Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty dla rodziców
Autor Wiadomość
Cza_net Wysłany: 2009-03-30, 10:19   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
na allegro tez chyba nie da sie sprzedać

[/url]

ciuszki małe i większe

Anetuś Wysłany: 2009-03-30, 10:49   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
ja tam czekam aż ulla przyjdzie tutaj i zobaczy te cuda ;) na pewno będzie chciała takie cuś ;)

Dreamgirls

ulla Wysłany: 2009-03-30, 12:04   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Już zamówiłam i dostałam tę cudną figurkę bobaska gratis!
Ale szczerze...takie księgi wpisują się dla mnie w stylistykę wazonów z grawerowanymi napisami, kryształowych laurek oraz stylizowanych zegarów :D

Teraz jestem jak Laska, syn Króla Sedesów - znalazłam co lubię w życiu robić i to robię.

Antka Wysłany: 2009-03-30, 12:08   

Forumowy wyjadacz

A my nadal bez pomyslu na prezenty dla rodzicow. Chyba bedzie najmniej oryginalnie, ale za to najprzyjemniej dla nich - na slubie dostana po kwiatkach i buziaku, a potem zrobimy dla nich albumy ze zdjeciami ze slubow i wesel. Wiem, ze to oklepane, ale obie mamy bardzo lubia przegladac zdjecia a srednio im po drodze z elektronika, na dodatek komputera sie nie wezmie na dzialke znajomym pokazac, a album mozna ;) I to samo chyba dla mojej babci, ona tez uwielbia sie wnuczkami chwalic przed znajomymi.

Anetuś Wysłany: 2009-03-30, 12:11   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
aniasz, nieważne jeśli "oklepane", prezent ma sprawić przyjemność :) my mamom pewnie kupimy jakąś biżuterię, ojcom..nie wiem.
myślałam o piersiówkch, ale mój tata z racji swego hobby ma ich milion pięćset sto dziewięćset.

Dreamgirls
Ostatnio zmieniony przez Anetuś 2009-03-30, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  

ulla Wysłany: 2009-03-30, 12:17   

Ania, kwiatek + całus zdecydowanie lepsze niż zegarowo-wazonowy trynd ;)

Teraz jestem jak Laska, syn Króla Sedesów - znalazłam co lubię w życiu robić i to robię.

Rybka Wysłany: 2009-03-30, 12:33   

Poważnie uzależniona

My właśnie tak zamierzamy zrobić jak aniasz. Już zamówiliśmy po albumie dla rodziców u naszjej fotografki.

limonka82 Wysłany: 2009-03-30, 12:59   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: g.
ja też zegary, wazony, księgi omijam szeeerokim łukiem :masakra:

chcemy coś subtelnego (i nie z branży "weselnej" :D ) i eleganckiego, wczoraj byliśmy w Domotece, zastanawiałam się nad takimi lampionami na tealighty Rosenthala, ale jakoś wzory dekorów mi się nie podobały :kwasny:

na pewno każde z nas napisze jakiś sentymentalno-pocieszny list do rodziców :)
a zdjęcia też jak najbardziej wskazane

my

:love: :love:

Porządkujemy szafę Filipa

iudka Wysłany: 2009-03-30, 13:47   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: gimbla
My też albumy ze zdjęciami szykujemy, ale nie ślubnymi, tylko ze zdjęciami naszymi z tego okresu jak jesteśmy razem. Ślubne swoją drogą też potem dostaną.

jasiula Wysłany: 2009-03-30, 17:32   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

nasi rodzice zostaną pzez nas obdarowani na weselu koszami ze słodkościami i winem oraz kwiatami, a później sprezentujemy im jeszcze przygotowanymi przez naszego fotografa albumami z naszymi zdjęciami ślubnymi... :D

kasiek Wysłany: 2009-03-30, 20:13   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

kurde a co wymyślic jezeli jedni z rodzicow sa po rozwodze i odpadaja wspólne prezenty?

iudka Wysłany: 2009-03-30, 20:24   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: gimbla
My robimy trzy albumy. Dwa zapakowane będą razem, by nie wyglądało głupio, że A. wręcza dwa prezenty, a ja jeden.
Rodzice A. - każde będzie miało swój album. Moi dostaną wspólny. Dla mnie więcej pracy, bo muszę przygotować trzy, a nie dwa, ale takie wyjście wydało nam się najzręczniejsze.

joasia_de Wysłany: 2009-03-31, 06:16   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

jasiula napisał/a:
nasi rodzice zostaną pzez nas obdarowani na weselu koszami ze słodkościami i winem oraz kwiatami, a później sprezentujemy im jeszcze przygotowanymi przez naszego fotografa albumami z naszymi zdjęciami ślubnymi... :D

u nas będzie dokładnie tak samo, tylko ja znalazłam takie kosze z różnymi rodzajami herbat i słodkości i jakiś dodatków do herbat i się nad nim zastanawiam. kwiatów już nie chcemy im dawać, bo będzie wystarczająco na pewno na ślubie, a wino też na pewno zostanie ;) albumy ze zdjęciami też im zamówiliśmy, takie po 30zdjęć dla rodziców D. i dla moich osobno :cool2:

8.8.2009

behemot Wysłany: 2009-03-31, 10:41   

Takie kosze ze słodkościami czy innymi smakołykami w środku dość łatwo można przygotować samemu. My znaleźliśmy sklep sprzedający wiklinę i tam kupiliśmy odpowiadające Nam kosze za 8 zł każdy. Do tego dwie paczki rafii (na giełdzie kwiatowej, ale i w niektórych kwiaciarniach można dostać) w odpowiednich kolorach i duże płachty celofanu z kwiaciarni.
W przypadku takich samodzielnie przygotowanych koszy łatwiej dobrać "smakołyki" - można kupić to, co wiemy, że naprawdę Rodziców ucieszy (a i dla Nas była to niezła frajda). :)

A&R
blogowo
:police:

pauloszka Wysłany: 2009-03-31, 10:46   

my wlasnie mamy w planach wlasnorecznie je przygotowac
bohemot, zdradz gdzie kupiliscie kosze

synuś pierzasty

Odpowiedz do tematu