Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Torty weselne
Autor Wiadomość
An_Ka_2010 Wysłany: 2010-09-06, 11:39   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

My nasz tort weselny zamawialiśmy w Cukierni Sowa. Pojechaliśmy do cukierni w Wawie. Pan nam pokazał ofertę (te same torty co na www), zdecydowaliśmy się na Tort Welon Panny Młodej, zaproponował odpowiednie smaki do tego typu tortów, zaprosił na degustację i dopiero później wybraliśmy te, które nam najbardziej smakowały :hyhy: Naprawdę pyszny, były 3 warstwy i każda była innego smaku, co było trafionym wyborem :) Na gościach tort też zrobił wrażenie, bo faktycznie jego forma nie jest taka zwyczajna :)

My... Na zawsze razem :-)

katarina24 Wysłany: 2011-01-19, 12:43   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Polecam stronę babiniec-cafe.pl - byli teraz na targach ślubnych mieli świetne torty na swoim stoisku. Można im przesłać zdjęcie - zrobią taki sam tort jak na zdjęciu i coś jeszcze doradzą. z tego co wiem, to dowożą torty.
Ostatnio zmieniony przez carol 2011-01-19, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  

ladybird7 Wysłany: 2011-01-22, 12:47   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

My mielismy tort polecany przez sale, z malej ciastkarni w Tarnowskich Gorach. Tort byl przepyszny i zrobili mi go dokladnie ze zdjecia jakie im pokazalam. Jedyny minus byl taki, ze tort mial miec maliny ale nie by to jeszcze sezon i powiedziano mi ze musieli by je sprowadzac z Austrii i cena bylaby wyzsza wiec polozyli truskawki. Tort przez to wyszedl bardzo ciezki i cena byla wyzsza niz sie spodziewalismy.

fruzia Wysłany: 2011-02-19, 11:06   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

ladybird, a możesz mi napisać ich tel. na priv?

Dziewczyny, a może możecie polecić jakąś jeszcze "tortownię" ;) ze Śląska (najchetniej okolice Tychów). Siostra rozglądała się i znalazła jedną super cukiernię, ale ceny miała powalające :zdziwko: .

Maliszka Wysłany: 2011-06-04, 05:25   

My polecamy tor weselny od Sowy. A dokładnie http://www.xxxxxx, tort królewki. Mozna podjechać spróbować. Ten weselny jest bardziej nasączony.
Na około 120 osób kosztuje ze wszystkich około 1 tysiąca zł. I sporo nam zostało, ponieważ kelnerzy sprytnie kroili tort :)

adres strony www został usunięty. post jest niezgodny z regulaminem forum. mpk
Ostatnio zmieniony przez mpk 2011-06-04, 08:28, w całości zmieniany 1 raz  

Anirrak Wysłany: 2011-06-04, 10:34   

Net włączony- gar z zupą spalony

OT będzie, przepraszam :zawstydzony:

No bo pomijając kwestie reklamowe - to co zrobic z takim "zostanym" tortem? :niepewny:
Ja tam bym wolała, żeby sprytne krojenie kelnerow polegalo na pokrojeniu calego tortu, żeby potem nie wyrzucać nietkniętej połowy ;)

Zmora Wysłany: 2011-06-04, 18:00   

Starsza Kobieta

Ja też miałam raczej odczucie, że cukiernia naciągnęła młodych na wielki tort.

turkus Wysłany: 2011-06-04, 18:16   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Turkus

Anirrak napisał/a:
co zrobic z takim "zostanym" tortem? :niepewny:
Ja tam bym wolała, żeby sprytne krojenie kelnerow polegalo na pokrojeniu calego tortu, żeby potem nie wyrzucać nietkniętej połowy ;)

Na weselach, na których byłam, teściowe ładnie popakowały nieduże porcje tortu oraz innych ciast i porozdawały na odjezdnym gościom weselnym.

czekoladowy raj Wysłany: 2011-06-04, 19:21   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Nam hotel dał tort w niedzielę rano, na paterze, która musieliśmy odddac do cukierni. Był tak pyszny że wieczorem juz nic dla nas nie zostało ;) Niestety nie wygladal tak jak chciałam :zdegustowany:

melamela Wysłany: 2011-06-06, 08:07   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze
KM

Polecam torty weselne w Grycanie - przepyszny jest tort na bazie serka mascarpone BIANCO-NERO. Swietnie wyglada w przekroju. Bardzo dobrze sie kroi - co tez jest istotne...Ceny w Grycanie za tort okolicznosciowy to ok 60 zl/ kg. Nie jest slodki ...w smaku podobny do tiramisu , ale lepszy o niebo....W przypadku zamawiania tiramisu okolicznosciowego mozna decydowac ile warstw biszkopta ma byc a ile warstw kremu...To tez plus spory gdyz nie kazdy lubi tiramisu z gora kremu...
Zamowienie tam tortu wiaze sie z wypozyczeniem stelaza - ja placilam za 3 pietrowy stelaz kaucje w wysokosci 500 zl. Probowalam tam kilku tortow i wszystkie sa pyszne ...ale nie polecam na te okazje tortow z owocami w srodku ....do produkcji uzywa sie owocow w zelu ( zwlaszcza w sezonie wiosna-jesien- zima)i w praktyce krojenie takiego tortu jest szalenie trudne... Oczywiscie KAZDA cukiernia twierdzi ze na osobe liczymy min 100 gr tortu badz do 150 gr...Jest to wielka przesada ...Ja liczylam po 100 gr na osobe...i zostalo mi pol tortu....

mada55582 Wysłany: 2011-06-08, 07:45   

Net włączony- gar z zupą spalony

my mieliśmy tort pieczony przez cukiernie wojt tort przeszedł moje oczekiwania gdyż zamawiała go moja mama ja tylko wybrałam kolory
był truskawkowy i wszystkim bardzo smakował nie był słodki a pachniał i smakował jak prawdziwe truskawki zdążylam zjeść pół kawałka i już więcej nie spróbowałam bo się błyskawicznie rozszedł

My

Szczypior_299 Wysłany: 2011-06-27, 18:19   .

opinia zostala usunieta. Prosze o wypowiadanie sie osob zwiazanych juz jakis czas z forum/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2011-06-27, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  

anonimka Wysłany: 2011-08-05, 21:52   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dla Torunianek polecam cukiernię Pokojskich, jako jedni z niewielu oferowali torty w stylu angielskim, dostępne ceny, pyszne smaki, no i mozliwości dekoracji wiele :hyhy:

( )

lenka00 Wysłany: 2011-08-24, 11:02   

Jak do nas trafilas?: intertent
ja polecam cukiernię Sowa, ich ciasta smakują jak domowe

Darmowe próbki perfum, kosmetyków, gadżetów, artykułów ślubnych, dla mamy i niemowląt itd.

lisss Wysłany: 2011-10-04, 00:14   

Jak do nas trafilas?: wyklikałam sobie
a co powiecie na takie cudaki;) :
cholera, nie wiem jak foto dodać-będzie pod linkiem:

[tu była reklama]

się potrafi :)
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2011-10-04, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu