Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamerzysta na ślub/wesele?
Autor Wiadomość
Licho Wysłany: 2008-12-30, 18:04   

Forumowy wyjadacz

MadziaL napisał/a:
Jeszcze kwestia tego w jakich fotografach szukasz..

Ja akurat już szczęśliwie jestem po :rotfl: I zarówno kamerzystę jak i fotografa miałam znajomych. Z góry wcześniej ich ostrzegłam jakie mam podejście do sprawy. I że bardziej mi zależy na dobrej zabawie ludzi niż na fotorelacji.

Natomiast warto podczas przygotowań zdawać sobie z tego sprawę. I dogadać sprawę z foto i z kamerą.

A tak trochę off-topic, to nieustannie bawią mnie takie teksty:
Cytat:
przykro mi ze masz takie doswiadczenia z XXX

Doświadczenia mam. I z obserwacji i własne.
Generalnie: wszystko przy czym się upierałam, zwracałam uwagę, przyp**** się do każdego detalu - czy rozmawiamy o sali, kamerze, foto, barmanie, kuchni (czy dowolnej rzeczy) - w której nie odpuściłam - sprawdziła się w 100%.
Tam gdzie machnęłam ręką, cedując sprawę na profesjonalistów - okazało się że z profesjonalizmem nie mieli nic wspólnego.
A nawet tu obecny radiowiec mnie krytykował, że wszystko chcę mieć pod kontrolą i tylko niepotrzebnie się stresuję. I że się nie da.

Tak naprawdę im więcej rzeczy dogadamy, wytłumaczymy o co nam chodzi i czego dokładnie chcemy - tym większe dajemy sobie szanse, że to wszystko będzie własnie tak jak chcemy. A potem? Potem to już się tylko trzeba trzymać wersji, że tak właśnie miało być :cool2:

:police:

wwiola Wysłany: 2009-01-06, 10:11   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Ja polecam kamerzystę, jeżeli oczywiście nie tniecie kosztów (gdybym miała wybrać zdjęcia a film, wybrałabym zdjęcia). My nasz film dostaliśmy po 4 miesiącach od ślubu, film jest zrobiony fantastycznie, a my mogliśmy zobaczyć to wszystko, co działa się obok nas.

U nas było dwóch kamerzystów - nikt nami nie kierował, nie zgaszał/nie zapalał świateł. Mieliśmy świetną atmosferę.

basik_r Wysłany: 2009-01-28, 21:55   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
z perspektywy czasu to powiem Ci, że nie warto. Płytę obejrzałam tylko raz z mężem. Przeważnie płyty są dwie oglądanie ich dłuuuuży się strasznie. Od początku stawialiśmy na profesjonalne zdjęcia i mamy ich dość dużo więc z ręką na sercu stwierdzam, że kamerzysta jednak był niepotrzebny.

Jednak każda z nas jest inna i jest to indywidualna decyzja. Podsumowując: film - fajnie jest - obejrzany raz, obejrzą w przyszłości dzieci. Zdjęcia oglądane wiele, wiele razy i jak dla mnie jest to zdecydowanie bardziej trafiona pamiątka i wydatek.

Ulisek Wysłany: 2009-02-04, 18:06   

Net włączony- gar z zupą spalony

Nam bardziej zależało na dobrych zdjęciach, filmu nie chciałam, ale teściowa stwierdziła, że to dobra pamiątka i ona zapłaci. No i był.
Teraz jestem zadowolona, bo mamy masę pięknych zdjęć i fajny film na którym mogę zobaczyć ten dzień z innej perspektywy.
Oglądałam film już kilka razy, często słucham sobie muzyki z naszego wesela.
Na zdjęciach nie ma dzwięku, nie czuć aż tak tej atmosfery, zabawy.
U nas na mszy grali sygnaliści myśliwscy - oczywiście mają także ładne, klimatyczne zdjęcia, ale dźwięk trąb słychać tylko na filmie.
Myślę, że waro mieć, nawet taki amatorski.

czika Wysłany: 2009-09-03, 06:50   

za reklame sie u nas placi/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2009-09-03, 07:59, w całości zmieniany 1 raz  

Anetuś Wysłany: 2009-09-03, 07:22   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
czika, w ilu miejscach jeszcze polecisz pana Szymona? :zly:

http://babiniec-cafe.pl/s...ch_author=czika

Dreamgirls

pauloszka Wysłany: 2009-09-03, 07:26   

myślę, że Kasia albo Ziel się zajmą jej postami :cool2:

synuś pierzasty

Niusia Wysłany: 2009-09-09, 13:23   

Myślę że zdjęcia są warte każdej ceny ale kamerzysta też musi być bo potem po latach będzie się w wolnej chwili oglądać, piekna pamiątka. :)

Antka Wysłany: 2009-09-23, 04:46   

Forumowy wyjadacz

Po obejrzeniu swojego filmu jestem zdecydowanie zadowolona, ze sie zdecydowalismy na kamerzyste. Film jest krotki (wszystkiego 1h 20min), z ladnym podkladem, nie pokazuje nikogo nad rosolem tylko te najwazniejsze momenty, ktore na pewno z przyjemnoscia odswiezymy jeszcze za kilka ladnych lat. Niezdecydowanym PM polecam.

Cza_net Wysłany: 2009-09-28, 09:31   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
Ja tez jestem bardzo zadowolona z filmu. mamy 2 płyty po ok 1 godz + skrót całej uroczystości i wesela trwajacy tez ok. 1 godz.
Jest to naprawdę piękna pamiątka. Ładne ujęcia, świetna muzyka, pokazane sa najwazniejsze momenty ze ślubu i wesela. Jest duzo ujęć naszych bliskich, dalszej rodziny i przyjaciół.
Mysle, że warto wydac pieniądze na cos takiego. Cała rodzina i znajomi podzielają moje zdanie co do naszego filmu. Kamerzystę juz polecałam w odp wątku.

[/url]

ciuszki małe i większe

limonka82 Wysłany: 2009-09-28, 10:44   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: g.
my często wracamy do naszego filmu, efekt końcowy baaardzo pozytywnie nas zaskoczył :) wzruszam się i śmieję na przemian :D

my

:love: :love:

Porządkujemy szafę Filipa

aisile Wysłany: 2009-09-28, 10:59   

Jak do nas trafilas?: gimbla
limonka82, Twój film to ja bym chętnie zobaczyła :hyhy: co by te wszystkie zabawy obczaić :D

Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok :D

limonka82 Wysłany: 2009-09-28, 12:27   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: g.
aisile napisał/a:
limonka82, Twój film to ja bym chętnie zobaczyła :hyhy: co by te wszystkie zabawy obczaić :D

aisile, to trza się spotkać :)
skrobnę Ci pw :)

my

:love: :love:

Porządkujemy szafę Filipa

ulla Wysłany: 2009-09-29, 20:33   

Po zeszłotygodniowym ślubie "w rodzinie" jestem jeszcze bardziej przekonana, że kamerun ;) na ślubie to najgorszy pomysł ever. Mój Boże! W czasie przysięgi wlazł między młodą parę a księdza! W czasie Komunii robił zbliżenie na pannę młodą..ale zbliżenie nie zoomem, czy jak to się nazywa w kamerach- zbliżenie na żywo czyli po prostu stanął 20 cm od niej i władował jej kamerę w twarz. No i klasyk weselny czyli świecenie lampą po oczach gości jedzących rosół z makaronem 8)
Brrrr.

aisile Wysłany: 2009-09-29, 20:53   

Jak do nas trafilas?: gimbla
ulla, może trafił im się ,,ekspert" :niepewny:

Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok :D

Odpowiedz do tematu