Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaż/e
Autor Wiadomość
wiewióra Wysłany: 2016-07-12, 07:05   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja mam napis na stopie i jestem bardzo zadowolona. Planuje kolejny tatuaż. ;)

ankha Wysłany: 2016-07-12, 15:55   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ja jestem zdecydowana- za długo się czaiłam a teraz wreszcie mam odwagę i pomysł (mimo próśb męża żeby tego nie robić).
Termin ustalony, projekt zamówiony, zadatek zapłacony. Pozostaje czekać do końca sierpnia w kolejce :)

Roberta23 Wysłany: 2016-07-26, 12:17   usuwanie tatuażu
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja też kiedyś miałam fazę na tatuaż, zrobiłam sobie go potaniości i wyszedł fatalny... Więcej kosztowało mnie jego usunięcie, ale na szczęście są teraz dobre forum, które radzi sobie w zasadzie z każdym tatuażem.

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-07-27, 07:32, w całości zmieniany 1 raz  

evvela Wysłany: 2016-07-28, 16:25   

a ja mam konkretne pytanie. czy usuwał ktoś post na forum?

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-07-29, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  

Reya Wysłany: 2016-07-30, 07:41   

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Ja sobie w czerwcu zrobiłam na ręce, bransoletkę na nadgarstku. Taką mandale można powiedzieć. Cudo :D

Mariolka89 Wysłany: 2016-08-22, 19:32   

Tatuaże są bardzo intrygujące. Sama mam dwa i chętnie zrobię sobie trzeci. Jednak nigdy nie zdecydowała bym się na tatuaż w widocznym miejscu.

Mariolka

Reya Wysłany: 2016-08-24, 18:12   

A z jakiegoś powodu? Dla mnie ręce czy nogi ok. Ale szyja, twarz głowa to już głupota :)

genowefa-pigwa Wysłany: 2016-11-14, 13:58   

A ja mam trzy i to nie koniec... :)

natix Wysłany: 2016-11-24, 14:33   

Teraz bardzo fajne są tatuaże liniowe. Minimalistyczne, proste. Jeśli, ktoś lnie lubi przesady, to na pewno mu się spodobają.

ankha Wysłany: 2016-11-25, 16:31   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Mój jest dotworkowy i jest najfajniejszy na świecie :)

genowefa-pigwa Wysłany: 2017-01-11, 15:01   Re: Tatuaż/e

campari napisał/a:
podobno zwariowalam, po mani odchudzania opetala mnie mysl, by sobie zrobic tatuaz. Z zamiarem zrobienia sobie go nosze sie od 2 lat, najpierw mialo to byc na moje 30 urodziny, potem pod strachem, ze to baaaardzo boli, szczegolnie w tym miejscu gdzie ja chce sobie zrobic poddalam sie, ale chec i mysli powracaja jak bumerang, a teraz staly sie wrecz napastliwe, bo mysle o tym czesto, ogladam wzory w necie... czy ja naprawde jestem jak to mowi moj maz szalona? czy to cos dziwnego, nienormalnego, nieprzyzwoitego? jesli tak, no coz taka jestem i nawet nie chce zeby mi przeszlo, bo ja ten tatuaz i tak sobie zrobie, tylko musze znalezc odpowiednie studio no i dokladnie dowiedziec sie ile to to bedzie kosztowalo :-D
A Wy co myslicie o tatuazach?

Jeśli wybierzesz wzór, który będzie z Tobą całe życie to polecam. Ból nie jest duży, osobiście myślałam że będzie gorzej. Mam już trzy a jeden z nich to współrzędne geograficzne do miejsca w którym się wychowałam. Mam go nad sercem :)

stokrotka7 Wysłany: 2017-01-30, 19:30   

Ja już długo myślę o jakimś dyskretnym tatuażu ale jednak nie potrafię się w 100% na niego zdecydować i przypuszczam, że będę tak trwać długo w takim stanie... Chociaż może kiedyś się to zmieni.

misiek145   Wysłany: 2017-01-31, 14:23   Re: Tatuaż/e

campari napisał/a:
podobno zwariowalam, po mani odchudzania opetala mnie mysl, by sobie zrobic tatuaz. Z zamiarem zrobienia sobie go nosze sie od 2 lat, najpierw mialo to byc na moje 30 urodziny, potem pod strachem, ze to baaaardzo boli, szczegolnie w tym miejscu gdzie ja chce sobie zrobic poddalam sie, ale chec i mysli powracaja jak bumerang, a teraz staly sie wrecz napastliwe, bo mysle o tym czesto, ogladam wzory w necie... czy ja naprawde jestem jak to mowi moj maz szalona? czy to cos dziwnego, nienormalnego, nieprzyzwoitego? jesli tak, no coz taka jestem i nawet nie chce zeby mi przeszlo, bo ja ten tatuaz i tak sobie zrobie, tylko musze znalezc odpowiednie studio no i dokladnie dowiedziec sie ile to to bedzie kosztowalo :-D
A Wy co myslicie o tatuazach?

nieprzyzwoite hahahaha naprawdę się uśmiałam... ja od niedawna tez mam zaplanowane zrobienie dziary i wcale nie uważam się za dziwna czy nienormalną;-);-P
tatuaże zawsze podobały mi sie u facetów szczególnie rękawy a od niedawna mnie tez naszło że zrobię sobie mały napisik na biodrze. Kobieto to Twoja indywidualna sprawa chcesz zrobić dziarę to rób;-) nie patrz i nawet nie pytaj co inni o tym sądzą to Twoje ciało...alleluja!!!

dobbi Wysłany: 2017-02-01, 06:54   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

oho, ferie się zaczęły i gimby atakują

z pozdrowieniami

Marcinka Wysłany: 2017-02-25, 14:28   

Mi już przyjaciółka zrobiła projekt - połączenie mandali z kwiatem lotosu ale nie mogę znaleźć dobrego tatuażysty...

rozmowy..

Odpowiedz do tematu