Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
lejla Wysłany: 2009-09-21, 18:55   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja tez mogę się pochwalić spadkiem wagi. W 3 miesiące 13 kg, i jak na razie waga stoi. Nie wiem czy mogę polecić stronę. Nie spotkałam się z żadnym dietetykiem, ale zależało mi na stracie wagi, więc w formularzu bardzo dokładnie opisałam mój tryb życia, sposób odżywiania się (totalnie do bani) i takie tam inności. Dietę dostawałam co tydzień, co tydzień tez musiałam podawać swoją wagę. Nie chodziłam głodna, wkurzona, nic z tych rzeczy, co przy innych dietach było nagminne. Jedzenie pyszne, urozmaicone. Teraz mam zamiar od października wrócić na te dietkę, bo czułam się super.

smoli Wysłany: 2009-09-22, 11:37   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z G.
Nattka,

Ja również poproszę namiar na dietetyczkę i informację o kosztach. Dziękuję!

Szymon & Igor

Targowisko: Zabawki 0-3 lata

White-Orchid Wysłany: 2009-10-07, 12:47   

Jak do nas trafilas?: Przypadek
Byłabym wdzięczna za namiary (na priv) do dietetyka, o którym pisała Nattka. Wysłałam jej wiadomość, ale cisza, a bardzo zależy mi na czasie.
Więc prośba do dziewczyn, które uzyskały od niej informacje o dietetyku i cenach - poratujcie :)

Za sobą zostawić wszystko.
I nie oglądać nigdy się.
Może zapomnieć.

Cheetah Wysłany: 2009-10-12, 07:27   

A ja tej Pani [o, której tu głównie mowa była] nie polecam - byłam i niestety bez zachwytu. Zdecydowałam się na chwilę współpracy z nią, ale mocno się zawiodłam w sumie. Natomiast bardzo polecam wątek o diecie proteinowej i o bieganiu. W połączeniu daje dobre wyniki :)

Cheetah

"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

White-Orchid Wysłany: 2009-10-13, 21:41   

Dziękuję za odpowiedź :-)
Ze strony Nattki wciąż cisza, umówiłam się zatem do dietetyka znalezionego przez moją mamę, pójdę z wynikami badań, sprawdzę co i jak, może coś mi pomoże. A dieta proteinowa wygląda bardzo zachęcająco - jak dietetyk mi nie przypasuje to wystartuje z nią od końcówki października :P Chociaż po co tyle czekać ;)

Aaaa, biegać nienawidzę - więc nie ma szans :( Jeśli już to taniec, tenis albo aerobik :)

I nie oglądać nigdy się.
Może zapomnieć.

Rudasek Wysłany: 2009-10-23, 15:45   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z prywatnej skrzynki ;)
Ja też już dorosłam do wizyty u dietetyka. Zamierzałam się zapisać do dietosfery, ale teraz mam wątpliwości :/

Nattko, odezwij się, powiedz jak tam Twoje wyniki?

White, a Ty już po wizycie? Jesteś zadowolona?

Miki
Krzyś

White-Orchid Wysłany: 2009-10-24, 10:13   

Rudasek, ja już po wizycie. Była to moja pierwsza w życiu wizyta u dietetyka, więc nie mam żadnego porównania. Zaznaczę jeszcze, że dietetyka znalazła mi mama w internecie :hyhy: Nie był to nikt polecony, ale poczytałam o tej Pani trochę na jej stronie i się zdecydowałam.
Jestem zadowolona. Dostałam plan diety na 7 dni, bo o taki poprosiłam. Sama wizyta polegała oczywiście na zważeniu mnie i dłuuuugim wywiadzie :-) Na temat mojego trybu życia, sposobu żywienia, zdrowia, ulubionych i nielubianych produktów i dań, oczekiwań co do wagi.

Powiem tak: nie zostałam jakoś szalenie zaskoczona tą dietą. Wynika to pewnie z tego, że dosyć dobrze orientuję się w tym, jak powinno wyglądać zdrowe odżywianie się i jakie są reguły bezpiecznego odchudzania. Niemniej jednak potrzebowałam takiej "opieki" dietetyka. Bo wiem, że samej nie chciałoby mi się układać planu diety, a w sytuacji kiedy na to się decyduję, płace i co najważniejsze jestem w stałym kontakcie z dietetykiem i mam wizyty kontrolne, to jestem o wiele bardziej zmobilizowana.

Zaczynam jutro albo od poniedziałku, w zależności kiedy zrobię zakupy :) Spotkanie z dietetykiem za dwa tygodnie.
Acha, sama dieta została dostosowana do mojego trybu życia, planu dnia, uwzględnione w niej są moje ulubione produkty, i co ważne, nie są to jakieś skomplikowane dania z kosmosu.

Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo dopiero startuję, dam znać po kilku tygodniach jak sprawdza się dieta, jak sprawdza się dietetyczka, kontakt z nią i jak wyglądają kolejne spotkania.

Powodzenia Rudasku!

I nie oglądać nigdy się.
Może zapomnieć.

Rudasek Wysłany: 2009-10-26, 09:29   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z prywatnej skrzynki ;)
No to trzymam kciuki i życzę wytrwałości.

A ja dziś rozmawiałam z koleżanką z pracy i okazało się, że nasza firma ma zniżkę w Multimedzie i dziewczyny tam chodzą do dietetyczki. Podobno tez jest fajna. Może się tam wybiorę. A dziś zakupiłam GW z dodatkiem o diecie 1000 kalorii. Jest dieta na tydzień plus dodatkowo ćwiczenia przyśpieszające metabolizm. Od czegoś trzeba zacząć.

Miki
Krzyś

Ajuto Wysłany: 2009-10-27, 15:43   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: dzięki Brydzi :)
Nattka ja bardzo poproszę o namiary na Twojego dietetyka. Po ciąży zrzucałam wszystko, ale mam nadmiary po poprzedniej, wiec czas na odchudzanie.

Nasza wesoła rodzinka

audia1   Wysłany: 2009-11-04, 12:10   Dietetyk-Warszawa

Ludzie słuchajcie!
Poszłam do dietetyka! Po namowach mojego męża oczywiście bo do tej pory byłam święcie przekonana ze sama jak będę chciała to schudne:) Ale jeszcze jedne święta i cała garderoba będzie do wymiany.
Dostałam dietkę:) Na 2 tygodnie. Żarcie normalne, w sumie to co jadłam do tej pory a nie jakieś skomplikowane i łatwe do ugotowania, więc od razu mój mąż je to co ugotuje:)
No ale to co chciałam powiedziec to to, że dietetyk to w sumie nic strasznego:) Nie bójcie się isc do dietetyka, naprawde polecam taką wizyte. a i jeszcze dostałam listę przepisów na święta co mam po nich nie przyty i jakieś fajne triki do zastosowania w kuchni.
A bylam w poradni MediFit, zobaczymny tylko czy dietka będzie działac, zaczęlam dzisiaj dopiero. W razie pytan piszcie!

grodzka17 Wysłany: 2009-11-07, 17:25   

hej;)czy mogłybyście mi podać namiary i koszt wizyty u dietetyka?zamierzałam się wybrać do dietosfery;)którą Panią dietetyk polecacie?Czy trzeba zrobić jakies badania przed wizytą?? :oczami:

Cheetah Wysłany: 2009-11-08, 20:20   

grodzka17 napisał/a:
hej;)czy mogłybyście mi podać namiary i koszt wizyty u dietetyka?zamierzałam się wybrać do dietosfery;)którą Panią dietetyk polecacie?Czy trzeba zrobić jakies badania przed wizytą?? :oczami:

Cena to około 1600 zł za program 4-miesięczny. I jeśli chodzi o Dietosferę to nie trzeba robić żadnych badań.

Cheetah

"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

grodzka17 Wysłany: 2009-11-08, 20:25   

Dzięki Cheetah ;) ;)

iniesia Wysłany: 2010-02-24, 10:44   

cześć dziewczyny, podjęłam właśnie próbę odchudzania Męża, jest sukces, bo sam się już do tego przekonał, niestety na razie, pomimo wielu ograniczeń waga stoi w miejscu, jeśli macie sprawdzonego dietetyka byłabym wdzięczna za kontakt, z góry dzięki

iniesia Wysłany: 2010-02-24, 10:58   

Natka i aga w-wa, jesli mogę prosić o namiary na Wasze dietetyczki na priva będę wdzięczna

Odpowiedz do tematu