Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty dla rodziców
Autor Wiadomość
daryjka Wysłany: 2008-12-08, 10:55   Prezenty dla rodziców

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
:)

Jak do nas trafilas?: z gimbli
poszukuję dobrego pomysłu od doświadczonych mężatek zaglądających na PM :)
z czego rodzice się naprawdę cieszyli, co się przydało co ich wzruszyło...
na PM 2009 dumamy czasem nad tym,ale są to tylko przypuszczenia co to może być a chciałabym skorzystać z doświadczenia innych forumek :)
Z góry dziękuję ;)

[

Aga_tka:)
[Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 13:00   

Tak, tak jestem jak najbardziej za :)
Przeszukałam wiele tematów, stron i niewiem co tak naprawdę może być i miłym wspomnienien i fajną pamiątką...
Myśleliśmy o portretach naszych, tzn połączenie Nas dwoje jako dzieci w jeden...
Co Wy na to?

xmonixxx Wysłany: 2008-12-08, 14:13   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

generalnie podziekowania to jest wzruszajaca chwila, niezalzenie od tego jakie sie ma relacje z rodzicami, czy mocno zazyle czy mniej...

oczywiscie kwiaty, podziekowania, warto pomyslec wczesniej nad podziekowaniami zarowno do pana M jak i od siebei samej.
To jest tez dobry czas zeby poprosic o wsparcie takze na reszte zycia ;)

z doswiadczenia wiem,ze krotka 10 min prezentacja zdjec z dziecinstwa tez bardzo wzrusza, no i jest smiesznie tez... trezba miec rzutnik i biala sciane :)

ulla Wysłany: 2008-12-08, 14:28   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Aga_tka:) napisał/a:

Myśleliśmy o portretach naszych, tzn połączenie Nas dwoje jako dzieci w jeden...
Co Wy na to?

ja na to nie :)

moze jakies duze fajne 'artystyczne' zdjecie, zrobione przez dobrego fotografa, nadrukowane na plotno, to jeszcze tak, ale obraz- nie sadze, zeby to fajnie wyszlo. no i pytanie, czy rodzicom bedzie pasowal w domu?

Teraz jestem jak Laska, syn Króla Sedesów - znalazłam co lubię w życiu robić i to robię.

[Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 14:54   

ulla napisał/a:
ale obraz

Nie obraz :niepewny: Portret czarno-biały w antyramie :|

ulla Wysłany: 2008-12-08, 15:08   

zdjęcie znaczy się?:)

Teraz jestem jak Laska, syn Króla Sedesów - znalazłam co lubię w życiu robić i to robię.

KPatulka Wysłany: 2008-12-08, 15:45   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: Gimbla.pl
Co Wy na to?

Jak fajnie by to wygladalo to tak.

I zalezy czy dwa oddzielne zdjecia w jednej (np skladanej) ramce czy tez jakos komputerowo polaczone dwa zdjecia w jedno ;d

"Twoja przeszłość jest ważna ponieważ to ona doprowadziła Cię do miejsca, w którym jesteś, ale jeszcze ważniejszy jest sposób w jaki widzisz swoją przyszłość." dr Tony Compolo z Eastern College

[Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 18:46   

Hmmm dziewczyny czy Wy wiecie jak portret wygląda??? Rysowany ołówkiem, czarno-biały... Jako wzór do tego słóży np. zdjecie albo sie siada i maluja Twoja twarz :niepewny:

ulla Wysłany: 2008-12-08, 19:25   

a, no teraz już wiemy :) :)
czemu ja myślałam, że to obraz lub zdjęcie, to nie wiem:) wybacz Agatko:)
no, tak czy siak raczej za zdjęciem bym była, ale pewnie kiepsko by znaleźć jakieś takie dwa, które by idealnie pasowały, nie?

[Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 19:28   

Myślę że nie, ponieważ osoby znające się "na rzeczy" potrafią wyczarować cuda :) I łączą twarze z dwóch wzorów w jedno... widziałam takie coś u mojej koleżanki i właśnie wtedy wpadłam na pomysł aby sprawić taki prezent rodzicom...

agatekw
[Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 20:27   

my myśleliśmy o albumach ręcznie robionych (przeze mnie) i naszych wspólnych zdjęciach w środku plus kwiaty oczywiście:)
Ale to takie wstępne przemyslenia :)

Julies Wysłany: 2008-12-09, 08:03   

Poważnie uzależniona

my daliśmy rodzicom kwiaty i kubki z napisami: obiecuję być super teściem/teściową :hyhy:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

Beniamina Wysłany: 2008-12-09, 08:39   
Temat po temacie, a bałagan w chacie
Beniamina

Co Wy na to?

my takie zdjęcie podarowaliśmy i w sumie podobało się. Teraz jednak nie wiem czy byśmy to zrobili.

Antka Wysłany: 2008-12-09, 09:11   

Forumowy wyjadacz

My chyba zostaniemy przy kwiatach wylacznie. W sumie to podziekowanie i tak jest symboliczne, nie bedziemy silic sie na wymyslanie prezentow, ktorych przydatnosc i jakosc (w naszej ocenie) i tak bedzie watpliwa.

Jedynym urozmaiceniem moze byc to, ze ze wzgledu na rozne jezyki, zamiast mowienia sprobujemy przygotowac prezentacje gdzie tekst bedzie w kilku jezykach - no i podziekowania beda od kazdego z nas dla rodzicow wlasnych i drugiej strony. I raczej smieszne, niz wzruszajace - bo moja mam tego nie przezyje :)

Aha, i zadnych tancow z rodzicami w koleczku nie bedzie!!! Prezentacje/przemowy zrobimy kiedy wszyscy goscie beda siedziec przy stolach, byc moze zaraz po obiedzie i przed tancami, w czesci oficjalnej.

pauloszka Wysłany: 2008-12-09, 09:16   

a my chcemy uniknąc kwiatów, bo wydaje sie na nie kupe kasy a i tak dlugo nie postoją
poki co jedynym pomyslem jaki mamy są kosze ze slodkosciami, winkami itp itd ladnie przystrojone, eleganckie
mysle, ze rodzice beda zadowoleni

synuś pierzasty

Odpowiedz do tematu