Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecany dietetyk w Warszawie
Autor Wiadomość
Emiliaa Z Wysłany: 2012-09-03, 10:04   Dietetyk Warszawa
Pampersa mi dali i nowym nazwali

W Warszawie polecam Panią - dietetyczkę z XXX. Chodzę do niej już od ponad 7 miesięcy. Na początku chciałam schudnąć, żeby przygotować się do ciąży - stracić kilogramy i nauczyć się jak zdrowo jeść. Było trudno, bo moja motywacja i dążenie do celu wymagało sporej pomocy i wsparcia ze strony mojego dietetyka, ale udało się. Schudłam 9 kg, po 4 miesiącach zaszłam w ciążę już szczupła i zdrowa :) Teraz spotykam się z Panią na kontrolę i konsultacje, które pomagają mi prawidłowo jeść w czasie ciąży i dbać o maluszka. Polecam gorąco!

prosze przestrzegac regulaminu VI.4 Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-09-03, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  

owca Wysłany: 2012-09-06, 08:48   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

m. napisał/a:
Wyciągam!

Potrzebuję sprawdzonego dietetyka. Może któraś z Was ma namiary na dietetyczkę Nattki?

Ja tez bym poprosiła o dane dietetyczki Nattki :) A może macie kogoś sprawdzonego na Ursynowie?

KaczuszkaM Wysłany: 2012-09-10, 06:55   

Cześć dziewczyny
mam 25 lat i sporo nadwagi.. :(
odchudzałam się różnymi dietami, ogolnie jestem na bilansie ponad 20kg mniej, ale żeby dojsc do rezulatatow rzedu 60-70 - nie potrafie sobie poradzic.
jak schudne kilka kilogramow to zaraz jest problem bo w dwa tygodnie wraca z nawiazka...
potrzebuje dobrego dietetyka, który mi ułozy jakos to wszystko i sprawi, ze jak schudne 6-7kg to nie bede po miesiacu płakać ze mam + 9 :( ((

pomóżcie na priv.
najchętniej południowa Warszawa.

karolina_4 Wysłany: 2012-09-17, 10:35   

oj ja tez mam problem znów przytyłam 5 kg i leci ciągle w górę :( a nie potrafię się skutecznie się odchudzić, jeśli wasze dietetyczki/cy na prawdę pomagają proszę o napisanie mi na priv namiaru i cenę za wizytę.
z góry dziękuje!!!!

eshai Wysłany: 2012-09-21, 15:09   

możecie mi podac dane dietetycznki nattki?

aida37 Wysłany: 2012-10-22, 21:21   Dla potrzebujących.

Witajcie,
Zauważyłam, że kilka osób tutaj poszukuje sprawdzonego dietetyka. Takiego, który z Wami porozmawia, dowie się wszystkiego, co będzie mu potrzebne do przekazania diety, która będzie smakowała, odpowie na maile, a nawet odbierze telefon od klientki w potrzebie. Taką właśnie osobę ostatnio odnalazłam :) Pani IKSINSKA mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i zaangażuje się w pracy z pacjentem. Dodatkowo przygotowuje jeszcze listę zakupów, co mi osobiście bardzo się spodobało, bo u poprzedniej dietetyczki zawsze męczyło mnie spisywanie co tym razem muszę kupić.

reklama jest PLATNA, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-10-23, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  

karolina_4 Wysłany: 2012-10-23, 17:10   

prosze napisz mi na priv dane! :)

Nadia0504 Wysłany: 2012-10-23, 17:23   

Net włączony- gar z zupą spalony

Dzisiaj byłam pierwszy raz u dietetyka, wróciłam dobita :mur: sobą, patrzyła na mnie jak na ufo i chyba ze wstydu schowam się pod własne buty, jak za 5 dni będę musiała się u niej zważyć i nie schudnę ani grama.
Jeśli to jej sposób na "grubasa"... to zobaczymy czy na mnie podziała :cwaniak: , ale czuję się jakby to ująć bardzo "zobowiązana". Do chudnięcia.

kasiaes Wysłany: 2012-11-13, 09:36   

Witajcie drogie Panie. właśnie dołączyłam do Waszego szacownego grona ponieważ mam problem i bez pomocy sobie nie dam rady. Za 7 miesięcy biorę ślub i bardzo chcę schudnąć około 15 kg (mam nadwagę, to jest sensowna ilość, także spokojnie). Do tej pory raz tylko się odchudzałam naprawdę Dukanem, schudłam właśnie wymarzone 15 kg ale po 2 latach wszystko wróciło... postanowiłam iść do dietetyka. Niestety w większości miejsc które sprawdzałam/ polecanych/ to są straszne koszty za cały pakiet usług... Bardzo bym Was prosiła o namiary na dobrych dietetyków w Warszawie którzy nie biorą jakichś kosmicznych pieniędzy. Mam silną motywację, mam nadzieję że podołam... pozdrawiam wszystkie pogromczynie kalorii!

klaudia1701 Wysłany: 2012-11-18, 21:23   

Net włączony- gar z zupą spalony

Podłączam się, też bez dietetyka nie dam rady , czy któraś z Was byla w Medifit?

Share Wysłany: 2012-11-20, 23:09   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
Znacie moze kogos kto odchudzał sie w Vimedzie? Slyszalam o niezwyklych efektach, dwa widzialam na wlasne oczy, ale cena mnie niestety odstrasza. Ciekawa jestem czy jest moze jeszcze w Wawie inne miejsce gdzie diete uklada sie na podstawie alergenow z krwi. Podobno Lux Med mial to tez wprowadzic, ale dzwonilam na infolinie i Pani nic nie wiedziala o tym.

kasiaes Wysłany: 2012-12-13, 10:13   

dobra drogie Panie, jutro mam 1 wizytę u dietetyka. zaczynam od nowego roku i nie ma zmiłuj! na to konto wczoraj zjadłam chipsy a dziś pączka na śniadanie :D :D:D i 2 razy w tygodniu piekę ciasta póki mogę :P oj najbiedniejszy to będzie mój narzeczony jak mu zmienię menu :P i zacznę jakąś paszę serwować :masakra:

Nattka Wysłany: 2013-01-04, 11:12   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Dziewczyny, wszystkie z Was, ktore pisaly do mnie w sprawie dietetyka i dopytywaly sie w tym watku, bardzo przepraszam za brak odpowiedzi, ale wieki cale nie bylo mnie na babincu i dopiero niedawno wrocilam :zawstydzony:
Nie uzywam rowniez konta mailowego, ktore z Babincem bylo powiazane, zatem nie widzialam powiadomien.

Nadal moge serdecznie polecic moja Pania Dietetyczke, mimo ze korzystalam w jej uslug w 2009 roku. Jesli jestescie zainteresowane, zapraszam na priv :)

Edit: ech, literowki...

Moj singapurski rower jest w kolorze Tiffany Blue, wiec znowu nie ruszofy :-)

pumaniekuma Wysłany: 2013-02-10, 23:30   

Poproszę o namiary na dietetyczkę Nattki, dziewczyny pliss na priiv... :-)

Nattka Wysłany: 2013-02-11, 04:49   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
pumaniekuma, odpisalam na priva.
Widac jestes bardzo zdeterminowana, skoro o namiary prosisz i mnie na privie i dziewczyny w tym watku ;) Powodzenia!

Przy okazji uwaga do wszystkich potencjalnie o to pytajacych: nie ma sensu bym podsylala Wam swoj przykladowy jadlospis. Jadlospis ukladany jest dla kazdej osoby indywidualnie, zgodnie z jej preferencjami. Zatem to, co jadlam ja, mogloby Wam zupelnie nie podejsc :zawstydzony:

Moj singapurski rower jest w kolorze Tiffany Blue, wiec znowu nie ruszofy :-)

Odpowiedz do tematu