Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedszkola i żłobki we Wrocławiu i okolicach
Autor Wiadomość
Kate Wysłany: 2012-04-03, 16:29   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Trzymam kciuki, żebyście się dostali.
Moja koleżanka w tamtym roku składała podanie do żłobka na Wieczystą, jej córka się dostała, ale trochę ją przeraziła liczebność grupy i zrezygnowała.
O Sądowej nic nie wiem niestety.

kometa Wysłany: 2012-04-04, 19:53   

Starsza Kobieta

Na Sądową chodzila coreczka kolezanki - obie byly zadowolone z wyboru :)

MarMaja Wysłany: 2012-04-04, 20:02   

Starsza Kobieta

Ja też słyszałam dobre opinie o tej placówce. Nie bezpośrednio od zaintersowanych, ale pośrednio z drugich rąk, a to jednak trudniej usłyszeć niż te negatywne opinie ;)

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

szeszelka Wysłany: 2012-05-31, 09:23   Re: Przedszkola i żłobki we Wrocławiu i okolicach
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Polecam zdecydowanie przeczytanie regulaminu

edytowalam/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2012-05-31, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  

LuAn Wysłany: 2012-07-26, 09:01   Wyspa Skarbów Kamieńskiego
Chronicznie zaskoczona

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Czy ktoś ma jakies doświadczenia z tym żłobkiem?
Mam do wyboru Kolorowe Misie na Daszyńskiego i Wyspę Skarbów na Kamieńskiego?
Kolorowe Misie są o 350 zł droższe niż Wyspa i zupełnie mi nie podrodze do pracy, ale nie moge znaleźć opinii o Wyspie. Ktoś coś wie?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi:)
Pozdrawiam

AnetaD Wysłany: 2012-08-07, 10:55   

Czy macie jakieś opinie o Klubie Malucha ABC na ul. Rogowskiej na Nowym Dworze? Wysłałam tam synka, chodzi już dłuższy czas ale ostatnio wchodzi do przedszkola ze łzami w oczach. Nawet sama nie jestem w stanie powiedzieć czegoś na temat tego przedszkola. Ciężko coś się tam dowiedzieć. Mam wrażenie, że dzieci się tam nudzą a mój mały boi się pań przedszkolanek. Proszę o opinie.

mloda_mama Wysłany: 2012-08-27, 18:09   

Słyszał ktoś o przedszkolu Mali odkrywcy? Są jeszcze wolne miejsca i zastanawiam się czy się decydować.

Kate Wysłany: 2012-08-28, 11:25   

Ponieważ dostaję sporo privów z pytaniami to napiszę tylko, że moja opinia nt. żłobka/ przedszkola w Radwanicach jest już nieaktualna - Zosia już tam nie chodzi, a dla młodszego syna wybraliśmy inne miejsce - więc mam co raz mniej aktualnych informacji nt. działania tej placówki.

_ania_ Wysłany: 2012-08-29, 07:39   

ania82

Jak do nas trafilas?: Gimbla
a macie jakieś doświadczenia z przedszkolem państwowym nr 71 na Kiełczowskiej?

MarMaja Wysłany: 2012-08-29, 09:11   

Starsza Kobieta

_ania_ napisał/a:
a macie jakieś doświadczenia z przedszkolem państwowym nr 71 na Kiełczowskiej?

napisz pw do ewik ;)

iwona_wroc_ma Wysłany: 2012-08-29, 12:14   Przedszkole Mali odkrywcy

...

Post niezgodny z regulaminem - punkt VI.4, edytowalam - alexa
Ostatnio zmieniony przez alexa 2012-08-29, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  

aselly2 Wysłany: 2012-10-01, 21:12   SIEDZIBA SMYKA NA PSIM POLU

Przestrzegam przed tym miejsce. Moje dziecko chodziło tam prawie dwa lata... przez które brak mojego doświadczenia oraz wiara w to co słyszę od Pań włascicielek oraz przedszkolanek spowodowało że szukałam pomocy u psychologa.
Moje dziecko miało napdy agresji, zaczęło gryźć, gdy się udeżyło, nawet nie można było na niego spojrzeć... pierwszego psychologa zaczęłam szukać po półowie roku przebywania synka w tej placówce. które stwierdził że jest wszystko dobrze... poniej byli następni, aż zdesperowana trafiłam do psychologa który po obserwacji dziecka zalecił obserwację przedszkola.
Zaczęłam wnikać w to co się działo, wypytywać wszystkie Panie o to samo i wyszły straszne rzeczy. Brak zainteresowania, przypięcie łatki... Booże gdy zdałam sobie sprawę co zrobiłam synkowi prowadząć go codzinnnie do tej placówki to nie mogę spać do dnia dzisijeszego.

Synek od roku jest w innej placówce. Cieżka praca nasza, Pań przedszkolanek oraz bardzo ważne, ogromne wsparcie Durektora przedszkola spowodowało, że moje dziecko zaczyna jakoś funkcjonować .... mam tylko proetensje do siebie że przez moją nieuwagę pozostałośći i złe wspomnienia będą miały odbicie na jego psychice już zawsze.
Znajomy sędzia radził nam iść do sądu z tą sprawą... szkoda mi czasu... wolę poświęcić go synkowi.
aselly@o2.pl

MarMaja Wysłany: 2012-10-02, 07:19   

Starsza Kobieta

Ciekawa jestem zdania innnych rodziców :cwaniak: Jakos nie wierzę, ze to taka siedziba Diabła 8)
Niektóre dzieci zwyczajnie nie nadają się do przedszkola :oczami:

Marikka Wysłany: 2012-10-10, 07:50   Przedszkole

Post niezgodny z regulaminem punkt VI.4 - edytowałam, alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2012-10-10, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  

abc
[Usunięty]
Wysłany: 2012-10-10, 19:28   

no a ja się specjalnie zalogowałam , żeby na wątku coś napisać :) więc witajcie

Widzę, że jakaś mama dawała dziecko do Kajtka przy Ukraińskiej - mam pytania i jak po czasie wrażenia?? I jakie zdanie o cateringu? - ponieważ rozważałam danie tam dziecka , ale właśnie dowiedziałam się, że mają tam p.Krzysia - a właściwie przekształconego p. Krzysia na catering Socjalny i to całkowicie mnie zniechęciło :(
Poza tym widziałam, że ktoś dawał do Bajkowych Nutek przy Fabrycznej - dzwoniłam tam ale trzeba czekać na miejsce i moje dziecko przyjęli by ewentualnie dopiero od czerwca, jednak chętnie poczytam czy faktycznie jest tam super.

A moze jakaś mama dała dziecka do przedszkoli założonych przez Familijny Poznań?
No i jeszcze o Tęczową Przystań na Muchoborze też chciałam się spytać może ktoś ma doświadczenia i ewentualnie Akademia Krasnoludka - boczna Krzemienieckiej??

Jeśli chodzi o mnie mogę napisać dla zainteresowanych opinie o żłobku przy ul.Grabiszyńskiej- ja teraz szukam czegoś bo chcę zmienić dziecku placówkę a nie chcę z deszczu pod rynnę się wpakować, więc jeśli ktoś by mógł polecić jakaś placówkę w tych okolicach Muchobór W. Nowy Dwór, Oporów to byłabym wdzięczna, a jeśli odradzić również chętnie poczytam
dzięki

Odpowiedz do tematu