Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
sheila Wysłany: 2008-11-18, 18:19   polecany dietetyk w Warszawie

Poważnie uzależniona

Moj narzeczony ma spory problem z nadwaga, ja tez mam mocno niezdrowe nawyki zywieniowe, ale ratuje mnie dobry metabolizm. Postanowilismy niedawno, ze zmienimy sposob odzywania - jako mlodzi rodzice mamy lepsza motywacje. :hyhy:
Potrzebujemy jednak pomocy specjalisty - czy mozecie nam polecic dobrego dietetyka w Warszawie, ktory bedzie w stanie ulozyc dla nas obojga dobra diete ale takze odpowiednio zmobilizuje? A jesli jeszcze uslugi takiej osoby nie zrujnowalyby nas finansowo, to bylby juz to szczyt moich marzen. ;)

synek
córcia
córuteńka

Share Wysłany: 2008-11-19, 13:57   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
Ja znam i polecam tylko jedno miejsce: www.setpoint.pl

Mojego wykladowce kiedys odchudzali a raczej zmieniali mu nawyki zywieniowe i bylam w szoku jak nam w oczach chudl... Super.. A byl naprawde baaardzo duzy...

O ile iwem pierwsza wizyta to 100-150 zl

Nattka Wysłany: 2008-11-26, 14:01   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Ja wlasnie dzisiaj zapisalam sie do dietetyka, na pierwsza wizyte.

Wybieram sie tu: www.dietosfera.pl, do pani, ktora niegdys pracowala w Set Poincie.
Polecila mi ja kolezanka, u ktorej na biezaco obserwowalam efekty diety. Zobaczymy jak pojdzie u mnie.

Kolezanka miala do czynienia z 3 roznymi dietetykami, z roznych poradni, ale jak mowila tylko jedna potrafila ja dobrze zmotywowac.

Koszt pierwszej wizyty to 100zl.

Moj singapurski rower jest w kolorze Tiffany Blue, wiec znowu nie ruszofy :-)

kapi Wysłany: 2008-12-02, 21:00   

szaraczek

Jak do nas trafilas?: gimbla
Znam trzy dziewczyny które chodziły do LIM-u do dr Piłki i powiem, że efekty sa niesamowite !!!! Polecam!

sheila Wysłany: 2009-01-05, 20:23   

Poważnie uzależniona

Nattka napisał/a:
Ja wlasnie dzisiaj zapisalam sie do dietetyka, na pierwsza wizyte.

Wybieram sie tu: www.dietosfera.pl, do pani, ktora niegdys pracowala w Set Poincie.
Polecila mi ja kolezanka, u ktorej na biezaco obserwowalam efekty diety. Zobaczymy jak pojdzie u mnie.

Kolezanka miala do czynienia z 3 roznymi dietetykami, z roznych poradni, ale jak mowila tylko jedna potrafila ja dobrze zmotywowac.

Koszt pierwszej wizyty to 100zl.

Nattka - juz jestes po wizycie? Jesli tak, to jakie wrazenia?

synek
córcia
córuteńka

Nattka Wysłany: 2009-01-06, 10:56   

sheila - wrazenia pozytywne :)

Pierwsze spotkanie to wywiad, podczas ktorego spowiadam sie ze swojego trybu zycia, sposobu zywienia, dotychczasowych diet, problemow zdrowotnych etc. Jest rowniez wazenie i mierzenie oraz okreslenie celu - czyli ile chcialabym schudnac, by czuc sie komfortowo i w jakim czasie mozemy to osiagnac.
Podoba mi sie podejscie, by osiagac komfortowa wage, a nie dazyc do modnej sylwetki. Ja komfortowo czulam sie w rozmiarze 40/42 i do tego daze.

Moje spotkanie bylo w polowie grudnia, ale zdecydowalysmy rozpoczac diete (=program zywieniowy wg ich nomenklatury) dopiero po Swietach, poniewaz tak jest rozsadniej. Dieta ma byc w jakis sposob prszyjemna, a trudno o przyjemne odchudzanie w czasie Swiat :-) Z tego powodu dostalam najpierw ogolne wskazowki jak radzic sobie przed Swietami i w czasie. Tydzien przed rozpoczeciem diety dostalam jadlospis na 2 tygodnie, ktory uwzglednial zarowno obnizona kalorycznosc potrzebna do schudniecia, jak i moje preferensje jedzeniowe. Po tych dwoch tygodniach mamy spotkanie kontrolne i tak juz do konca, czylki przez 6 miesiecy.
Moj target to minus 23 kilogramy.

Aha, w tej chwili jestem po tygodniu i czuje sie swietnie. Wagi w domu nie posiadam, wiec o postepach bede sie dowiadywac na spotkaniach.

Jesli chodzi o sama pania dietetyk, to jest to bardzo sympatyczna, ciepla osoba, wsluchana w to, co sie mowi. Sam gabinet tez jest przyjemny, poniewaz ma forme saloniku, a nie typowego gabinetu lekarskiego z biurkiem tworzacym dystans.

W razie pytan sluze, na priv lub w tym watku :)

aisile Wysłany: 2009-01-06, 11:15   

Net włączony- gar z zupą spalony

Nattka, rozumiem, że chodzisz prywatnie, ile cię kosztują konsultację?

Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok :D

Nattka Wysłany: 2009-01-06, 11:45   

aisile, pierwsza wizyta zazwyczaj kosztuje 100zl, ale ja trafilam na promocje swiateczna i zaplacilam polowe tej ceny.

Koszt calego programu zalezy od jego dlugosci i od sposobu platnosci, w moim przypadku placilam z gory za 6 miesiecy. Na priv podam Ci kwote.

sheila Wysłany: 2009-01-06, 15:51   

Poważnie uzależniona

Nattka napisał/a:
aisile, pierwsza wizyta zazwyczaj kosztuje 100zl, ale ja trafilam na promocje swiateczna i zaplacilam polowe tej ceny.

Koszt calego programu zalezy od jego dlugosci i od sposobu platnosci, w moim przypadku placilam z gory za 6 miesiecy. Na priv podam Ci kwote.

Nattka - brzmi to wszystko bardzo obiecujaco. Wieczorem pogadam z M. - pewnie bedzie mial jakies pytania, a wtedy jeszcze Cie podpytam. ;)

A poki co, to moglabym takze poprosic na priv informacje o koszcie ogolnym na 6 miesiecy?

synek
córcia
córuteńka

Nattka Wysłany: 2009-01-07, 13:50   

sheila, dostalas priva :)

Loxia Wysłany: 2009-01-07, 14:07   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Nattka, a na jakiej zasadzie jest oparta dieta? ograniczenie kalorii? niełączenie? jak mi możesz na prv napisać z kwota to będę wdzięczna :) i sposób komunikacji z dietetykiem bo to tez wazne.
bede wdzieczna

Teraz jest czas na początek, jutro będzie za późno.

Nattka Wysłany: 2009-01-08, 10:09   

Loxia, najpierw odpowiem Ci tutaj, a potem napisze priva ze szczegolami liczbowymi ;)

Dieta oparta jest na zasadzi ograniczenia kalorii. Podczas badania zostalo policzone moje dzienne zapotrzebowanie na kalorie (organizm w stanie spoczynku) i na tej podstawie ustawiona dieta 1200-1300 kalorii. Jadlospis uwzglednia moje preferencje zywieniowe, zatem sa tam rzeczy, ktore lubie :-)
Po dwoch tygodniach spotykamy sie znowu i wowczas jestem ponownie badana i wazona. Jadlospis na kolejne 2 tygodnie opracowywany jest dopiero po spotkaniu. I tak juz bedzie do konca.

Komunikacja z dietetykiem mailowa i telefoniczna. Ja dostalam tak szczegolowe wskazowki, ze pytan na biezaco nie mialam, wiec nie dzwonilam. Notowalam tylko jakies pytania dodatkowe, jakie przychodzily mi do glowy oraz moje wrazenia zdrowotne i kulinarne, po czym po pierwszym tygodniu napisalam dluuuugiego maila. Tego samego dnia dostalam na niego wyczerpujaca odpowiedz.

aga w-wa Wysłany: 2009-01-08, 23:15   

Dziewczyny, ja po ciazy utknełam na 7 kg powyżej wagi sprzed ciązy i ,mimo upływu 10 miesięcy od urodzenia MAłego, waga nie chciała wrócic do wyjściowej, choć nie jadłam słodyczy (a kiedys kilogramami!).
Mam koleżankę - dietetyczkę - zrobiłysmy transakcje wy,mienna - ja jej fotki na www, ona mi dietę ułozyła (dla mamy karmiącej!) - efekt -> 3 tygodnie trzymania sie diety i 7 kg w dół :) teraz niektóre ciuchy sprzed ciazy sa za duże :)

Zeby nie było, że reklamuje koleżankę, chętnym namiary na priva :)

Ulcia Wysłany: 2009-01-09, 07:37   

Ja mogę podać na priva namiary na Panią dietetyk która odchudzała mojego Lubego. Dieta trwała 6 tygodni, odżywialiśmy(bo siłą rzeczy ja tez byłam na tej diecie - ciężko gotować 2 obiady ;) ) się wg jadłospisu ulożonego przez nią. Efektem było 8 kg po 4 tygodniach diety, indywidualnie dopasowanej do tego co mój J. lubi jeść i do jego trybu zycia - owszem, musiał jeść mniej, ale jakoś specjalnie się nie katował.

N.
A.

aisile Wysłany: 2009-01-09, 08:03   

aga w-wa, Ula_R, prosze o namiery na Waszych dietetyków na priv :D dzięki

Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok :D

Odpowiedz do tematu