt palenia papierosów, picia herbaty/kawy, nieodpowiedniej higieny jamy ustnej czy od zawsze miałaś taki odcień? Nie każdy od urodzenia posiada śnieżnobiałe zęby. Jedni rodzą się z bardziej, a drudzy z miej białymi. Ważne by utrzymywać ten odcień cały czas. W walce z żółtymi zębami na pewno pomoże pasta wybielająca i odpowiednia higiena. Należy pamiętać by regularnie myć zęby. Minimum te dwa razy dziennie, ale jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to dobrze, jeśli będziemy myli je po każdym posiłku. Jestem przeciwna stosowaniu domowych sposobów na wybielenie zębów ponieważ mogą uszkodzić płytkę co spowoduje dyskomfort.

Odpowiedz do tematu