Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy wozek - poradnik
Otwarty przez: CHATOR ( 2012-01-29, 14:05 )
Autor Wiadomość
Zmora Wysłany: 2017-07-13, 05:51   

Starsza Kobieta

markdottir napisał/a:
Mademoiselle i Madame nie miały wcale zimowych kombinezonów, a obie styczeń-luty. W gondoli pakowałam je do śpiwora

Też tak robiłam (ciepla bluza i czapka na ubiór domowy) i właśnie dlatego wyobrażam sobie noworodka w rozłożonej na płasko spacerówce - i tak jest tam śpiwór, więc dziecko nie wyleci dołem przy podbijaniu wózka. Natomiast próbowałam zima nie brać gondoli i "spacerować" z dzieckiem w foteliku i jednak zrezygnowałam, bo ten gruby śpiwór się nie mieścił do fotelika. Musiałabym pwziąć gruby kombinezon i przebierać dziecko w aucie, a wypadałoby ijeszcze okryć dziecko przed wiatrem jakimś kocem (który na pewno by spadal)Może istnieja ciepłe śpiwory fotelikowe - nie za grube, ale o jakichś super wlasnosciach cieplnych, ale odpuściłam sobie szukanie.
W takim standardowym śpiworki fotelikowym (też w nagrzanym aucie całkiem go rozpinalam) jak miał 6 lat temu maxi cosi, spokojnie bym dziecko przeniosła z auta do domu, ale nie wyszłabym na godzinę na dwór zima.

Sorry za literówki, ale pisze z tel i jak chce coś poprawiać, to mi zjada słowa lub przekształca w jakies inne

markdottir Wysłany: 2017-07-13, 10:48   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Zmoro, zapewne masz racje, ale jakoś wole gondole, zwłaszcza teraz. A spacerów w foteliku w ogóle nie brałam pod uwagę. ;) I racja, te śpiworki to do takiego standardowego używania fotelika, bo nawet do głowy mi nie przyszło, ze to ma byc śpiworek na godzinny spacer. ;)

Alexa, tak. :)

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

alexa Wysłany: 2017-07-13, 19:45   

Starsza Kobieta

No jak pisalam, gondola to dla mnie sens istnienia wózka :rotfl: Lubilam bardzo ;)

Odpowiedz do tematu