Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
kasiakatarzyna Wysłany: 2013-02-19, 12:11   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: google.pl
kasiaes napisał/a:
dobra drogie Panie, jutro mam 1 wizytę u dietetyka. zaczynam od nowego roku i nie ma zmiłuj! na to konto wczoraj zjadłam chipsy a dziś pączka na śniadanie :D :D:D i 2 razy w tygodniu piekę ciasta póki mogę :P oj najbiedniejszy to będzie mój narzeczony jak mu zmienię menu :P i zacznę jakąś paszę serwować :masakra:

no i jak było, pewnie jesteś już po kolejnej wizycie ;] jak było? Stres naprawdę był potrzebny? Ja też mam pierwszą wizytę (data) w Setpoint, może któraś z forumowiczek była ich klientką i może coś powiedzieć? Ja zgłosiłam się do centrum za rekomendacją. Jak w ogóle do takiej wizyty się przygotować?

kasiaes Wysłany: 2013-02-19, 12:40   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

kasiakatarzyna, poszedł priv :)

wiktoria151 Wysłany: 2013-03-20, 16:38   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Hej, po dzisiejszej wizycie w Natur House mam ogromną mobilizację do zmiany swojego wyglądu oraz nawyków żywieniowych. Zamysł diety w NH bardzo mi się spodobał, ale nie mogę sobie pozwolić na płacenie 100-130 zł tygodniowo na suplementy diety. Nie wierzę też zbytnio w ich działanie, stąd moje pytanie- czy mogę prosić o namiary na dobrych dietetyków w Warszawie i okolicach, którzy nie biorą kosmicznych pieniędzy za wizytę i kurację, oraz o podanie szacowanego kosztu takiej diety?
Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

Nattka Wysłany: 2013-04-16, 03:07   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Dziewczyny, pozwole sobie na kolejny wpis, "po latach", poniewaz w tej chwili juz nie jestem pod opieka dietetyka od dluzszego czasu. Nadal jednak dostaja od Was maile z prosba o namiary. I nieustannie moge moja panie dietetyk polecic.

Poniewaz w wielu Waszych mailach pojawia sie pytanie jak wyglada moje zywienie teraz, pozwole sobie wklecic fragment maila, ktory napisalam do jednej z Was. To tak dla dodatkowej motywacji :)

Jak wyglada moja sytuacja teraz, czy wrocily dawne nawyki? U mnie chaotyczny tryb zycia w ostatnich latach zdecydowanie nie pomagal. Dawne nawyki wracaja, szczegolnie jesli ma sie stresy. Ale da sie na tym zapanowac, bo juz wiesz, co musisz robic zeby schudnac lub nie przytyc. Regularne niewielkie posilki, ot i cala tajemnica ;)
Bycie pod kontrola dietetyka uczy dobrych nawykow i czasem pozwala na odkrycie nieznanych mozliwosci organizmu: Przyklad: nauczylam sie, ze kawa jest mi zupelnie niepotrzebna do przetrwania w pracy, jesli zjem sniadanie. Zatem kawe pije dla przyjemnosci (w weekend), a nie dla koniecznosci. Nauczylam sie rowniez zyc wlasciwie zupelnie bez pieczywa, co bardzo przydalo sie na emigracji - ani maz ani ja nie cierpimy z powodu braku polskiego chleba :) Poza tym, jesli wiesz ze przy zdrowym odzywianiu lepiej spisz, masz lepsza cere, lepsze wlosy i ogolnie wiecej energii, to sila rzeczy powstrzymujesz sie przed powrotem do zlych nawykow. Ale lekko nie jest :)

Powodzenia!

Moj singapurski rower jest w kolorze Tiffany Blue, wiec znowu nie ruszofy :-)

aida37 Wysłany: 2013-04-16, 21:47   

Witam,
Również chciałam podzielić się doświadczeniem. Korzystałam z usług pani dietetyk, która okazała się bardzo konkretna i świetna w tym, co robi. Poleciła mi ją szwagierka. Dietę pani M.dopasowała do mnie, więc jadłam, to co lubiłam i bez problemu wróciłam do wagi sprzed ciąży. Strona pani /ciach/. Szczerze polecam!

polecam regulamin forum, swietna lektura na upalny wieczor! VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2013-08-07, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

Johanna89 Wysłany: 2013-08-06, 20:29   

Jeśli szukasz dobrego dietetyka z Warszawy to polecam Ci skorzystanie z opcji opłacenia reklamy zgodnie z regulaminem forum. Udzielą Ci fachowych i rzetelnych porad, pomogą ustalić plan diety, powiedzą, czego powinnaś unikać, żeby nie przytyć. Skorzystałam z ich usług i udało mi się zrzucić aż dwanaście kilogramów. Tobie też mogę śmiało ich polecić.
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2013-08-07, 07:22, w całości zmieniany 1 raz  

kote21 Wysłany: 2013-10-18, 08:46   

moge polecic dobrego i sprawdzonego dietetyka z warszawy, jest skuteczny i bardzo mi pomógł, pozdr

Alix Wysłany: 2013-11-10, 17:02   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Dziewczyny, które chodziły do Set Piont, ajkiego rzędu to są koszty? Bo na stronie mają wszystko poza konkretnymi liczbami :oczami:

A może ktoś kogoś jeszcze może polecić?

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Medow Wysłany: 2013-11-13, 07:39   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Alix napisał/a:

też wyciągnę :)
polećcie proszę kogoś skutecznego :padam:

letnie cuda

Myorek Wysłany: 2013-11-13, 08:27   

Też mam taką samą prośbę. Potrzebuje dietetyka. Prosiłbym o informację na priv.

Pozdrawiam,
M.

MartynaNowa8 Wysłany: 2013-11-17, 11:15   

w /ciach/ jest dobry dietety, korzystałam z jego pomocy przed ślubem chcąc schudnąć i w sumie zmienić nawyki żywieniowe... bardzo przyjemna atmosfera i fachowi specjaliści

regulamin VI,4 Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2013-11-22, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  

Sylvana Wysłany: 2013-11-17, 14:57   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z G
Alix napisał/a:
Dziewczyny, które chodziły do Set Piont, ajkiego rzędu to są koszty? Bo na stronie mają wszystko poza konkretnymi liczbami :oczami:

To zależy ile się chce schudnąć, dlatego nie ma cen.
Wizyta kosztuje chyba 90 zł (ale ja byłam z 3 lata temu), podczas której są robione pomiary (woda, mięśnie, tłuszcz), spisywane nawyki żywieniowe, mówi się ile się chce schudnąć itd i wtedy dietetyk ustala, czy ta waga będzie ok ( ja chciałam za dużo i mi odradziła, że będę źle wyglądać ) ile to będzie trwało, a co za tym idzie kosztowało.

Ja za - 5 kg zapłaciłam ok 600 zł. Ale na stałe zmieniłam nawyki żywieniowe.
Jak coś, zapraszam na priv

bottila Wysłany: 2013-12-01, 22:08   

A czy w ogóle taki dietetyk ma sens kiedy nie ma się motywacji w sobie, wsparcia ze strony najbliższych:( Ja już sama nie wiem...

elara Wysłany: 2013-12-19, 17:04   

widze ze temat umiera naturalnie wraz z rozpoczęciem się zimy, ja chciałabym uzyskac jednak jakies info bo od wiosny to za późno :( a jeszcze święta przed nami i obżartwo totalne :P

annsiem Wysłany: 2014-01-14, 08:56   

Nattka, czy mogłabym dostać na priva namiary na Twoją dietetyk z Warszawy? Bardzo dziękuję :)

Odpowiedz do tematu