Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry
Autor Wiadomość
dorencja Wysłany: 2015-11-18, 13:38   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jest emulsja do kąpieli, już po kąpieli skóra jest nawilżona i bardzo delikatna w dotyku, na pewno warto kupić.

martinetta Wysłany: 2016-01-26, 15:33   AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry

AZS jest naprawdę niezwykle uciążliwe. Córka mojej siostry męczy się z tym od kilku lat, a w związku z tym, że jest w wieku nastoletnim, to szczególnie mocno odczuwa objawy - chciałaby przecież nie tylko dobrze się czuć, ale także ładnie wyglądać. Siostra stosowała na jej wrażliwą i suchą skórę już różne preparaty, ale efekty z reguły wyglądały dość mizernie. Nawet emolienty nieszczególnie pomagały, a w zasadzie pomagały na godzinę, dwie i problem powracał. Obecnie stosuje odpowiednią dietę, córka siostry nie używa żadnych kosmetyków, a w skórę wciera krem z ektoiną uznane za reklame/carol i naprawdę widać poprawę. Podobno ektoina nie tylko odpowiednio nawilża skórę, ale także ją regeneruje. Zuzia stosuje uznane za reklame/carol od 2 miesięcy i stan jej skóry jest dużo lepszy.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-01, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  

lukrecja22 Wysłany: 2016-01-27, 09:47   

Ja męczę się z AZS blisko 20 lat :zly: Przez tak długi okres czasu nauczyłam się z tym żyć, kontrolować i od razu reagować w momentach zaostrzenia (trwa zazwyczaj od października do maja).
Myję się w szarym mydle, smaruje uznane za reklame/carol, piorę w płatkach mydlanych. Nie używam żadnych płynów do płukania, kosmetyków perfumowanych, pudrów... niczego nie używam :zalamany: Zazdroszczę kobietom, które mogą się wymalować, nałożyć podkład czy kupić pięknie pachnący balsam do ciała :(
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-01, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  

Nandini Wysłany: 2016-01-28, 16:57   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Wspaniale, zachciało mi się kilka dni temu posmarować neutrogeną na zimę. Do tej pory się bujam z zaostrzonym stanem na twarzy...

lukrecja22 Wysłany: 2016-02-01, 16:10   

Tak to właśnie jest ze stosowaniem innych kosmetyków. Już nie raz i nie dwa zastosowałam coś z myślą, "a może okaże się dobry", a później płakałam i lekarz przepisywał maści ze sterydami. Najważniejsze, to poznać swoją skórę i reakcje na kosmetyki i detergenty.

minimiszmasz Wysłany: 2016-02-02, 06:40   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Córa moja mam obecnie 10 lat i oda jakiegoś roku mamy spokój z AZS, odczulamy się

Jestem w kropce....... zgadnij w której

lukrecja22 Wysłany: 2016-02-18, 11:16   

Gorzej jest, kiedy testy nic nie wykażą, a AZS jest. Wówczas to jest walka z wiatrakami, której wygrać się nie da, a jedynie ustanowić tymczasowe zawieszenie broni :kwasny:

lukrecja22 Wysłany: 2016-09-02, 15:37   

A co ja takiego napisałam, że mojego posta sprzed kilku miesięcy uznano za spam? Lubiłam to forum, ale moderatorzy najwyraźniej zbytnio wczuli się w swoją rolę i kasują wszystko jak leci :/

Kary Wysłany: 2016-09-05, 07:28   

Starsza Kobieta

lukrecja22, proponuję na początek jeszcze raz zapoznać się z Regulaminem, a potem oceniać pracę moderatorów.

Łobuz Maksymalny
Miko

mpire Wysłany: 2017-04-24, 21:37   

Jeśli mowa o AZS, to dobrze radzą z nim sobie dermokosmetyki reklama, produkowane na bazie substancji organicznych. Sama używałam mydła oraz odżywki tej firmy i bardzo mi pomogły.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2017-04-25, 07:36, w całości zmieniany 1 raz  

Nabla Wysłany: 2017-04-24, 21:46   

Starsza Kobieta
Every man must dine

mpire napisał/a:
produkowane na bazie substancji organicznych

:rotfl:
Związki organiczne

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Odpowiedz do tematu