Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
jeździk - Bobby Car i inne
Autor Wiadomość
smoli Wysłany: 2008-10-18, 13:22   jeździk - Bobby Car i inne

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z G.
Planuję kupić Szymonowi na gwiazdkę jeździk - wówczas Młody będzie miał 18 miesięcy. Zastanawiam się czy nie będzie jeszcze za mały na taką zabawkę. Jak myślicie? I przede wszystkim jakie jeździki polecacie.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2011-04-07, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  

Madeleine Wysłany: 2008-10-18, 13:28   

Starsza Kobieta

Na pewno nie będzie za mały, mój syn zaczął się bawić jezdzikiem w wieku 11 miesięcy i do dziś jest to fajna sprawa (22 miesiące).

Blutka Wysłany: 2008-10-18, 14:10   

Starsza Kobieta

Nie będzie za mały. Mój się bawi od 10. mż, ale on wcześnie chodzić zaczął.
My mamy chicco quatro. Bardzo polecam.

AgaFe
[Usunięty]
Wysłany: 2008-10-18, 14:14   

Nie będzie za mały. Jak Młoda miała 18 miesiecy to jeździła już na takim trójkołowym motorku z pedałami. Nie bardzo kumała o co chodzi z pedałowanie, ale odpychała się nóżkami i bardzo jej sie podobało. A taki jeździk w kształcie samochodzika, wyposażony w kierownice używa juz koło 8 miesiecy

LotkA Wysłany: 2008-10-18, 14:24   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Moje szkrabulce (16miesięcy) też już od jakiegoś czasu mają swoje jeździki i świetnie się bawią odpychając się nogami od podłogi zasuwają na nich po całym domu :D Więc na pewno twój maluch nie będzie do niego za mały i zabawka będzie strzałem w 10!

Beti Wysłany: 2008-10-18, 14:27   

Net włączony- gar z zupą spalony

smoli uprzedziłaś mnie ;) Właśnie miałam dzisiaj założyć podobny wątek.

Z tym, że ja mam jeszcze jedna prośbę. Podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami: jaki jeździk macie, jaki polecacie.
Na G. był taki wątek i przebrnęłam przez niego, ale może tutaj znajdę jakieś nowe inspiracje ;)
Chcę kupić córce na pierwsze urodziny i zależy mi na tym, żeby była z niego zadowolona i żeby nie okazał się zawalającym miejsce gratem :niepewny:

ewerla Wysłany: 2008-10-18, 15:00   

Forumowy wyjadacz
Bufetowa

Pierwsz jezdzik Olafa to Chicco Quatro.

Moze i fajny (tzn Olafowi sie podobal) ale zupelnie sie nie sprawdzil. Kupilam go jak mial 10 miesiecy zeby moc tez po dworze pojezdzic i tu klapa totalna. Nie dalo sie kierowac, plastikowe kolka na chodniki nie nadaja sie zupelnie. Wiec sprzedalam jak Olaf mial 13 miesiecy a jednoczesnie darowalam sobie jazde takimi cudami po dworze.

Potem Olaf dostal calkiem jakis najzwyklejszy jezdzik z Mochtoys.

Dla Olafa znow rewelacja niestety jakosciowo bardzo kiepski. Wszystko sie lamie ale sluzy dzielnie do dzis.

A lada dzien kupie mu ten jezdzik.

Big Bobby car

I tak mysle, ze dla 18 miesiecznego dziecka juz spokojnie bym ten ostatni polecila. ( wlasnie zauwazylam roznice cenowa - jakas aukcja na allergo 235 zl, w sklepie netowm 125 :zdziwko: )

Olaf po domu to glownie na jezdziku zasuwa. Przchodzi ze spaceru fru na autko, wstaje rano fru na autko. Zamiast chodzic jezdzi :rotfl: Hit totalny. Wszstko jedno jakie byle 4 kolka mialo. Na placach zabaw tez od razu leci jak jakies przyuwazy.

Tete

There is only ONE Ronnie

alexa Wysłany: 2008-10-18, 17:06   

Starsza Kobieta

Ewerla dalabyś linka do tego sklepu netowego? Spodobał mi się ten ostatni - moze bym malemu na gwiazdkę kupila bo to tez maniak samochodowy :D

ewerla Wysłany: 2008-10-18, 17:31   

Forumowy wyjadacz
Bufetowa

http://www.ebaja.pl/produ...52edfd08b96fdba

sa tez inne kolory

Te autka sa naprawde nie do zdarcie. Masywne i fajne. Olaf zawsze smiga pozyczonymi na placach zabaw. Teraz dostanie wlasne.

Tete

There is only ONE Ronnie

Madeleine Wysłany: 2008-10-18, 19:11   

Starsza Kobieta

Piotruś też ma i chicco quattro, i ten badziewny z mochtoys i jeszcze jeden, w sumie najporządniejszy, z napisem TOLOCAR. Ale nie wiem, czy to jest jakaś konkretna marka ;)

Do użytku domowego jednak najbardziej sprawdza się chicco (ze 3 miesiące temu nastąpił jego wielki comeback), hipermarketowy number 2 też jest ok. Na dwór żaden z nich, bo kółka rady sobie nie dają.

Kup bobby cara, nie będziesz żałowała!

efcia7 Wysłany: 2008-10-18, 20:13   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Oooo i ja tez zainteresowana jestem:) Wlasnie myslalam o Chicco Quatro ale skoro tak mowicie... hmmm
Mam dwa na oku:
http://www.allegro.pl/ite...kcesoriami.html
http://www.allegro.pl/ite...super_cena.html
macie moze ?

Meg Wysłany: 2008-10-18, 20:22   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

My też mamy ten jeździk Chicco Quatro. Na dwór go jeszcze nie brałam, ale w domu to super zabawa :) Codzienna jazda obowiązkowa. Kupiliśmy go małej jak miała ok. 7 m-cy, dobrze już siedziała (ale zakładaliśmy jeszcze po bokach osłonki) Mała bawi się nim nadal (16 m-cy).

Madeleine Wysłany: 2008-10-18, 20:25   

Starsza Kobieta

Efcia, IMO co jeden do większy badziew. Jak nie chcesz wydawać dużo kasy, to kup mochtoys - jakieś 25 złotych, no może 30, w promocji w hipermarkecie. I posłuży jako pchacz. A jakość porównywalna do tych, które wkleiłaś.

Blutka Wysłany: 2008-10-18, 20:29   

Starsza Kobieta

My z quatro wychodzimy pod blok - ale tam są równiutkie chodniki i asfalt. Nie ma problemu, tylko trochę hałasuje. :)

efcia7 Wysłany: 2008-10-18, 20:31   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Madeleine, dzieki...
wiec jaki??
I zeby byl tanszy od naszego starego fiata hehehe

Odpowiedz do tematu