Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie wino na wesele?
Autor Wiadomość
Oleta Wysłany: 2013-08-01, 15:33   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Antka napisał/a:
akurat Carlo Rossi i Fresco to srednie wina sa...

No, średnie - takie w sam raz na duża imprezę. Nie najgorszy sikacz, ale nie barolo, czy inne brunello, na którego kilka skrzynek na wesele, niestety mnie nie stać było te siedem lat temu i nadal to nieco przekroczyłoby budżet... :( ;)

A PRAWDZIWE wesele chyba muszę zrobić, tak to prawda. Bo na naszym nie dość, że carlo rossi, to jeszcze nie było wódki... ;)

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

liska Wysłany: 2013-08-10, 20:36   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Hmm ;) dla mnie to bez różnicy, goście i tak będą pić to co będzie;) Więc o ile przyczyniłam się do wyboru wódki, tak wino wybiera narzeczony;) Ja poszłam za promocją w sklepie, a on zobaczymy co wymodzi;)

jada24 Wysłany: 2015-03-05, 11:41   

My u siebie mieliśmy Cote... Bardzo przyjemne wino, zadowoli mniej wymagających jak również smakoszy... Kupiliśmy i czerwone i białe. Pasowało do większości potraw. I do słonego i do słodkiego. Zeszły prawie wszystkie butelki a kupiliśmy z dobrym zapasem.

małe_licho Wysłany: 2015-03-10, 12:03   

Ale jakie wzięliście? Półwytrawne?

WonderWoman Wysłany: 2016-11-19, 11:51   

Ostatnio jak byłam na weselu koleżanki, to z win było carlo rossi, a i tak wszyscy pili wódkę i drinki, bo był barman. Wino chyba schodzi w najmniejszej ilości na tego typu imprezie, a jak zostanie, to fajnie, żeby smakowało też Młodym xD Wesele to i tak duży wydatek, więc uważam, że płacić 5 dych za butelkę, to o wiele za dużo. Oczywiście nikt bogatemu nie zabroni, ale ja bym sprawę wina potraktowała z pewną dozą oszczędności :p

Odpowiedz do tematu