Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
grodzka17 Wysłany: 2010-02-25, 13:24   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

No to się pochwalę. Dzięki mojej dietetyczce schudłam 13 kg od 4 grudnia(oczywiście minus święta,sylwester itd:D).Jeszcze 7 kg brakuje mi do "idealnej"wagi.Dziewczyny naprawdę warto wybrac się do specjalisty.Nie głodzę się(jak kiedyś ) i chudnę;) :rotfl:

martaKom Wysłany: 2010-04-20, 10:07   

Ja bardzo bardzo polecam lblabla. Jest przemiła i przede wszystkim bardzo nam pomogła. Chodziliśmy do niej z mężem i oboje pięknie schudliśmy. Oczywiście on więcej i szybciej co strasznie mnie wkurzało, ale podobno mężczyźni tak mają :-/Mi spadło 12 kg, a Markowi 18,5 :-) Program żywieniowy jest super i nie bójcie się dietetyka :-) Jedzonko na prawdę jest pyszne, dieta nie wymagająca czasu no i bez uczucia głodu. My już zakończyliśmy takie dokładne przestrzeganie bo cel został osiągnięty, ale powiem Wam że to czego się nauczyliśmy czyli ta regularność, porcje itd stosujemy cały czas bo po prostu lepiej się czujemy. No i jak tak jem to mam lepszą cerę :hurra:

edytowalam tresc uznana za reklame/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2010-04-20, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  

Anetuś Wysłany: 2010-04-20, 10:13   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
martaKom, dzięki za reklamę! :ok:

Dreamgirls

Sylvana Wysłany: 2010-05-18, 10:53   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z G
Ja od dziś zaczęłam dietę od dietetyka. Wcześniej chudłam na SB, ale natrafiłam po pierwsze na opór materii, po drugie problemy z motywacją :zdegustowany:

Dieta została stworzona pode mnie, tak jak któraś z was pisała, wzięto pod uwagę tryb życia, upodobania kulinarne itd. Bardzo dłuuugiii wywiad. zostałam tez zważona na jakims kosmicznym sprzęcie pokazujący dokładnie ile ma tłuszczu, kości, mięśni itd.
Nie przedstawiałam żadnych badań, ale generalnie ja nie mam żadnych problemów zdrowotnych (o co zostałam szczegółowo wypytana)
Do zrzucenia 5kg, termin 4 do 5 tygodni. Mąż podłączył się do diety z tym, ze ma 2 razy większe porcje.
Wszystko jest łatwe do ugotowania, są tez 2 dni płynne. No zobaczymy jak damy radę. Motywacja jest duża...samo to że zapłaciłam nie małą kasę jest dla mnie największą motywacją...bo ja z tych skąpych :hyhy: Trzymajcie kciuki

navacho Wysłany: 2010-05-18, 11:00   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z forum
Sylvana, trzymam, bo sama od dwóch tygodni jestem na takiej właśnie diecie od dietetyka. Kasa działa motywująco, a poza tym dieta jest naprawdę smaczna i dla mojego męża nie muszę osobno gotować na szczęście.
Powodzenia :hyhy:

kasia1234 Wysłany: 2011-03-26, 20:28   

Hej a ja właśnie jestem na diecie, którą mi rozpisała dietetyk. Na razie 6kg mniej ale przede mną cel ok 12kg mniej. :oczami: Zawsze zaczynałam jakaś dietę i szybko się zniechęcałam. Ale tym razem jest inaczej o dziwo dieta mi pasuje i jestem na niej już 5tyg. Moje odczucia - z dietetykiem jest łatwiej.

podejrzenie reklamy.carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2011-03-26, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  

Tomek_1988 Wysłany: 2011-07-07, 19:12   Dobry dietetyk w Warszawie - most wanted!

Witam Drogie Panie,

W prawdzie kobietą nie jestem ale wujek google zasugerował mi, że będzie to najlepsze miejsce dla znalezienia rozwiązania mojego problemu.

A więc do rzeczy.
Zdaję sobie sprawę że temat pewnie wałkowany już nie raz ale chciałbym otrzymać jakieś aktualne informacje więc zakładam nowy wątek.

Poszukuję dobrego dietetyka w warszawie. Dobrego czyli mam na myśli takiego, który ułoży mi dietę smaczną, prostą, realną, będzie się "opiekował moim żywieniem" a jeszcze gdyby przy okazji mnie nie zrujnował to już w ogóle byłoby super.

Generalnie co o mnie to:
Jestem studentem, mam trudne studia więc w roku akademickim siedzę od rana do rana przy komputerze i stąd moja duża nadwaga. W wakacje mam trochę czasu więc chciałbym się skupić na zdrowiu i wyglądzie.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby za polecenie kogoś dobrego w dziedzinie dietetyki. Takiego kto ułoży mi dietę, jakieś suplementy jeżeli to konieczne + ew. plan treningowy.
W poprzednich tematach przeczytałem, że "dietosfera" koło arkadii jest niby warta uwagi ale super byłoby gdybym uzyskał jeszcze jakieś sprawdzone rekomendacje.

Pozdrawiam i z góry dzięki

;-)

nata Wysłany: 2011-07-07, 19:44   

Poważnie uzależniona

Pewnie zaraz ktoś z licznikiem postów równym 1 da odpowiedź i poleci najlepszego dietetyka na świecie :rotfl: I w dodatku dziwnym trafem będzie miał to samo IP co Tomek_1988 :oczami:

:clover: :clover:

Kirka Wysłany: 2011-07-07, 19:47   

Starsza Kobieta

ej, poczekajmy i dajmy szanse uczciwym ;)

:police:
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2011-07-07, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

hela Wysłany: 2011-07-07, 19:47   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Zaskakujące, ale wpisując w Google "dietetyk Warszawa" jakoś nie znalazłam naszego Forum, a masę stron do konkretnych instytucji.... :oczami:
Tomek_1988, nie wysilałbyś się :cisza:

My <3

MarMaja Wysłany: 2011-07-07, 20:10   

Starsza Kobieta

Tomek_1988, nie potrzebny Ci dietetyk! Żaden!
Dobrze trafiłeś, u nas masz wszystko. To chyba intuicja :cool2:
My tutaj odchudzamy raz, dwa. Metody mamy trochę niekonwencjonalne, ale działają.
W gardło się wbijemy, krwi upuścimy. Stres podkręcimy, że wszystko w gardle staje i z rąk leci. Ciśnienie też podniesiemy tak, że o kawie w mgnieniu oka zapomnisz, a tłuszcz sam spalać się będzie z tego podgrzania.

Mówię Ci nic nie szukaj, bo już wszystko znalazłeś! :cwaniak:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Bachun Wysłany: 2011-07-07, 21:25   

MarMaja :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:police:

m. Wysłany: 2011-07-07, 21:35   

Zapraszam do tego wątku.

Babeczki z rodzynkiem

Tomek_1988 Wysłany: 2011-07-07, 22:03   

Widzę, że wszystkim osobom powyżej wydaje się, iż są bardzo mądre i dzięki swej "ponadprzeciętnej inteligencji" potrafią w mgnieniu oka przejrzeć każdy marketingowy spisek. Gratuluję.

Niech któraś z tych "mądrych" osób wpisze w google "dietetyk warszawa forum" - wyskoczy właśnie ten temat podany w linku przez osobę nie próbującą sobie sztucznie dodać parę punktów IQ w przeciwieństwie do reszty wypowiadających się.

Chyba logiczne że jak wpiszemy "dietetyk warszawa" to wyskoczą ofert firm a nie wypowiedzi ludzi nt. dietetyków.

"Dziękuję za pomoc".

Dzej Wysłany: 2011-07-07, 22:14   

Starsza Kobieta

Tomek_1988 napisał/a:
Niech któraś z tych "mądrych" osób wpisze w google "dietetyk warszawa forum"

No i prawdę gada, link babińcowy wypada jako czwarty.. Hela, głupio Ci? :P ;)

A tak na poważnie, nie praktykujemy tu dublowania wątków, więc ten zapewne zostanie zamknięty przez moderatora..

"Każdy cytat w Internecie wygląda na prawdziwy" Józef Piłsudski

Odpowiedz do tematu