Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
Tomek_1988 Wysłany: 2011-07-07, 22:22   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Też nie jestem zwolennikiem dublowania ale w tym temacie ten dietetyk koło arkadii jest polecany a może jest jakiś inny lepszy. Dlatego założyłem nowy temat.

hela Wysłany: 2011-07-08, 07:55   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dżej napisał/a:
Tomek_1988 napisał/a:
Niech któraś z tych "mądrych" osób wpisze w google "dietetyk warszawa forum"

No i prawdę gada, link babińcowy wypada jako czwarty.. Hela, głupio Ci?

Wpisałam "dietetyk Warszawa" i niestety widzę same strony odchudzaczy :oczami: Nie wpadłam na to, żeby dopisać "forum".
Tak, głupio mi ogromnie, idę sobie dodać parę punktów IQ :rotfl: ;)

My <3

Kirka Wysłany: 2011-07-08, 08:12   

Starsza Kobieta

Tomek_1988, jesli jestes tak biegly "informatycznie" to zalecam zapoznanie sie z tym tematem i podforum Lightowo Fitnessowo.

Scalilam dublujace sie watki.

:police:

anitabuz Wysłany: 2011-10-18, 08:26   Polecam!!!
Anita

Dziewczyny polecam wam super Pania dietetyk!

Nareszcie chudnę, a do tego nie chodzę głodna!
Ułożyła mi dietę, w tym mam i zawsze cos słodkiego i do tego chudnę!
Nareszciem nie ktos zmotywował! Pani X pracuję w w instytucie zywności, więc umie odchudzic i doradzić!

Linka wam załaczam do Pani dietetyk w Y na Z

www.reklamajestplatna.pl
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2011-10-18, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  

babeczkamuss Wysłany: 2011-11-04, 15:02   

hej dziewczyny, moja koleżanka była u świetnego dietetyka. Schudła o ile wiem 14 kg w 12 tygodni. wygląda rewelacyjnie i podobno jest przystojny:D chyba sama się do niego wybiorę. Zapytam jej o namiary i wam podam jak już będę wiedzieć a nazywa się jakoś tak.

prosze o ponowne zapoznanie sie z regulaminem, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2011-11-04, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

adart
[Usunięty]
Wysłany: 2011-11-21, 13:28   

Ja osobiście przetestowałam poradnię SetPoint i bardzo polecam. Schudłam 14 kilo i to jakieś 1,5 roku temu i efekty utrzymują się nadal, a moje nawyki żywieniowe się zmieniły na stałe i nie odmawiam sobie ulubionych potraw i smakołyków.
Przede wszystkim jednak potrzebna jest silna wola i zaparcie oraz trening bo sama dietą cudów się nie zdziała, jeśli chodzi o dłuższą metę.

september Wysłany: 2011-12-29, 18:11   

do poradni chodzę od 4 tygodni schudłam 4 kg. Póki co jestem zadowolona,, ale nie wiem jak będzie dalej, bo przede mną wyjazd na narty i boje się, że przytyję :zalamany: . moja panie dietetyk mnie uspokaja, że sobie poradzę ale wiecie jak to jest łatwiej radzić niż samemu zmagać się z pokusami ;)

idę robić kaszę z orzechami i cukinią jutro na obiad oraz sałatkę z łososiem na kolację :) pewnie będzie pycha

reklama jest platna, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-09-03, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

anitabuz Wysłany: 2012-02-23, 21:15   
Anita

Od ostatniego mojego postu jestem o 20 kg lżejsza i moje nastawienia do życia i świata nigdy jeszcze nie było tak pozytywne. Nadal jest pod opieką Pani, która też przyjmuje w poradni. Każdemu z was życzę tak super współpracy z kompetentnym dietetykiem.

Prosze nie lamac regulaminu!!! Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-02-27, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  

ANIA1985 Wysłany: 2012-02-26, 18:11   dobry dietetyk

Czasc,
polecam swoja pania dietetyk - dzięki niej schudlam po ciąży i teraz utrzymuję wagę. Nauczyła mnie prowidłowych zasad komponowania posiłków dzięki czemu mogę zdrowo karmić swoich najbliższych. Dzięki niej wiem jak czytać etykiety, i wybierać odpowiednie produkty.
Babka podchodzi bardzo indywidualnie do wszystkich pacjentek - poleciłam ją swojej koleżance ktora też była zadowolona - też bardzo indywidualnie do niej podeszła.
Kontakt jest na babiniec-cafe.pl polecam kazdemu ;)

Prosze przestrzegac regulamin, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-02-26, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  

ssworker Wysłany: 2012-04-19, 10:32   

Mroczny Siepacz

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
A ja Wam muszę wyznać, że bujałam się dosyć długo z dietetykami w Warszawie. Jeszcze niedawno byłam o kilkanaście kilogramów cięższa. Nie mogłam zajść w ciąże, a gdzieś wyczytałam, że po schudnięciu jest to dużo łatwiejsze. No i zaczęły się moje pielgrzymki. Byłam w IŻŻcie i dwóch innych poradniach. Owszem chudłam - tylko potem kilogramy wracały jak bumerang. W końcu koleżanka poleciła mi młodą panią dietetyk, która przyjeżdżała na wizyty domowe. Efekt - schudłam 15 kilo, a 3 miesiące później zaszłam w ciążę!!! Pierwsza osoba, która potrafiła jasno wyjaśnić mi błędy, które robiłam i dobrze mnie zmobilizowała. Niedawno znów u niej byłam w sprawie tego jak się odżywiać w sprawie ciąży. Niestety pani Ania nie jeździ na razie na wizyty domowe, tylko przyjmuje w takim salonie kosmetycznym /podejrzenie reklamy/. To się chyba nazywa /podejrzenie reklamy/. Tak czy owak, bardzo polecam.
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2012-04-20, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

alacho1984 Wysłany: 2012-04-20, 11:43   

Hej, muszę odchudzić sie po ciąży. Natka czy mogłabym prosić o namiar na Twojego dietetyka?? Będę ogromnie wdzięczna :-)

m. Wysłany: 2012-08-18, 09:39   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Wyciągam!

Potrzebuję sprawdzonego dietetyka. Może któraś z Was ma namiary na dietetyczkę Nattki?

Babeczki z rodzynkiem

kassandra Wysłany: 2012-08-18, 11:44   

Net włączony- gar z zupą spalony
zbożująca w buszu

adart napisał/a:
Ja osobiście przetestowałam poradnię SetPoint i bardzo polecam. Schudłam 14 kilo i to jakieś 1,5 roku temu i efekty utrzymują się nadal, a moje nawyki żywieniowe się zmieniły na stałe i nie odmawiam sobie ulubionych potraw i smakołyków.
Przede wszystkim jednak potrzebna jest silna wola i zaparcie oraz trening bo sama dietą cudów się nie zdziała, jeśli chodzi o dłuższą metę.

A do kogo chodziłaś? Ja chodzę do Alicji aktualnie i wszystko było by OK gdyby nie moja słaba motywacja :zdegustowany:

Patience, use the Force, think.

adart
[Usunięty]
Wysłany: 2012-08-21, 19:49   

ja chodziłam do Kasi, ale ona już tam nie pracuje, a teraz spotykam się z Ewą i jest ok. Ja miałam mega motywacje, zdjęcie z wakacji w stroju kąpielowym, na którym wyglądam jak moja mama (nawet mój rodzony brat się pomylił i to był ten moment krytyczny) zdjęcie wisi do dziś na lodówce ;-)

alacho1984 Wysłany: 2012-08-25, 19:33   

Dziewczyny, ja z kolei polecam xxx. Sama jeszcze 4 miesiące temu szukałam dietetyka, a teraz jestem już 14,5 kg szczuplejsza :-) Oczywiście nawyki trzeba zmienić, nie ma przebacz, ale motywacja jest ogromna! Tym bardziej jak na każdym spotkaniu widzę super efekty w spadku tłuszczu. Jedzenie jest smaczne i szybkie (co dla mnie, która zawsze jest w niedoczasie jest ważne). Mam nadzieje że utrzymam te nawyki raz na zawsze i waga już nigdy nie wzrośnie. Teraz jestem na etapie "wyjście z programu". Czyli zwiększamy ilosć jedzenia, choć tak na prawdę wcale nie potrzebuje już więcej :ok:

prosze przestrzegac regulamin, VI.4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-09-03, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu