Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się polubić eBooka?
Autor Wiadomość
Kirka Wysłany: 2015-04-29, 19:31   

Starsza Kobieta

anonimka, jak to dziala dokladnie, bo pogubilam sie w ilosci stron - np. w tym najtanszym pakiecie, place 7zl i mam do przeczytania tylko 150 stron, nie wazne jakiej ksiazki? A jak ksiazka ma 50 stron, to co? musze wykupic kolejny pakiet?
Jak dobra ksiazka to 450 stron potrafie w tydzien przeczytac..
Jak to wyglada w praktyce?

:police:

anonimka Wysłany: 2015-04-29, 20:39   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Kirka, nie korzystałam, nie wiem - juzs obie nawet przypomnialam dlaczego - jak to wchodziło to nie było opcji na kindla

( )

malenka Wysłany: 2015-05-08, 13:30   

Poważnie uzależniona

czytacie na czytnikach gazety?

zastanawiam sie nad prenumerata

Antonio & []Hania[/url] & []Franio[/url]

Shonka Wysłany: 2015-05-08, 14:19   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

malenka napisał/a:

Czytacie. Od półtora roku mam prenumeratę Polityki. Wygodniej mi się korzystało z wersji papierowej, bo lubiłam czytać wybiórczo, a na Kindlu łatwiej mi artykuł za artykułem, ale ponieważ mieszkam poza Polską, to dla mnie najszybszy i najprostszy dostęp. Generalnie jestem zadowolona.

J.

Wianka Wysłany: 2015-09-22, 19:26   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja do ebooków nie przekonam się nigdy, co książka to książka, każda pachnie w inny sposób. Ma to coś czego ebook nie posiada.

kofeinka Wysłany: 2015-09-25, 07:22   

Ja czytam ebooki, są wygodne, szczególnie w podróży. Ostatnio jak jechałam pociągiem to wzięłam sobie na drogę ebooka - Mroczne góry Marii Bucardi, podróż minęła mi w mgnieniu oka. Książka byłaby duża, ciężka i nieporęczna, a tak luzik. No i np wiele ciekawych książek niestety nie doczekało się swojej papierowej wersji, a nie rozumiem dlaczego miałabym się ograniczać i ich nie czytać.

shiadhal Wysłany: 2015-09-25, 07:26   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

ja bym raczej jednak powiedziała, że problem bywa w drugą stronę - wiele ciekawych książek nie doczekało się wersji ebookowych ;)

chyba że mowa o rynkach geograficznych i zależnościach typu, że coś jeszcze nie wyszło w Polsce/po polsku - to wtedy fakt, i jednak szybciej kupić ebooka niż czekać na dosłanie.

stay true to your dreams and they will stay true to you

Madeleine Wysłany: 2015-09-25, 07:42   

Starsza Kobieta

shiadhal napisał/a:

chyba że mowa o rynkach geograficznych i zależnościach typu, że coś jeszcze nie wyszło w Polsce/po polsku - to wtedy fakt, i jednak szybciej kupić ebooka niż czekać na dosłanie.
nie, to chodzi o to, ze Kofeinka poleca konkretna ksiazke i konkretny tytul.
Swoja droga to bardzo krzepiace, ze marketing szeptany dotyczy tez rynku wydawniczego, prawie jestem w stanie jej to wybaczyc :love:

shiadhal Wysłany: 2015-09-25, 07:44   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

ojtam ojtam, ale poczepiać się można, nie? :lizak:

stay true to your dreams and they will stay true to you

Olutek Wysłany: 2015-11-22, 23:32   

Net włączony- gar z zupą spalony
Dawniej aleks24

malenka napisał/a:

a własnie miałam pytać o taka opcję :hyhy: Czy wszystkie gazety maja taką opcje czy szukać info na ich www muszę? Pytam o Newsweek, Twój Styl, Wysokie Obcasy,Charaktery, Gazeta Prawna.

Mikołajek Staś

coffeeholic Wysłany: 2016-01-17, 21:38   

Uwielbiam ebooki ! Przestawiłam się ze zwykłych książek, a to dlatego, ze najczęściej czytam w autobusie, mając już ciężką torbę, więc nie wyobrażam sobie jeszcze się dociążyć lekturą. Wygodne, mieści się wiele książek w jednej, hm każdy woli co innego, ale akurat ebooki jak dla mnie świetny wynalazek ! :D

Dobra Wysłany: 2016-07-14, 19:43   

Starsza Kobieta

zaktualizował mi się ostatnio Kindle i nic a nic nie mogę się przestawić na nowy układ :zdegustowany: Może jest jakaś opcja by wrócić do starego? ;)

Iliona Wysłany: 2016-11-15, 15:26   

Cenię sobie czytnik za to, że jest lekki i można obsłużyć go jedną ręką. Jak jest jakaś premiera książkowa to wystarczy zrobić klik i już się tytuł ściąga.

sunflower112 Wysłany: 2016-11-26, 13:02   

Ebooki czytam tylko w przypadku, gdy nie jestem w stanie skombinować sobie wersji na papierze. To dla mnie jedyne usprawiedliwienie :)

Helenka Wysłany: 2017-01-08, 20:37   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja ostatnio właściwie tylko w formacie cyfrowym i to nawet nie w czytniku, a po prostu na telefonie. Po pierwsze nie dźwigam, a po drugie czytam głownie wieczorem w łóżku, gdy Młody śpi obok i nie ma mowy o włączeniu światła. Tak czy siak czuje jednak sentyment do papieru i gdy tylko mam okazje, to sobie celebruję tradycyjne książki.

"Jeśli chce się nosić głowę w chmurach, trzeba obiema nogami stąpać po ziemi."

Odpowiedz do tematu